Jump to content

ĆIRILICA SVUDA - OD FAKULTETA DO RAČUNA I POTVRDA: Šta piše u nacrtu zakona koji je Vučić predao Dodiku?

Оцени ову тему


JESSY

Препоручена порука

пре 19 минута, cloudking рече

Statisticki oko 10% vojnika je gej. 

Takodje, 95% naciJonalista je takodje gej :))

А ово си утврдио како? Нике ваљда да си....јао црни клауде.

Него, ако си мислио да су најгласниј против гејева латентни педери ти си латентни радикал по тој аналогији:smeh1:

А и можемо рећи да си и хомофоб ако је тачно 95% националиста геј.

Не воли Хрвате, хомофоб....изађи брате из ормана и попиј нешто и запевај.

12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Вилер Текс рече

А ово си утврдио како? Нике ваљда да си....јао црни клауде.

Него, ако си мислио да су најгласниј против гејева латентни педери ти си латентни радикал по тој аналогији:smeh1:

А и можемо рећи да си и хомофоб ако је тачно 95% националиста геј.

Не воли Хрвате, хомофоб....изађи брате из ормана и попиј нешто и запевај.

12:smeha:

Dogovori se sa sobom jel ja mrzim hrvate ili ne? Cas mi pricas da obozavam da pijem kafe na Istri cas da mrzim hrvate. Mora da doneses odluku i da je se drzis jer ovo postaje maaalko smesno :)

 

Nego, kako stojimo sa crnogorcima? Ocemo opet u neki rat skoro, a? Pa bas bi i mogli, odavno nismo izgubili neki rat... :) a crrnogorci vec unajvece "mrze srbe i zele da nas kolju" :)

 

Ako smo pametni, ovo bi mogli da vidimo kao sjajnu priliku za neki vid velike srbije. @haveaniceday bi ti pravio drustvo u odusevljavanju tom idejom... Nego, nema ga nesto... Da ga nisu banovali? Zna li se sta?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, cloudking рече

Dogovori se sa sobom jel ja mrzim hrvate ili ne? Cas mi pricas da obozavam da pijem kafe na Istri cas da mrzim hrvate. Mora da doneses odluku i da je se drzis jer ovo postaje maaalko smesno :)

Па то се ти договори са тобом. Кад ти напишем некај на пургерском ти скачеш као опарен и кажеш то је усташки!!! 

Јао проосветитељ, урбаноид, пристојан а неписмен. Ајде да је неки сендвичар без зуба рекао "на Истри" али ти тако префињен и културан....12:smeha:

А признај да си лагао да си био у Сплиту? Хахаа

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Вилер Текс рече

Ајде да је неки сендвичар без зуба рекао "на Истри"

A kako ti mislis da se kaze?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, haveaniceday рече

image.thumb.png.586cc883de0735bf0a37cae2833c9159.png

Gde bas naciJonaliste da predstavlja plavokosi mim momak plavih ociju :))

 

 

EJ, prestanite da se trudite. Znamo vec. Naucili smo napamet. "Vi nikad ne bi bili za Vucica nego eto tolko vas nerviarmo mi neki evropejci da cete nama u inat da ga volite" ti si otprilike sesti ili sedmi na ovom forumu koji se tako izjasnjava a ja iskreno pocinjem da islim da je ceo SNS pun tih kukavica kojima treba neka ratifikacija ili realtivizaijca sosptvenog politickog isljenja... nista gore nego kad se covek stidi onoga sto jeste pa mora da izmislja da je silom nateran da radi neke stvari koje mu inace savrseno pasu po karakteru... politicki ;)  

Nema nazad. Samo se vi uclanjujte. Zaostavstina Jova Bakica nikad nije bila relevantnija :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

Међу фаовима наравно нема редовних заступника аргумента:  ”не мрзим ја Србију и Србе али...

Nema ni medju naciJonalsitima i velikosrbima: "ne mrzim ja ni hrvate, ni bosnjake, ni albance, ni rumune, ni crnogorce, ni amerikance, ni kineze, ni migrante, ni slovence, ni makedonce, ni bugare, ni rumune, ni crnce, ni rome, ni gorance, ni sandzaklije... ali..." :))

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, cloudking рече

EJ, prestanite da se trudite. Znamo vec. Naucili smo napamet. "Vi nikad ne bi bili za Vucica nego eto tolko vas nerviarmo mi neki evropejci da cete nama u inat da ga volite" ti si otprilike sesti ili sedmi na ovom forumu koji se tako izjasnjava a ja iskreno pocinjem da islim da je ceo SNS pun tih kukavica kojima treba neka ratifikacija ili realtivizaijca sosptvenog politickog isljenja... nista gore nego kad se covek stidi onoga sto jeste pa mora da izmislja da je silom nateran da radi neke stvari koje mu inace savrseno pasu po karaktru... politicki ;) 

Тачно тако. 9 година Вучићеве власти нисам гласао ни једном за њега, све време сам био против њега(стоје моји коментари и даље не форуму), требало је само  месец дана дискусије са тобом да ме убедиш да је глас за вучића права ствар која треба Србији. 



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, haveaniceday рече

Тачно тако. 9 година Вучићеве власти нисам гласао ни једном за њега, све време сам био против њега, требало је само  месец дана дискусије са тобом да ме убедиш да је глас за вучића права ствар која треба Србији. 

 

Nije te bilo par dana na forumu i da znas da se osetila promena... prosto mi je  falio neko ko ce da popuni tu rupu u laganju koja je nastala kad nisi bio tu!  Ali sva sreca vratio si se pa je lažometar opet  u crveno gde mu je  i mesto ;)

Kolko se ja secam, ti si odlucio da glasas za Vucica jer si butthurt zato sto marinika nije htela licno da se zalozi da resi neki tvoj licni problem sto si imao :)) al nema veze, neka bude da je zbog mene. Prva zrtva revolucije... bez ijednog metka :) 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, cloudking рече

 

Kolko se ja secam, ti si odlucio da glasas za Vucica jer si butthurt zato sto marinika nije htela licno da se zalozi da resi neki tvoj licni problem sto si imao :)) al nema veze, neka bude da je zbog mene. Prva zrtva revolucije... bez ijednog metka :) 

Мариника ме је убедила да за њу не треба гласати а ти да треба за вучића. Били сте у том неком сихроницитету ти и она. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, cloudking рече

Bilbija ako si vec banovan, ponosno iznesi svoju kaznu... ovo je bas bljak...

Није Билбија, лик је неки трол аматер који се повремено појављује и смара. Реко сам му већ неколико пута да поради на троловању, ал' неће да слуша :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, cloudking рече

To mi je i bila poenta ;) 

Поента је да си неписмен а причаш о крезубим снедвичарима. Иначе ти не би ништа рекао  Само ти иди "на Истру" и уживај.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...