Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Juce u M.Zvorniku.

qmLNAHw.jpg

Ја рекох: "Сваки дан окушам смрт", а он ће на то: "Бог је рекао да те љуби. Зато буди спокојан."

Св. Исак Сирин

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Steta sto ne mozemo da ga vidimo (bar ja)

 

E, pa ne znam stvarno sta je to... Ti si drugi sa tom primedbom. Postavljam slike koje su moje, iz mog racunara, na isti nacin kao i do sada (preko tynpic), tako da... Do sada nikada nije bilo problema i uvek su se videle slike koje postavljam. Ja ih vidim, cak i u tvom odgovoru.

 

Necu visi kaciti slike, da ne trosim dzabe forumski papir ovde, kad narod ne vidi...

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ni ja ih ne vidim. Ima oznaka kao da su pukli linkovili ili da su izbrisane slike.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам га замислила ........ и баш је супер  :)

  • Волим 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И ја не видим слике.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ледено прасе

9prg9x.jpg

Слончић [emoji6]

Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Opet se ne vidi.

 

Da li kopiras adresu slike ili...?

 

Ukucam na Google ''TinyPic'', kliknem na prvi link koji se pojavi, otvori mi prozor sa ''upload images'', tu kliknem na ''browse'', otvori mi pretragu u mom racunaru, tu nadjem sliku koju zelim, kliknem na nju i na ''open'', onda se vidi pored pomenutog ''browse'' da je ubacio sliku, onda kliknem na ''upload now'', pa mi otvori prozor sa slikom koja je mala, onda kliknem na ''view full size image'', zatim mi prikaze tu istu sliku veceg formata, onda je oznacim drzanjem levog tastera i prevlacenjem misem, onda desni klik na oznacenu sliku i potom izaberem ''copy image'' i konacno ''paste'' ovde.

To je postupak koji je do prethodna tri postavljanja uspesno obavljao posao.

 

Ako znas, ti ili bilo ko voljan da pomogne, neki drugi put za ucitavanje sopstvenih slika, bilo bi mi od pomoci da mi se na njega ukaze.

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...