Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

On 23.2.2020. at 15:00, Nikola Stojanovic рече

Spreman za akciju ! A tu je i lepojka. :D :D

 

IMG_20200223_145253.jpg

Nidžo, moraćeš da nabaviš neki leteći ćilim za bajs, ne možeš tako da ga držiš na parketu :1319_womens:

Inače, lepsi poyyyy 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Milica Bajic Priznajem da jesam. Hahahaha :D :D

Na linoleumu je bajk, parket cuvamo. :D

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Milica Bajic рече

P.s. hvala svima, baš sam uživala gledajući fotke, divne su, mrzelo me da lajkujem. Ono Ajlino moreeeeee aaaahhhhh.........

Naše, naše ... ne samo moje :kolcecb3hb8:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ayla  Vrlo je moguce, da budem iskren nemam pojma. Tako sam cuo od keve kad je kupovala. Veoma se lako odrzava i cuva parket tu gde je obuca i prljavo. Ali i dalje mi neverica bajk, kakva je zver. :D :D

 

  • Свиђа ми се 1

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, Nikola Stojanovic рече

@Dominika Uzivate i to lepo bas. Osecam da slusate Cecu? :D :D

 

Nazalost, vise hitova sa 80' kao Rasputin ali.. U autu smo slusali.. Zeljko Joksimovića i malo poljskih savremenih hitova ;) Tako, bio si blizu ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Dominika рече

Jos malo "zimskih" slika sa Libana

 

 

Sjajni predeli i fotografije, Dominika. 

Prodisala sam gledajući ih. ?

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...