Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Управо сада, Вилер Текс рече

Није то пљување него констатација.

Пљувачи сте ви који радите контра Срба, српске државе и СПЦ.

Довољно је што тврдиш да су муџахедини и четници исто. 

И испунио си квоту за блок.

Ovako i Vucic vlada
"Oni koji ovo" 

"Oni koji ono"

"Neki koji napadaju"

"Oni koji mrze..."

Nacionalisti po pravilu nemaju mooda da konkretno obeleze ljude koje smatraju svojim neprijateljima. Zato sto je kukavicluk prvi uslov da budes naciJonalista.

Sto je sira odrednica to je lakse da se napadne bilo ko nasumicno.

 

Mudzahedini za muslimane  su isto sto i cetnici za srbe. Nisam ja kriv sto je to tako. Ne znam sta se na mene ljutis...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

bilo je pitanje trenutka... NY je došao do njega... očekujem i svuda u ostatku sveta isti scenario...

kaže (3:50): ako želite da učestvujete u NAŠEM DRUŠTVU morate se vakcinisati...

u kojem VAŠEM?!?!

 

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, dragisa рече

bilo je pitanje trenutka... NY je došao do njega... očekujem i svuda u ostatku sveta isti scenario...

kaže (3:50): ako želite da učestvujete u NAŠEM DRUŠTVU morate se vakcinisati...

u kojem VAŠEM?!?!

Kaže Lemmus Maximus "političari rade ono što misle da narod voli."

140 lajkova 1300 dislajkova.

Narod protestuje u milionima svuda protiv mera, policija ih maklja, baca suzavac, preti im se otkazima, mediji ništa ne izveštavaju.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ljudina od naučnika! 

WWW.BITCHUTE.COM

Alex Newman interviews microbiologist German-Thai-American Prof. Sucharit...

Uznemirujuć sardžaj, doduše.. Odnosi se na mogući pomor vakcinisanih na jesen/zimu usled ADE. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Tumaralo. рече

Ljudina od naučnika! 

WWW.BITCHUTE.COM

Alex Newman interviews microbiologist German-Thai-American Prof. Sucharit...

Uznemirujuć sardžaj, doduše.. Odnosi se na mogući pomor vakcinisanih na jesen/zimu usled ADE. 

4.2 milijarde doza vakcina je dato u ovom trenutku.

Ukupno slucajeva ADE= 0  (nula)

 

Pametnome dosta ;) 

 

Sto se tice ovog lekara, ne samo da je konstantno "hvatan" u lazima i misinerpretacijama, nego je lik i politicki aktivan i to u zanimljivom pravcu- antisemitizmu :D 

Kad god je pojavi neki "lekar koji potvrdjuje" da su vakcine iz nekog razloga lose, obavezno se isppostavi da se radi o nekoj dileji i budali koja je videla zgodnu priliku  da od glupih ljudi zaradi pare. :) Bukvalno jednog normalnog nemate :D 

 

EN.WIKIPEDIA.ORG

 

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, cloudking рече

4.2 milijarde doza vakcina je dato u ovom trenutku.

Ukupno slucajeva ADE= 0  (nula)

 

Rano je, znaćemo kad krene jezen/zima sezona.

пре 2 часа, cloudking рече

Sto se tice ovog lekara, ne samo da je konstantno "hvatan" u lazima i misinerpretacijama, nego je lik i politicki aktivan i to u zanimljivom pravcu- antisemitizmu :D 

 

Ne vidim u kojim lažima i misinterpretacijama?

Glasila farmako-psihopata su ga klevetala i napadala? Pa to je očekivano i ide mu u prilog.

Njegov politički angažman nema veze sa njegovim pogledima koje daje kao stručnjak. 

U svakom slučaju nisi dao nikakav izvor već samo mišljenja drugih da je on "antisemita".

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Tumaralo. рече

Rano je, znaćemo kad krene jezen/zima sezona.

Нема јесен ни сезона никакве везе са АДЕ.

Већ сад би имали велики број случајева широм земља које су се доста вакцинисале. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Justin Waters рече

Нема јесен ни сезона никакве везе са АДЕ.

Већ сад би имали велики број случајева широм земља које су се доста вакцинисале. 

Treba godina do dve.

Masovna vakcinacija je počela od januara/februara.

Tako da verujem da će se javljati slučajevi ove zime.

Na životinjama se ubrzo javio ADE ali kod ljudi treba duže. Oni su šatro testirali ljude i posle par nedelja rekli "nema ADE, vakcinišite 4 milijarde ljudi".

To bi bila jedna od brojnih tačaka optužnice za ovaj Zločin protiv čovečnosti. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...