Jump to content

Da li je 5G mreža opasna?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 сат, fsa рече
NOVAEKONOMIJA.RS

Teorija zavere koja neutemeljeno povezuje 5G tehnologiju sa koronavirusom dovela je do niza podmenutih požara na...

 

Ово ме подсећа на Лудистички покрет у Енглеској почетком  19 века. :smeh1:

  • Свиђа ми се 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dok se moderan svet svađa oko toga zrači li 5G i koliko je opasan po zdravlje, Kinezi ne prestaju da rade na novotarijama, koje ih uvode već u mreže sledeće generacije.

I ovog puta je Kina pretekla Amerikance, Šveđane i Fince, koji nisu uspeli da dostignu brzinu ulaganja i razvoja u 6G, koju ima Kina

 

MONDO.RS

Kinezi su opet na ivici tehnološkog buma razvojem 6G tehnologije, koja poprima konkretan oblik…

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 hours ago, fsa said:

Dok se moderan svet svađa oko toga zrači li 5G i koliko je opasan po zdravlje, Kinezi ne prestaju da rade na novotarijama, koje ih uvode već u mreže sledeće generacije.

I ovog puta je Kina pretekla Amerikance, Šveđane i Fince, koji nisu uspeli da dostignu brzinu ulaganja i razvoja u 6G, koju ima Kina

Ma pusti tu 6g mrežu. 5 g je opasna!!

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако поред 5Г бандера падају пчеле као покошене шта ће бити са 6Г, рецимо птице, па онда  у тој еволуцији крећу  двоцифрене Г мреже на мање сисаре  мишеви, мање мачке итд. Мораћемо да направимо компромис већа брзина, мање угрожених врста :)

Слава Богу на свему

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, mario beloti рече

Ако поред 5Г бандера падају пчеле као покошене шта ће бити са 6Г, рецимо птице, па онда  у тој еволуцији крећу  двоцифрене Г мреже на мање сисаре  мишеви, мање мачке итд. Мораћемо да направимо компромис већа брзина, мање угрожених врста :)

To da pčele padaju pored navodno 5G tornjeva je deplasirana laž sa društvenih mreža. 

 

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 56 минута, Justin Waters рече

To da pčele padaju pored navodno 5G tornjeva je deplasirana laž sa društvenih mreža. 

Прича се да спонзоруше падају поред 5G телефона. Треба то испитати добро. Науке ради и безбедности ради.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Juanito рече

Прича се да спонзоруше падају поред 5G телефона. Треба то испитати добро. Науке ради и безбедности ради.

Nemoj Juanito tako, ima pola muške forumaške populacije da se nacrta pored bandere i da čeka ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 hours ago, mario beloti said:

Ако поред 5Г бандера падају пчеле као покошене 

12:smeha:

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, bambika рече

Uzgred, imam tinitus već nekih mesec dana, prvi put u životu, ustajem i ležem sa tim neprijatnim i konstantnim brujanjem u glavi. Al' možda ja to samo uobražavam pa ne bih da širim lažnu paniku.

Imao sam ga i ja u zadnje vrijeme..., a stalno imam osjećaj da mi nikad glava nije čista sa zvukovima, a nema 5G ni u tragu. Možda da malo se pozabaviš stresom, redovnim spavanjem, itd.

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

33 minutes ago, Justin Waters said:

Imao sam ga i ja u zadnje vrijeme..., a stalno imam osjećaj da mi nikad glava nije čista sa zvukovima, a nema 5G ni u tragu. Možda da malo se pozabaviš stresom, redovnim spavanjem, itd.

Hvala na savetu, a znaš li da li su počela testiranja mreže? U mojoj okolini su postavljene antene otprilike u vreme kad je nastupilo brujanje, a pre godinu dana je sprovedena unutrašnja instalacija u zgradi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, bambika рече

Hvala na savetu, a znaš li da li su počela testiranja mreže? U mojoj okolini su postavljene antene otprilike u vreme kad je nastupilo brujanje, a pre godinu dana je sprovedena unutrašnja instalacija u zgradi.

Nemam pojma...kod nas je skoro uvedena 4G koja ne radi kako treba, a 5G je misaona imenica. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

10 hours ago, bambika said:

Hvala na savetu, a znaš li da li su počela testiranja mreže? U mojoj okolini su postavljene antene otprilike u vreme kad je nastupilo brujanje, a pre godinu dana je sprovedena unutrašnja instalacija u zgradi.

Nismo još uključili antene, tinitus je od chemtrailsa...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...