Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 42 минута, Avocado рече

Samo neko ograničene inteligencije i obrazovanja bi situaciju u kojoj je na vlast došao onaj ko je pobedio na izborima mogao da nazove državni udar...

Написао је "главни удар". Не знам да ли је мислио на државни, ал ето чисто мало да ми Млађа не скаче за врат да браним само своје племе  :)))

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Пре сат времена, haveaniceday рече

Ја се јасно сећам када му је ово било смешно. Није био нешто гласан против тог насиља. Ни против 10001 инстанце насиља према трамповим гласачима које сам му показивао.  И ја сада треба да верујем да сутра дан, ако Вучић изгуби власт, и рецимо крену да млате људе... наприме Милана Николића неко крене да млати.. да ће он да се умша и да каже ”људи није ово у реду” ? Још би се смејао.... 100 % 

 


 

I posle se pitaju zasto je onaj gazio levicarski olos koji nije u stanju da koristi trotoar ...

A pride taj leviarski i liberalni olos je isti koji dovodi demokrate na vlast u SAD, isti onaj koji je doveo i Klintona i bombardovanje Srbije ...

Znaci gazi olos bajo i ne zali, samo po gasu i sto jace i bolje ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 55 минута, Avocado рече

 

Navijači jesu pomogli u odbrani narodne volje tako mrske svakom idiotu koji se vodi onim "država, to sam ja"...  ali kao deo mnogo veće mase...

Navijaci, bagerasi, Velja kraduckanje i drustvo ...

Nije ni cudo sto su opljackali sve cega su se dohvatili pa sada narod u strahu od tih glodara bira stalno Vucica ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, haveaniceday рече

Ја се јасно сећам када му је ово било смешно. Није био нешто гласан против тог насиља. Ни против 10001 инстанце насиља према трамповим гласачима које сам му показивао.  И ја сада треба да верујем да сутра дан, ако Вучић изгуби власт, и рецимо крену да млате људе... наприме Милана Николића неко крене да млати.. да ће он да се умша и да каже ”људи није ово у реду” ? Још би се смејао.... 100 % 

 


 

Jel i dan danas razvuces osmeh na lice kad se setis bacanja ljudi iz helikoptera? Znas, secas se? Zajesno sa aurorom i muramasom ste se radovali zbog tih dogadjaja i veselo ih navodili kao primer "kako treba da se radi"... Kog li sad pokusavas da foliras s ovom kuknjavom stvarno mi nije jasno...

 

P.S. Bili pre neki dan kod mene na vrata neki opozicionari. Kazu skupljaju dobrovoljne priloge za borbu protiv vlasti. Dao sam im dve motke, nisam imao vise jbg... :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Avocado рече

Ne znam... recimo preko 100.000...

 

Ne znam... ali znam da je bilo tačno 100% onih koji ne dele tvoje trenutne političke stavove, tipa "bolje da ostane loš vladar, nego da neko drugi dođe"...

 

Skoro svi koje poznajem, a koji su bili tamo.... (ona manjina zbog koje stoje reči "skoro" su klinci i žene koji su bili tamo)

 

100% onih koji su se zaleteli na policiju su bili protiv Slobe, 5. oktobar nema veze sa Haškim tribunalom...

 

Samo neko ograničene inteligencije i obrazovanja bi situaciju u kojoj je na vlast došao onaj ko je pobedio na izborima mogao da nazove državni udar...

Navijači jesu pomogli u odbrani narodne volje tako mrske svakom idiotu koji se vodi onim "država, to sam ja"...  ali kao deo mnogo veće mase...

Отприлике тако...

Већина су националисти/родољуби. Окористили су се аутошовинисти којих је било у промилима и који су били на безбедној удаљености или код куће.

Са овим искуством само глуп човек може да се држи тог принципа "само да скинемо овог па ћемо лако".

Да да, сигурно би се залетели као ономад у мају 2000. године кад је полиција ушла у Студио Б. На црти су били звездини навијачи а страначки активисти у рупи.  

Исто као и прошле године. 

Шта мислиш ко су ови момци што се супростављају полицијихипстери,ндвм бгд активисти, Мариникини пионири или навијачи фудбалских клубова?

Слажемо се значи да само србенде могу да промене власт а не опозиционари који су љубитељи хашке правде, бајки о геноциду, извињавачи са сопствено постојање којих је блам што су Срби итд.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Bilbija рече

Navijaci, bagerasi, Velja kraduckanje i drustvo ...

Nije ni cudo sto su opljackali sve cega su se dohvatili pa sada narod u strahu od tih glodara bira stalno Vucica ...

Не него је Жарко Кораћ стао испред кордона и пробио га заједно са женама у црном 12:smeha:

Мислим да ови који су се заиста тукли са полицијом, имају најмањи удео у изношењу ствари из скупштине. Такве ствари обично ради трећи ешалон јајара које долазе на крају битке.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, GeniusAtWork рече

Написао је "главни удар". Не знам да ли је мислио на државни

Мислио сам тако како сам написао.

Главни удар, највећи и најтежи део посла.

Што се тиче државног удара, не може се тако рећи јер су заиста били избори и народ је гласао за Коштуницу. Са друге стране у читав процес су биле укључене стране непријатељске државе тако да се са једне стране може и тако назвати. То је прва обојена револуција.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Вилер Текс рече

Шта мислиш ко су ови момци што се супростављају полицијихипстери,ндвм бгд активисти, Мариникини пионири или навијачи фудбалских клубова?

Слажемо се значи да само србенде могу да промене власт а не опозиционари који су љубитељи хашке правде, бајки о геноциду, извињавачи са сопствено постојање којих је блам што су Срби итд.

Значи у реду је свака промена власти и улични протести где су у првим редовима навијачи? ОК, апдејтуј Билбију око тога...да не пише да су то све хулигани и дивљаци које треба млатити и да се пристојни људи плаше њих ;) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, GeniusAtWork рече

Значи у реду је свака промена власти и улични протести где су у првим редовима навијачи? ОК, апдејтуј Билбију око тога...да не пише да су то све хулигани и дивљаци које треба млатити и да се пристојни људи плаше њих ;) 

Ја не знам како си дошао до тог закључка?

Ја сам рекао да су све "победе" изнели навијачи и родољуби а не аутошовинисти који хишкају на сукобе.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Вилер Текс рече

Слажемо се значи да само србенде могу да промене власт а не опозиционари који су љубитељи хашке правде, бајки о геноциду, извињавачи са сопствено постојање којих је блам што су Срби итд.

Tvoja logicka greska je sto "srbende" zamisljas kao srbske junake, nepokolebljive i nepotkupljive. Ljude od integriteta koji vole otadzbinu...

A zapravo, sve vas koji sebe dozivljavaju "srbendama" je tako lako kupiti ili izmanipulisati da vas niko i ne dozivljava kao nekog bitnog cinioca politickog zivota.

Vi ste u stanju da stanete iza coveka koji vam unistava rodjenu zemlju i narod samo zato sto se slika kako ljubi mosti...

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Вилер Текс рече

Отприлике тако...

Већина су националисти/родољуби.

Pa da... znači suprotno od jajara koji ljube bulju svakom tiranu koji je "nacionalista" jer mnogo galami o naciji dok je krade i uništava... kao što rekoh, to su bili ljudi koji nisu delili tvoja uverenja... takvi kao ti su baljezgali o tome kako ćemo da nestanemo kad nam ne bude više našeg Slobe...

 

пре 40 минута, Вилер Текс рече

Окористили су се аутошовинисти којих је било у промилима и који су били на безбедној удаљености или код куће.

Trla baba lan...

 

пре 40 минута, Вилер Текс рече

Са овим искуством само глуп човек може да се држи тог принципа "само да скинемо овог па ћемо лако".

Nećemo nikad lako... ali nam uvek krene na bolje kad svrgnemo tiranina... kao i onda... nije bilo onoliko bolje koliko smo očekivali, ali šta da se radi... 

 

пре 40 минута, Вилер Текс рече

Слажемо се значи да само србенде могу да промене власт

Naravno... neće valjda jajare koje kupiš sa sendvičem i dva spomenika...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Ја не знам како си дошао до тог закључка?

Ја сам рекао да су све "победе" изнели навијачи и родољуби а не аутошовинисти који хишкају на сукобе.

Haha, autosovinisti huskaju na sukobe :)) jel ovo ozbiljno napisao neko ko sebe svrstava medj patriJote? :)

gospoda "hrvati su ustase, siptari nemaju pravo na kosovo, srbi imaju prvao na RS, bosnjaci kolju srbe, crnogorci su izrod" vele da autosovinisti koji se svima izvinjavaju- huskaju na sukobe

 

e bas me slatko nasmeja. Sve sam mogo da ocekujem ali da patrijota ima smisla za humor, ovo je i za Boga iznenadjenje kamoli za mene! :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...