Jump to content

Шта ЈА тренутно слушам...

Оцени ову тему


Oglo

Препоручена порука

Mozda cu nekoga sablazniti ali ne_shvata

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Grizzly Adams рече

Кога да саблазниш?

Ове што слушају Шакиру и Весну Змијанац...? :D

Pa dobro i ovi klinci gore su komercijala, i to albanska ali dobra je stvar a nisam prevodio osim numere, tako da ne znam o cemu pjevuse :)))

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам чоек сељак и никад се тога стидео нисам. Управо иде народњачка листа. Тренутно пичи Мирослав Илић, ал нећу да вас смарам... 0513_music

Link to comment
Подели на овим сајтовима

always and always again....

 

Randy Crawford - Almaz (LYRICS)

She only smiles
He only tells her
That she's the flowers, the wind and spring
In all her splendor sweetly surrendering
The love that innocence brings

Almaz, pure and simple
Born in a world where love survives
Now men will want her
'Cause life don't haunt her
Almaz, You lucky lucky thing

Now I watch closely
And I watch wholly
I can't imagine love so rare
She's young and tender
But will life bend her
I look around is she everywhere

He throws her kisses
She shares his wishes
I'm sure he's keen without a doubt
With love so captive
So solely captive
I ask if I could play the part

Almaz, You lucky lucky thing
Almaz, You lucky lucky thing

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Juanito рече

Ја сам чоек сељак и никад се тога стидео нисам. Управо иде народњачка листа. Тренутно пичи Мирослав Илић, ал нећу да вас смарам... 0513_music

Само за тебе у сред Новог Амстердама врти се: 0513_music

 

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Grizzly Adams рече

у сред Новог Амстердама

Баш те се сетих пре неки дан док сам пролазио кроз оригинал.

Fy90OhH.jpg

Али морам да признам да је та ваша копија мнооого боља. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја се мало враћам у најраније дане дјетињства:

Једна касета са пар епизода ове серије и запамтио сам је за читав живот :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Grizzly Adams рече

Да им ..... ...... . ..... мало...

Cek polako pa tu su dva od tri najvaznija Vuciceva konsultanta! Nije moguce, mora da je neka greska. Sta ti kazes@Milan Nikolic ? Greska, sigurno, a? Nemoguce da ih je nasim parama placao _posle_ ovoga, mora da je to bilo pre, dok nije znao?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...