Jump to content

Da li je 5G mreža opasna?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Huawei_5G.thumb.jpg.df269da108422c14e6d6c229a57d7bd0.jpg

Први телефон 5Г серије у Србији. Као што видимо - није баш јефтин а и спецификације му нису баш неке. (Реклама усликана на Цветном тргу)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мапа 5Г мрежа, увеличајте и означите deployment type који вас занима:

 

WWW.SPEEDTEST.NET

See the latest 5G rollouts across the world with our interactive 5G map. We’re tracking 5G cellular networks so you don’t have to. The Ookla 5G map will be updated with new cities as we see...

 

И погледајте само Швајцарску и Холандију! Mein gott!

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пошто је предесдник Израела Натанаху јавно предложио чиповање деце да реагују као ауто ако им неко ближе приђе, мислим да о томе не треба више да се раправља да ли је опасност или не.  

Али не морају да ти убаце чип, опет могу да те прате и док ходаш или док причаш. Наиме ако су јако близу примопредајници на сваких 20м Кинези већ раде face-recognition, voice-recognition што није било могуће са 4Г. 

 

Слава Богу на свему

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 часа, mario beloti рече

Пошто је предесдник Израела Натанаху јавно предложио чиповање деце да реагују као ауто ако им неко ближе приђе, мислим да о томе не треба више да се раправља да ли је опасност или не.  

Али не морају да ти убаце чип, опет могу да те прате и док ходаш или док причаш. Наиме ако су јако близу примопредајници на сваких 20м Кинези већ раде face-recognition, voice-recognition што није било могуће са 4Г. 

 

Davno sam isprobao aplikaciju gde se pomoću GPS/a prate klinci preko mobilnih.

Sad već većina telefona ima face-recognition, kao i Google (ili neki drugi) nalog, tako da se mogu ljudi pratiti kako god hoćete preko telefona i zadnjeg logovanja na isti.

Sve su to logični koraci društva koje upada u zamku - priča o slobodi a zbog svojih fobija od smrti protežira totalnu kontrolu.

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Јанко рече

Sve su to logični koraci društva koje upada u zamku - priča o slobodi a zbog svojih fobija od smrti protežira totalnu kontrolu.

Ja sam ovih dana pod utiskom zbog oglasa koji mi se pojavio u vezi kupovine dječije kacige. Siguran sam da nisam pretraživao ništa u vezi toga i kupovao online...ali jesam plaćao karticom skuter za kćerku i tu je došao oglas. Laživlje kompanije se brane kako one ne raspolažu sa ličnim podacima, da je sve to kriptovano bla bla...ali itekako prepoznatljivo kada bi nekome ti podaci došli u ruke. To je isti slijed događaja, poput ostalih tehnoloških inovacija...ljudsko društvo evoluira u jedan dzinovski organizam, i kao i svaki organizam, ima svoj krvotok, mozak i udove...samo je pitanje ko je mozak...i to je najstrašnija stvar u svemu. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Justin Waters рече

Ja sam ovih dana pod utiskom zbog oglasa koji mi se pojavio u vezi kupovine dječije kacige. Siguran sam da nisam pretraživao ništa u vezi toga i kupovao online...ali jesam plaćao karticom skuter za kćerku i tu je došao oglas. Laživlje kompanije se brane kako one ne raspolažu sa ličnim podacima, da je sve to kriptovano bla bla...ali itekako prepoznatljivo kada bi nekome ti podaci došli u ruke. To je isti slijed događaja, poput ostalih tehnoloških inovacija...ljudsko društvo evoluira u jedan dzinovski organizam, i kao i svaki organizam, ima svoj krvotok, mozak i udove...samo je pitanje ko je mozak...i to je najstrašnija stvar u svemu. 

"То је за твоје добро сине..."

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Натан рече

99284424_267578357937919_4705535735359340544_o.jpg

1804, plaše se krompira. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 13.5.2020. at 22:45, PredragVId рече

Huawei_5G.thumb.jpg.df269da108422c14e6d6c229a57d7bd0.jpg

Први телефон 5Г серије у Србији. Као што видимо - није баш јефтин а и спецификације му нису баш неке. (Реклама усликана на Цветном тргу)

Није први... мислим да је Samsung s20 Ultra први, а можда чак и Oneplus 7 mclaren

Link to comment
Подели на овим сајтовима

image.png.46ab98fff20ee8c0b377ab2de64c4199.png 

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Поуке.орг инфо рече

Није први... мислим да је Samsung s20 Ultra први, а можда чак и Oneplus 7 mclaren

За те паре, нека фала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта каже о 5Г мрежи рођени брат Марине Абрамович др Велимир Абрамович. Такође у истом видеу, помиње и шта мисли о њеном присуству у елитним круговима светских власти (Ништа добро). О Теслиним патентима које деценијама истражује говорио је у емисији Агапе на Студију Б. ОВДЕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

KAJGANA.COM

Новак и Јелена Ѓоковиќ уште од почетокот на пандемијата имаат различни ставови во врска со коронавирусот, 5G...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...