Jump to content

Секс пре брака

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 часа, Bojan* рече

Ali ako imaš, onda ti je gotovo sve na izvol’te. Onda si frajer, baja, harizmatičan muškarac, pun samopouzdanja, dečko koji obećava dobar provod, ...

Значи пошто теби не дају,  јер немаш пара, значи да ниси ни мушко.

Што се уопште онда и трудиш и мислиш о свему томе?

Реално, најбоље да кренеш да пецаш.

Смирује.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Срндаћ рече

Значи пошто теби не дају,  јер немаш пара, значи да ниси ни мушко.

Vidim da brkaš neke stvari, al’ nije bitno.

пре 5 часа, Срндаћ рече

Што се уопште онда и трудиш и мислиш о свему томе?

Реално, најбоље да кренеш да пецаш.

Смирује.

Pokušavam da ne mislim, al’ mi ne uspeva. A ko je lud da ide na pecanje, kod onolikih komaraca. Nema tu od smirenja ništa.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Bojan* рече

Vidim da brkaš neke stvari, al’ nije bitno.

Па сложио си се са мном око тога. Ниси мушко ако немаш пара. И жене неће човјека без пара.

Ако те већ жене неће, као што сво ово вријеме овдје говориш, онда се слажеш да ниси мушко.

Логично.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Срндаћ рече

Па сложио си се са мном око тога. Ниси мушко ако немаш пара.

Ne znam kako si uspeo da dođeš do ovakvog zaključka, ali me i ne interesuje. To je tvoja stvar.

пре 7 часа, Срндаћ рече

И жене неће човјека без пара.

U velikoj većini.

пре 7 часа, Срндаћ рече

Ако те већ жене неће, као што сво ово вријеме овдје говориш, онда се слажеш да ниси мушко.

Логично.

Očigledno da ti logika nije jača strana.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Bojan* рече

Ne znam kako si uspeo da dođeš do ovakvog zaključka, ali me i ne interesuje. To je tvoja stvar.

U velikoj većini.

Očigledno da ti logika nije jača strana.

Pa kad si se slozio sa mojim postom.

Samo priznaj sebi i otiđi pecati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Боки и још неки нису ни прошли поред брака а причају о истом.

Бзвз.

Пази, свака која тако мисли НИЈЕ ЗА ТЕБЕ.

Остаје да нађеш ЈЕДНУ која је за тебе (кажем из искуства).

И цео свет је твој.

Остави се генерализовања и патетисања.

Live your life.

П.С.

И пробај са уздржањем пре брака. Која издржи тај концепт вредна је брака. Код осталих видим да ћеш се погубити (што не значи да нису вредне брака, него нису ЗА ТЕБЕ).

Ај` па тако...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Јанко рече

Боки и још неки нису ни прошли поред брака а причају о истом.

Бзвз.

Bezveze je kad se dvoje zakunu jedno drugom na vernost i odanost u dobru i zlu, a pokažu toliku neozbiljnost da pogaze svoj zavet i pretvore brak u mrtvo slovo na papiru.

пре 22 часа, Јанко рече

Пази, свака која тако мисли НИЈЕ ЗА ТЕБЕ.

Остаје да нађеш ЈЕДНУ која је за тебе (кажем из искуства).

И цео свет је твој.

Остави се генерализовања и патетисања.

П.С.

И пробај са уздржањем пре брака. Која издржи тај концепт вредна је брака. Код осталих видим да ћеш се погубити (што не значи да нису вредне брака, него нису ЗА ТЕБЕ).

Ај` па тако...

Nisam ja u toj poziciji da procenjujem koja jeste, a koja nije za mene. To rade oni muškarci za koje se žene interesuju. U mom slučaju toga nema.

пре 22 часа, Јанко рече

Live your life.

Stvarnost je surova, a svet postaje sve gore mesto za život, posebno zahvaljujući ljudima.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

GIPHY.COM

future technology, technology, virtual reality, vr, ar, augmented reality, networking, network infrastructure

 

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Bojan* рече

Nisam ja u toj poziciji da procenjujem koja jeste, a koja nije za mene. To rade oni muškarci za koje se žene interesuju. U mom slučaju toga nema.

Нетачно. То само значи да тражиш на погрешним местима.

пре 6 часа, Bojan* рече

Stvarnost je surova, a svet postaje sve gore mesto za život, posebno zahvaljujući ljudima.

Свако је кројач своје судбине. Очигледно, за тебе је чаша увек полупразна.

"Какве су ти мисли, такав ти је живот".

Запамти: Једна. Права. Негде. За тебе. Цео свет.

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 15.9.2020. at 13:10, Јанко рече

Нетачно. То само значи да тражиш на погрешним местима.

Na pogrešna mesta ne idem. Nikad nisam ni išao i ne bih išao čak i da imam finansijskih mogućnosti za to.

On 15.9.2020. at 13:10, Јанко рече

Свако је кројач своје судбине.

Nije. To je prividno. Mnogo zavisi i od toga gde i kakav si rođen i ko su ti roditelji.

On 15.9.2020. at 13:10, Јанко рече

"Какве су ти мисли, такав ти је живот".

Mnogo su brojniji primeri koji ovo u potpunosti demantuju. Umišljati se može svašta, ali realnost je realnost.

On 15.9.2020. at 13:10, Јанко рече

Запамти: Једна. Права. Негде. За тебе. Цео свет.

Izvini, ali za mene to zvuči prilično detinjasto. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 6.9.2020. at 20:11, Срндаћ рече

Па сложио си се са мном око тога. Ниси мушко ако немаш пара. И жене неће човјека без пара.

Ако те већ жене неће, као што сво ово вријеме овдје говориш, онда се слажеш да ниси мушко.

Логично.

Oce bolan i bez para, samo da odradis kako treba. Tu su ove od 45+. Nek brat potrazi neku stariju, 10g najmanje...blagoslov je to :)

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, goranger рече

Oce bolan i bez para, samo da odradis kako treba. Tu su ove od 45+. Nek brat potrazi neku stariju, 10g najmanje...blagoslov je to :)

Ма како не схваташ?

Само паре да имаш, или да мијењаш пол на личној карти ако немаш :D

Мислим, савршено је логично, зар не :smeh1:

 

  • Збуњен 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Bojan* рече

1 .Na pogrešna mesta ne idem. Nikad nisam ni išao i ne bih išao čak i da imam finansijskih mogućnosti za to.

2. Nije. To je prividno. Mnogo zavisi i od toga gde i kakav si rođen i ko su ti roditelji.

3. Mnogo su brojniji primeri koji ovo u potpunosti demantuju. Umišljati se može svašta, ali realnost je realnost.

4. Izvini, ali za mene to zvuči prilično detinjasto. 

1. То ти кажем. Кад не идеш тамо где је можеш срести, то значи да си на погрешним местима. Једно од њих је - код куће.

2. Пребацивање одговорности са себе на друге. "Где" је одредница у простору која те ограничава онолико колико ограничиш себе (ја сам као момак био 4км далеко од града па сам морао сваки дан пешке по 20-30 км ако хоћу и у школу и на тренинг и у град са друштвом). "Какав" - то је ментални више него физички проблем (питај људе попут Ника Вујичића, било ког параолимпијца итд). Поштуј оца и матер - и нећеш имати проблема. Само ако разумеш ко је све отац и матер.

3. Рече ти једном светитељу - и искуству саме Цркве. Шта да кажемо, ти, дете које има проблеме, кажеш да боље знаш од Мајке која већ 2000 година учи своју децу. Ништа, само ти по своме, али "немој после буде нисам каз`о". Лек не знаш а лекара нећеш. И увек други крив. 

4. Важи. Отац троје деце ти каже своје животно искуство. Вероватно боље знаш. Са срећом - јер само то ти остаје, ако избегаваш Мајчинске (Црква) и братске савете. (узгред - срећа,случајност и баксузлук не постоје:stadaradim:, већ Благодат, Промисао и Допуштење:pop: ),

5. П.С. :drugarstvo:

 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...