Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 15 минута, haveaniceday рече


Мени је симпатично стварно колико си ти наиван тип...

 

Ma nije on naivan vec budala ...

Vidis kako danas anaLcionalni brane onu glumacku budalu a pokusaj da se setis histerije kada je neko napao onog Borka Stefanovica ...

Klasican primer kako reaguju na jedno nasilje a kako n a drugo..

Zato ja kazem, kada nacionalista, pristojan, normalan covek ugazi anaLcionalno govedo to je pohvalno a u obrnutom slucaju treba biti zakonski gonjeno i bez milosti...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 5 минута, Avocado рече

Jok... i kad Bjelogrlić udara to je isto huliganizam i treba da bude kažnjen kao i svako drugi...

 

Видели овде пар њих из опозиције, како активиста, тако и политички активних.... који су "пуно бољи него вучић" који пружају пуну подршку Бјелогрлићу.... или активно спинују причу... 

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Avocado рече

Jok... i kad Bjelogrlić udara to je isto huliganizam i treba da bude kažnjen kao i svako drugi...

 

Па по коментарима већина твојих политичких истомишљњеника и сличномишљеника не мисли тако.

Пошто си ти разумнији од њих очекујем да кренеш у кампању на на нету/форуму као када браниш остале своје идеје а нападаш оно што сматраш опасним, рецимо национализам.

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Bilbija рече

da se setis histerije kada je neko napao onog Borka Stefanovica ..

Е ако овако форумски либераши и остали другодрбијанци не крену да хистеришу и у овом случају, значи крену на митинге и протесне шетње знаћемо да они не верују у кеднакост, правду, иста права за све и остале ствари у које се куну.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево га овде са Аутошовинизмом, сатанизује човека који је крв своју оставио бранећи Србе и који је једино оптужен од републике Хрватске која је објективна само тако иначе према Србима... 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Па по коментарима већина твојих политичких истомишљњеника и сличномишљеника не мисли тако.

Пошто си ти разумнији од њих очекујем да кренеш у кампању на на нету/форуму као када браниш остале своје идеје а нападаш оно што сматраш опасним, рецимо национализам.

 

Сада ће да ти каже како не постоје његови полиитчки истомишљеници.. само гласају исто али ван тога је код њих све различитом.

Запрраво можда каже и да не гласјау исто јер не знамо за кога он гласа.... :)) .. можда гласа и за вучића а овде опипава терен ко је опозиционар па шаље информације у штаб.. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Е ако овако форумски либераши и остали другодрбијанци не крену да хистеришу и у овом случају, значи крену на митинге и протесне шетње знаћемо да они не верују у кеднакост, правду, иста права за све и остале ствари у које се куну.

Pa naravnbo da ne veruju, samo se pro....ju sa tim pricama... Poznajem ja te fukare odlicno...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oni veruju u jednakost onoliko koliko veruju u jednakost Srba u poredjenju sa ostalima ... Koliko veruju u  pravo Srba iz Hrvatske ili Bosne na samoopredeljenje i nezavisnost u poredjenju sa istim takvim pravom Hrvata ili Bosnjaka, toliko veruju uopste u jednakost ......

Posten je i  pravedan to svet... :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, Bilbija рече

ja se ne slazem, zavisi ko koga udara i zasto ...

Nacionalista kada omlati anaLcionalistu treba da dobije novcanu nagradu, a u obrniutom slucaju fizicko kaznjavanje i robija...

 @haveaniceday A smesno ti ovo, a? :D. 

 

 

Jbt kakav talog od ljudi...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, haveaniceday рече

А зашто немамо независност судства? 
Јер они који су били на власти и они који су сада на власти нису ништа урадили по том питању.

Bio si mali pa ne znas. Tada smo imali nezavisno sudstvo pa su dosli ovi tvoji kojima to bas i ne odgovara pa ga rasformirali.

пре 41 минута, haveaniceday рече

Да се то десило под било којом другом политичком партијом

Ali nije...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, haveaniceday рече

Ево га овде са Аутошовинизмом, сатанизује човека који је крв своју оставио бранећи Србе и који је једино оптужен од републике Хрватске која је објективна само тако иначе према Србима... 

 

 

Cim ga ti hvalis na nevidjeno sam siguran da je ratni zlikovac i zlocinac...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

Опет овај главни "антифашиста" који је кукао када су га пребили..

 

његов коментар када неко над њим изврши насиље:
image.thumb.png.aea6d84d2cd2d9dd0a60c0d7b2b8761a.png

Ово је слика и прилика друкарског и кукавичког менталитета некадашњих шарповаца.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Вилер Текс рече

Па по коментарима већина твојих политичких истомишљњеника и сличномишљеника не мисли тако.

Moji istomišljenici ne misle isto kao i ja?   :D

 

пре 23 минута, Вилер Текс рече

Пошто си ти разумнији од њих очекујем да кренеш у кампању на на нету/форуму као када браниш остале своје идеје а нападаш оно што сматраш опасним, рецимо национализам.

Evo odmah krećem... ko je na forumu podržao prebijanje (osim vašeg drugara Bilbije), da se odmah obrušim na njega? 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...