Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

Објективни новинари, променили наслов, када су се сетили да требају да имитирају интегритет и да је глупо писати "наводно" за догађај са снимком где се види да није "наводно" 

originalni link:
 

Цитат

Hronika/Bjelogrlic-navodno-napao-reditelja-Antonijevica-u-niskom-hotelu.sr.html

WWW.JUZNEVESTI.COM

Glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić biće zadržan je u policiji do 48 sati zbog nasilničkog ponašanja, jer je u toku noći nasrnuo na reditelja Predraga Gagu Antonijevića u niškom hotelu Ambasador, potvrdili...


 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 24 минута, haveaniceday рече

"један човек, неки небитан "
image.png.6b98eded6a5d5a0e72ecaf6403b96bbe.png

image.png.df59fa36adbd31a8b6b2fe00714b2251.pngimage.png.b814cf538c8020f3eba0afe856a0679e.png

image.png.dbc9b3ec9becc682e1360ea72e685cb3.png

image.png.e096f25ad2714ab4d8faeabad85f3704.png

čeri piking, čeri piking, ti si moja sreca

glava go*neta sto laže uvek puna smeća

 

(iz istog tvita)

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

 

Ima jos, mrzi me da ceripikujem vise...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, cloudking рече

Da ga je ubio na naplatnoj rampi ili zgazio na pesackom prelazu izaso bi iz pritvora za par sati ili ne bi ni bio uopste...

Ali to je taj vas mentalitet... UBIJES osobu- nema veze, to je dete naseg coveka nista strasno. Udaris nekoliko samara - U pritvor! Zatvorite monstruma zauveeeeeeek! :D 

Ето спиновање приче, ваш\наш менталитет итд. Класика. 

 





 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, haveaniceday рече

За то треба кохонес. 

Gle ga... naucio napokon ovu rec. Kukavica jedna mala ekstremisticka. Puljivko... :D

 

Idi zeni se bre.. :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, cloudking рече

Ima jos, mrzi me da ceripikujem vise...

Није то чери пикинг јер аргумент никада није био "сва опозиција подржава бјелогрлића" геније. Аргумент је увек да је опозиција пуна дегенерика који су исти као СНС дегенерици. Крцко овај например. Има их још.. пејстоваћу их овде. 

Друго, невероватно је како спинујеш са "један човек" на "ок више људи али нису сви то је чери пикинг" .... имаш ли ти и мало интелектуалног интегритета? Ајде рецимо ја га немам, тако тврдиш... али шта си онда ти? Исти као ја, зар не? 

 



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, haveaniceday рече

Ето спиновање приче, ваш\наш менталитет итд. Класика. 

Moraju da se dobro raspoznaju dresovi ako stvarno NE DAJ BOZE krene ono s motkama... :D Ja to nikad ne bih voleo ali ako krene, tesko da ce mene neko da slusa. Zato kazem...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, haveaniceday рече


Али то је чињеница која те боли.  

Dva vinjaka, jedan deprozepam... i ko rukom odneto :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, cloudking рече

Moraju da se dobro raspoznaju dresovi ako stvarno NE DAJ BOZE krene ono s motkama... :D Ja to nikad ne bih voleo ali ako krene, tesko da ce mene neko da slusa. Zato kazem...

Наравно да би те слушали, да си храбрији. 

A знамо добро и ја и ти да имаш доста утицаја на својим јавним профилима и да на њима о политици углавном ћутиш као заливен... тамо где имаш најјачи глас и где највише можеш да утичеш на људе.. тамо не утичеш... ни мало. Зато овде на форуму толико и лапрдаш, гризе те савест. 


А знамо добро да твоји постови завршавају у новинама.. и ја и ти.. само што никада ниси скупио храброст да буду политички обојени.

Ко би слушао кукаивцу, да би те неко слушао мораш да будеш храбар.... препознају људи то. Али да си храбар, слушали би те. Само да имаш кохонес. 

;)

Зато је стварно јадно, буквално прејадно.. да ти неком нешто причаш..... 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, haveaniceday рече

Аргумент је увек да је опозиција пуна дегенерика који су исти као СНС дегенерици. Крцко овај например. Има их још.. пејстоваћу их овде. 

Argument je da medju opozicijom ima debila ali da medju vama nema ni jednog normalnog. Vi ste listom, onako kompletno sljam. 

Daj mi neki tvit informera u kome je neko od vas napisao u komentarima nesto kriticki prema DJ Vucicevicu? Aha... ima... sutra... :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, haveaniceday рече

Наравно да би те слушали, да си храбрији. 

A знамо добро и ја и ти да имаш доста утицаја на својим јавним профилима и да на њима о политици углавном ћутиш као заливен... тамо где имаш најјачи глас и где највише можеш да утичеш на људе.. тамо не утичеш... ни мало. Зато овде на форуму толико и лапрдаш, гризе те савест. 

Ко би слушао кукаивцу, да би те неко слушао мораш да будеш храбар.... препознају људи то. Али да си храбар, слушали би те. Само да имаш кохонес. 

;)

 

Hrabrisa :D 

Ti da si stvarno tolko hrabar kolko si sebe ubedio, ozenio bi se i napravio bi decu... a ne da mi ovde serendas po forumima i da se prsis ko kikirez zasticen iza IP adrese :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, cloudking рече

Argument je da medju opozicijom ima debila ali da medju vama nema ni jednog normalnog. 

Добро је на пола смо пута. Још да сконташ да су сви опозиционари ненормални до последњег као и сви из власти.

Да ти твој бивши друг открије тајну... ко је у политици дуго тај сигурно није нормалан, социопата је, психопата и егоманијак.
Нормални људи раде нормалне послове и баве се нормалним стварима. А не глуме спасиоце друштва и система. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, cloudking рече

Hrabrisa :D 

Ti da si stvarno tolko hrabar kolko si sebe ubedio, ozenio bi se i napravio bi decu... a ne da mi ovde serendas po forumima i da se prsis ko kikirez zasticen iza IP adrese :D

Рекох ти, неће ме жене много сам ружан и глуп, ево упознај ме са неком.. ти све обећаваш, обећаваш па ништа...

на крају идем код @Bilbija да ми нађе неку девизну жабарку 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А замислите да.је неко нокаутирао Бјелогрлића....

Кад Бјелогрлић удара то је космичка правда.

Кад удара навијач то је "хулиганизам, повратак у деведесете, тв дневник, Вучић, дрога, ко задњи изађе нек угаси светло, трећи свет, ово нема нигде..."

То су политички евро канализациони штакори.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, haveaniceday рече

Рекох ти, неће ме жене много сам ружан и глуп, ево упознај ме са неком.. ти све обећаваш, обећаваш па ништа...

на крају идем код @Bilbija да ми нађе неку девизну жабарку 
 

Иди у Италију одмах. Овај ће да ти нађе неку жену у црном, можда супротног пола!

@Bilbija нађи му неку са југа ђе има вина, морских плодова а и ђе им месни специјалитети нису страни. Заслужио је.

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Вилер Текс рече

Иди у Италију одмах. Овај ће да ти нађе неку жену у црном, можда супротног пола!

@Bilbija нађи му неку са југа ђе има вина, морских плодова а и ђе им месни специјалитети нису страни. Заслужио је.

Ja sam nasao za clouda jednu odgovarajucu  zenu u crnom, , a za Mladjonija cu potraziti nesto  mladje  ...

 

 

Le-siciliane-baffute (1).jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...