Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 25 минута, Вилер Текс рече

Кад Бјелогрлић удара то је космичка правда.

Ja ne mislim to. Apsolutno je pogresio koji god da mu je bio razlog. Nema opravdanja.

 

пре 26 минута, Вилер Текс рече

То су политички евро канализациони штакори.

Ja vec pokazah da mnogi evro kanalizacioni stakori (me included) nisu saglasni sa ovim postupkom iako je haveaniceday brzebolje poleteo da iskoristi zgodnu politicku priliku da malo vrsi propagandu... s druge strane ovi drugi stakori, vasi stakori, nisu hteli da osude ni Jutku a ni palmu... nisu osudili ni napad na borka stanglom ni bakljade ispred djilosove kuce... sve je to bilo ok jer su zrtve "najveci zlikovci koje je vucici kada odlucio da na taj nacin obelezi"... vis kako je zgodno kad te neko obelezi za izdajnika kriminalca ili zlikovca pa svaka budala oseca da ima pravo i duznost da ti nanese zlo u vidu pravde"...

Kad Bjela "opozicionar" napadne nekoga odgovor nije "a oni su nama radili jos gore" iliti tvoja i haveanicedayeva nova religija, nego imas poprilican broj takodje opozicionara koji itekako osudjuju Bjelogrlicev postupak...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 27 минута, Вилер Текс рече

Иди у Италију одмах. Овај ће да ти нађе неку жену у црном, можда супротног пола!

@Bilbija нађи му неку са југа ђе има вина, морских плодова а и ђе им месни специјалитети нису страни. Заслужио је.

Kako mozes da se tako nonsalantno obaracas osobi koja je na prehodnoj strani napisala da politicke neistomisljenike treba gaziti kolima pa im pritom traziti da plate stetu na tim istim kolima? JEsi ti bese hriscanin? Ili si isto sto i haveaniceday?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Bilbija рече

Ja sam nasao za clouda jednu odgovarajucu  zenu u crnom, , a za Mladjonija cu potraziti nesto  mladje  ...

 

 

Le-siciliane-baffute (1).jpg

Moja supruga kaze da je lepsa od ove na slici... :D 

ne znam gde si je naso ali ja sam liberal i ne sudim o tudjim ukusima. Ako tebi iodgovara, ko sam ja da ti branim. :)

 

 

UPDATE: JA tek sad vidim da sam te slucajno odblokirao?! :D Hahaha neeema sanse, vracam te  u tvorza. Cao Bilbija... mahni klaudu poslednji put! :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

Ja ne mislim to. Apsolutno je pogresio koji god da mu je bio razlog. Nema opravdanja.

 

Ja vec pokazah da mnogi evro kanalizacioni stakori (me included) nisu saglasni sa ovim postupkom iako je haveaniceday brzebolje poleteo da iskoristi zgodnu politicku priliku da malo vrsi propagandu... s druge strane ovi drugi stakori, vasi stakori, nisu hteli da osude ni Jutku a ni palmu... nisu osudili ni napad na borka stanglom ni bakljade ispred djilosove kuce... sve je to bilo ok jer su zrtve "najveci zlikovci koje je vucici kada odlucio da na taj nacin obelezi"... vis kako je zgodno kad te neko obelezi za izdajnika kriminalca ili zlikovca pa svaka budala oseca da ima pravo i duznost da ti nanese zlo u vidu pravde"...

Kad Bjela "opozicionar" napadne nekoga odgovor nije "a oni su nama radili jos gore" iliti tvoja i haveanicedayeva nova religija, nego imas poprilican broj takodje opozicionara koji itekako osudjuju Bjelogrlicev postupak...

Читам баш коментаре на више места. Хрвати, хрватско цвијеће, случајни Срби и они које је превеслати лако дижу Бјелогрлића у небеса због насилничког понашања према режисеру филма Дара из Јаденовца. Један ретардирани тоглодит је позивао на устанак. 

Ја не знам разлог овог напада али се надам да ће Бјелогрлић гулити робију због ударања човека.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

Kako mozes da se tako nonsalantno obaracas osobi koja je na prehodnoj strani napisala da politicke neistomisljenike treba gaziti kolima pa im pritom traziti da plate stetu na tim istim kolima? JEsi ti bese hriscanin? Ili si isto sto i haveaniceday?

Ја сам му написао да желим да нађе добру жену. Сад ти изводи закључке какве хоћеш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Вилер Текс рече

Ја не знам разлог овог напада али се надам да ће Бјелогрлић гулити робију због ударања човека.

Robija nije adekvatna kazna za udaranje coveka osim ako mu time nisi ugrozio zivot...

Robija adekvatna kazna je za ubistvo devojcice osim ako nisi sin Vucicevog drugara...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

Robija nije adekvatna kazna za udaranje coveka osim ako mu time nisi ugrozio zivot...

Сети се овога кад неки навијач или снсовац изудара некога.

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вилер Текс рече

Сети се овога кад неки навијач или снсовац изудара некога.

 ti se seti da si izignorisao drugi deo te poruke...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Ne ignorisem. Ja smatram da je to za robiju. Kao o ubistvno na rampi.

Ti si taj koji gleda selektivno.

 

Zasto? Zato sto ne mislim da su samari i ubistvo ista stvar?

Ok, prihvatam. Mozda je stvarno do mene.

 

Ja zapravo ne gledam selektivno. JA zelim isto za sve. Ako je ok da ne robijas za ubistvo onda nije ok da robijas ni za pesnicenje... ili udaranje motkama :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

Zasto? Zato sto ne mislim da su samari i ubistvo ista stvar?

Ok, prihvatam. Mozda je stvarno do mene.

Da do tebe je.

Za udaranje coveka manja zatvorska kazna za ubistvo veca.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Вилер Текс рече

Da do tebe je.

Za udaranje coveka manja zatvorska kazna za ubistvo veca.

ja se ne slazem, zavisi ko koga udara i zasto ...

Nacionalista kada omlati anaLcionalistu treba da dobije novcanu nagradu, a u obrniutom slucaju fizicko kaznjavanje i robija...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, cloudking рече


ne znam gde si je naso ali ja sam liberal i ne sudim o tudjim ukusima. Ako tebi iodgovara, ko sam ja da ti branim. :)

 

Ova je rodjena za tebe ...  em je zena u crnom, em brkata a vi anaLcionalni volite dominantne zene ... Ako si ozenjen nema veze, moze da ti bude svalerka ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, cloudking рече

Robija adekvatna kazna je za ubistvo devojcice osim ako nisi sin Vucicevog drugara...

А зашто је до тога дошло? Да судије ослободе човека?
Реторичко питање, дошло је јер немамо независност судства.

А зашто немамо независност судства? 
Јер они који су били на власти и они који су сада на власти нису ништа урадили по том питању.

Наравно они за које ти гласаш причају како ће они да направе независно судство као што су причају и сви други... 

Мени је симпатично стварно колико си ти наиван тип...

Да се то десило под било којом другом политичком партијом, иста би ситуација била. Исто би шетао са минималном неком, смешном казном. 




 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вилер Текс рече

А замислите да.је неко нокаутирао Бјелогрлића....

Кад Бјелогрлић удара то је космичка правда.

Кад удара навијач то је "хулиганизам, повратак у деведесете, тв дневник, Вучић, дрога, ко задњи изађе нек угаси светло, трећи свет, ово нема нигде..."

Jok... i kad Bjelogrlić udara to je isto huliganizam i treba da bude kažnjen kao i svako drugi...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...