Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 3 минута, Avocado рече

 

Naravno... neće valjda jajare koje kupiš sa sendvičem i dva spomenika...

Celivanje mošti ne zaboravljaj pliz...

  • Радостан 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, Avocado рече

Pa da... znači suprotno od jajara koji ljube bulju svakom tiranu koji je "nacionalista" jer mnogo galami o naciji dok je krade i uništava... kao što rekoh, to su bili ljudi koji nisu delili tvoja uverenja... takvi kao ti su baljezgali o tome kako ćemo da nestanemo kad nam ne bude više našeg Slobe...

 

Trla baba lan...

 

Nećemo nikad lako... ali nam uvek krene na bolje kad svrgnemo tiranina... kao i onda... nije bilo onoliko bolje koliko smo očekivali, ali šta da se radi... 

 

Naravno... neće valjda jajare koje kupiš sa sendvičem i dva spomenika...

Никад више евроусташе и необољшевици неће правити револуције у Србији.

Плачите на ндх 1.

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, cloudking рече

gospoda "hrvati su ustase, siptari nemaju pravo na kosovo, srbi imaju prvao na RS, bosnjaci kolju srbe, crnogorci su izrod" vele da autosovinisti koji se svima izvinjavaju- huskaju na sukobe

Eto do cega dovede odsustvo sive materije ...12:smeha:

Valjda se truckao previse u Ladi kao mlad jaran pa je to ostavilo posledice ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Вилер Текс рече

Никад више евроусташе и необољшевици неће правити револуције у Србији.

Плачите на ндх 1.

Pa cekaj sad. Ko je pravio revoluciju 5.oktobra?

PatriJote ili evroustase? 

I jel peti oktobar bio dobra ili losa stvar?

Dok si u tripu da je dobra onda su peti oktobar vodili patriJite, kad se setis da je losa stvar onda su ga vodile evroustaske bitange i jajare?

Sta je od ta dva leba ti?

:)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Вилер Текс рече

Никад више евроусташе и необољшевици неће правити револуције у Србији.

Плачите на ндх 1.

Ti si jedini u ovoj diskusiji koji deli ideologiju sa ustašama...

 

a i boljševici bi ti bili u redu da ti daju sendvič i naprave dva spomenika...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Avocado рече

Ti si jedini u ovoj diskusiji koji deli ideologiju sa ustašama...

 

a i boljševici bi ti bili u redu da ti daju sendvič i naprave dva spomenika...

 

Једини који дели усташку идеологију и продаје се за вечеру на риви у Сплиту сте ти и овај твој клауд.

И давно сте се продали за митове о демократији.

На.твоју ретарирану оптужбу да делим усташку идеологију сам ти давно одговорио. Али очигледно не вреди одговарати јер си сувише покварен да би схватио.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вилер Текс рече

Једини који дели усташку идеологију и продаје се за вечеру на риви у Сплиту сте ти и овај твој клауд.

Aha... samo što ti ne umeš da navedeš jednu jedinu ideološku sličnost između mene i ustaša... i ni jednu jedinu razliku između tebe i ustaša... ali umeš da pričaš u prazno... to svaka budala ume...

 

пре 3 минута, Вилер Текс рече

И давно сте се продали за митове о демократији.

Mitovi o demokratiji.... jel imaš još nešto iz ustaškog programa da podeliš sa nama?  :D

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

Aha... samo što ti ne umeš da navedeš jednu jedinu ideološku sličnost između mene i ustaša... i ni jednu jedinu razliku između tebe i ustaša... ali umeš da pričaš u prazno... to svaka budala ume...

 

Mitovi o demokratiji.... klasična ustaška propaganda...

 

Класична усташка пропаганда су ваши ставови који иду у корист усташама, муслиманима, Шиптарима, нато пакту и свим српским непријатељима.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Класична усташка пропаганда су ваши ставови који иду у корист усташама, муслиманима, Шиптарима, нато пакту и свим српским непријатељима.

Koji moj stav ide u korist bilo kom srpskom neprijatelju?

 

пре 7 минута, Вилер Текс рече

И давно сте се продали за митове о демократији.

"Pavelić je pojam demokracije shvaćao u doslovnom prijevodu, kao „vlast naroda“, a ne nužno
kao liberalnu demokraciju sa stranačkim sustavom i parlamentarizmom. Štoviše, problemi u
državama s liberalno-demokratskim sustavom bit će mu dokaz da je taj sustav loš, lažan i pro-
tivan interesima naroda, što će biti čest lajt-motiv njegovih govora, primjerice u Hrvatskomu
državnom saboru 1942. godine."

LINK

 

пре 7 минута, Вилер Текс рече

На.твоју ретарирану оптужбу да делим усташку идеологију сам ти давно одговорио. Али очигледно не вреди одговарати јер си сувише покварен да би схватио.

Jesi... odgovorio si da nećeš da navedeš koji ideološki stav su imale ustaše, a da ga ti nemaš... ono, kao to je ispod tebe... tačnije, prvo si odgovorio da oni nisu protiv EU, pa sam ti pokazao da moderne ustaške stranke svakako jesu protiv EU... onda si rešio da se dalje ne blamiraš, nego da se praviš da je ispod tebe da odgovaraš...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

пре 1 минут, Avocado рече

Koji moj stav ide u korist bilo kom srpskom neprijatelju?

 

"Pavelić je pojam demokracije shvaćao u doslovnom prijevodu, kao „vlast naroda“, a ne nužno
kao liberalnu demokraciju sa stranačkim sustavom i parlamentarizmom. Štoviše, problemi u
državama s liberalno-demokratskim sustavom bit će mu dokaz da je taj sustav loš, lažan i pro-
tivan interesima naroda, što će biti čest lajt-motiv njegovih govora, primjerice u Hrvatskomu
državnom saboru 1942. godine."

LINK

 

Jesi... odgovorio si da nećeš da navedeš koji ideološki stav su imale ustaše, a da ga ti nemaš... ono, kao to je ispod tebe... tačnije, prvo si odgovorio da oni nisu protiv EU, pa sam ti pokazao da moderne ustaške stranke svakako jesu protiv EU... onda si rešio da se dalje ne blamiraš, nego da se praviš da je ispod tebe da odgovaraš...

Класичан авокадо француска собарица.

Све ти је раније одговорено. Али си очигледно глуп и покварен и ту ти ја не могу помоћи.

Иди сања евроусташку револуцију, једино ћеш је у сновима видети.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Вилер Текс рече

Једини који дели усташку идеологију и продаје се за вечеру на риви у Сплиту сте ти и овај твој клауд.

Ono sto si ti u Srbiji to su ustase u Hrvatskoj. Nema ni kozmetickih razlika, osim amblema koji sijete na kape i tolko...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

 

 

Класичан авокадо француска собарица.

Све ти је раније одговорено. Али си очигледно глуп и покварен и ту ти ја не могу помоћи.

Иди сања евроусташку револуцију, једино ћеш је у сновима видети.

- Sta rekoste?
- Ne rekosmo izbegosmo

image.png

 

  • Радостан 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@haveaniceday

Ови политички кретени се из петних жила труде да ме натерају да гласам за Вучића. Потпуно разумем како си подлегао притиску. Снс ботови не би боље одрадили посао. Не могу да верујем, заиста.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

@haveaniceday

Ови политички кретени се из петних жила труде да ме натерају да гласам за Вучића. Потпуно разумем како си подлегао притиску. Снс ботови не би боље одрадили посао. Не могу да верујем, заиста.

Baaahahahahaha :))    

hahaha-laugh.gif

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Вилер Текс рече

Класичан авокадо француска собарица.

Све ти је раније одговорено. Али си очигледно глуп и покварен и ту ти ја не могу помоћи.

Naravno da će maca da pojede jezik... :D   

 

пре 11 минута, Вилер Текс рече

Иди сања евроусташку револуцију, једино ћеш је у сновима видети.

Pomešao si me sa sobom i ustašama... vi sanjate revoluciju u Evropi i ponovno uspostavljanje fašizma...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...