Jump to content

НАРОДНЕ ПАТРОЛЕ у центру Београда због миграната (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

 

Stavio sam link cisto radi izvora, ne razumete a i dugacak je intervju. Leif Ostling (moze se prevesti i kao Estling, nebitno).

Bivsi direktor Skanije, izuzetno velik mozak, bio je i Predsednik urdruzenja poslodavaca (jel se tako kod nas zove), dakle covek industrije. Prica o tome kako ti ljudi trebaju industriji je cista propagnda. Ovo je intervju coveka koji je vodio jednu od najuglednijih svetskoh kompanija u toj bansi - dovoljno je reci Skanija!

Dakle, covek kaze ako se ovako nastavi morace vojska da intervenise u nekim delovima zemlje, dakle gradjanski rat. Zatim kaze, da ti ljudi dolaze iz drustava koje su Svedjani ostavili iza sebe pre 100 godina i da treba 3 generacije da se integrisu ako ikada i tada to bude.

Zatim govori da je policijski, sudski, skolski i zdravstvani sistem u kolapsu. A da ce ceo sistem kolapsati za 5 do 10 godina. Mi pricamo o jednoj od najboljih zemalja sveta u svoje vreme. Gde preko 10% populacije nema ugovor na iznajmljen stan, gde se operacija ceka godinu dana a pregled specijalisti 3 meseca, gde je osnovno i srednje obrazovanje propalo i iz njega izlaze deca koja ne znaju citati i pisati...

To je "dijagnoza" inzenjera, meznadzera svetskog kalibra, coveka koji je pravio pare kapitalistima....koji je nakon napustanja mesta direktora dobio milione eura od svoji hgazda...dakle ne govori to neki nadrogirani nacista. Nego covek koji, ako ikome, njima treba jeftina radna snaga. Neee, njima treba kva-li-fi-ko-va-na radna snaga, ne ljudi koji ne mog da dodju na psoao na vreme.

Na zapadu ako zakasnis 3 puta ti si nepozdan i 100 diploma te ne opere.....dakle sve je velika laz, veze nema sa radnom snagom. To su projekti promene drustava i identiteta. Geopoliticke igre nekih ludaka iza zavese.

 

I sad neki ADvokado, sa 2 osnove i velikim odmorom, par naslova iz Blica prica price...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Нико не може да нам забрани да не седимо скрштених руку док се неко зло дешава нашем народу, јер смо добри људи који реагују на зло. Зато најављујем велики народни протест, следеће недеље у 16:00 часова, испред Владе Србије у Београду да им поручимо да је ово наша земље, да нећемо дозволити да шеријат шета по улицама и малтретира народ, већ ћемо је бранити. Живела Србија!”

 

 

SRBIN.INFO

Говор Дамњана Кнежевића, једног од оснивача народне...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Ćiriličar рече

Na zapadu ako zakasnis 3 puta ti si nepozdan i 100 diploma te ne opere.....dakle sve je velika laz, veze nema sa radnom snagom. To su projekti promene drustava i identiteta. Geopoliticke igre nekih ludaka iza zavese.

Nego kako. Ujedno, tamo na zapadu diploma za razliku od ovdašnjih "poslodavaca" ne znači ništa ako iza nje ne stoji pravo znanje i odgovornost. 

Što se tiče ludaka iza zavese, isti ludaci stoje i iza genderizma, n-rodova i polova, seksualizacije dece, feminizma, političke korektnosti... niz je podugačak. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Jecić рече

20200302_234615.jpg

доплатна марка "кров" је начин за скупљање средстава за незбринута лица .... мислим да овај новац неће отићи на мигранте... а искрено се надам да ће бити распоређен тамо где је заиста најпотребнији... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Предраг М рече

доплатна марка "кров" је начин за скупљање средстава за незбринута лица .... мислим да овај новац неће отићи на мигранте... а искрено се надам да ће бити распоређен тамо где је заиста најпотребнији... 

Нисам сигурна. Дај Боже да је тако. Само послушајте председника ових дана. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Предраг М рече

"Нико не може да нам забрани да не седимо скрштених руку док се неко зло дешава нашем народу, јер смо добри људи који реагују на зло. Зато најављујем велики народни протест, следеће недеље у 16:00 часова, испред Владе Србије у Београду да им поручимо да је ово наша земље, да нећемо дозволити да шеријат шета по улицама и малтретира народ, већ ћемо је бранити. Живела Србија!”

SRBIN.INFO

Говор Дамњана Кнежевића, једног од оснивача народне...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Много проблема за Грке на копненом делу границе са Турском због најезде избеглица са стране Турске. Грци јасно кажу да ти људи нису избеглице из Сирије, јер се ради о људима из Авганистана, Пакистана и Сомалије (у видеу од 13:15 до 13:19). На 7:54 сведочење једног избеглице о томе да су их турске власти просто избациле у реку. Просто речено Грци ово доживљавају као отворену агресију Турске, али и ЕУ, према Грчкој."

https://www.mycity-military.com/Aktuelna-vojna-desavanja-u-svetu/Rat-u-Siriji-2020-godina_199.html

...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, obi-wan рече

. Грци јасно кажу да ти људи нису избеглице из Сирије, јер се ради о људима из Авганистана, Пакистана и Сомалије (

 

то сви кажу сем домаћих исламољуба... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vec je bila vest, ali treba da se ponavlja u nedogled.

...

"Код Грка због Ердогановог неоосманизма проблеми са избеглицама из "Сирије". На Лезбосу избелице демолирали цркву Светог Ђорђа у месту Мориа. У прилогу има и видео."

https://www.mycity-military.com/Aktuelna-vojna-desavanja-u-svetu/Rat-u-Siriji-2020-godina_202.html

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, obi-wan рече

Vec je bila vest, ali treba da se ponavlja u nedogled.

...

"Код Грка због Ердогановог неоосманизма проблеми са избеглицама из "Сирије". На Лезбосу избелице демолирали цркву Светог Ђорђа у месту Мориа. У прилогу има и видео."

https://www.mycity-military.com/Aktuelna-vojna-desavanja-u-svetu/Rat-u-Siriji-2020-godina_202.html

отац @Иван Ц. је питао да ли је истинит овај вандалски чин... линк до видео-вести на Грчкој тв... 

WWW.TANEA.GR

Πρόκειται για το εκκλησάκι του Αγίου Γεωργίου.

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Предраг М рече

то сви кажу сем домаћих исламољуба... 

Ima ih i iz Sirije, to je sigurno, ali ni blizu kako o tome pricaju. A i ti iz Sirije su vise od pola bili drekavci, pa pobegli sa ratista.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...