Jump to content

Које су ми протестантске заједнице симпа и зашто?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Lady Godiva рече

Хвали нама још овако образоване омладине. Да су сви такви, где би нам крај бијо.

:0212_rolleyes::dry:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Lady Godiva рече

Неразумем. Шта те мучи Вукашине.

Обележавање територије, сарказам, и бејтовање са "неразумем" :)

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Вукашин Ковачевић рече

Обележавање територије, сарказам, и бејтовање са "неразумем" :)

Не, обележавање територије је више мушки стил.

ПС. То није било бејтовање. Ју в мист д спот. ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Lady Godiva рече

ПС. То није било бејтовање. Ју мист д спот

Нисам мисово никај, бијо сам и ја мали 0703_read

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Lady Godiva рече

Ниси скапира.. нема везе :)

1 hour ago, Вукашин Ковачевић рече

Вероватно је боље што нисам :vrtiglavu:

Идите у Кану, не спамујте овде... ;) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Vladan ::: рече

 Идите у Кану, не спамујте овде... ;) 

Али ја волим своје бубреге...:945729:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вукашин Ковачевић рече

Али ја волим своје бубреге...:945729:

Па дај јој један... немо' да си циција :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Vladan ::: рече

Идите у Кану, не спамујте овде... ;) 

Шта ћу тамо? Ако им је зафалило вина, сами нека се сналазе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Lady Godiva рече

Шта ћу тамо? Ако им је зафалило вина, сами нека се сналазе.

Значи да те не зовемо када нам остане само пет хлебова, а?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...