Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

p.s. @Avocado i opet po starom.. kada sam napisao "tebe vise brine" mislio sam u kontekstu ove konverzacije, a ne ovako generalno.. u ovoj konverzaciji jasno je gde ti je fokus.... je je spomenuto i da je on cenzurisana, a ti si odgovorio samo na pitanje da li je ona u pravu ili ne, komentar o cenzuri si ignorisao.

Jebemliga ako je pogresno da sam procenio da ti je fokus na njenim misljenjima a da te ne zanima preterano cenzura u kontekstu ove konverzacije jebiga izvini.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, haveaniceday рече


Meni je savrseno nebitno da li ona prica istinu ili gluposti, jer je dobrom delu ljudi onemoguceno da je cuje... meni je to bitnije.

 

Kakonke onemoguceno? Ima je na jutjubu, evo i ti si stavio link do nekog medija gde je objavljena i ako bih pretrazio verovatno bih naso desetine sajtova na kojima je objabljen ovaj njen klip.

@haveaniceday

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, cloudking рече

Da li to znaci da ostavljas mogucnost da supermen zaista postoji? Iako postoji dobra verovatnoca da se radi o predmetu fikcije, ipak treba razmislajti out of the box i biti otvoren za sve mogucnosti?


Zasto stalno svoje diskusije  sa drugima uoblicavas u konktest "ja se zalazem za verovatnoce da supermen  ne postoji, a oni da postoji".. mislim cak i da je "verovatnoca" da oni grese veca, sigurno nisu razlike izmedju supermenovog postojanja i nepostojanja, a ti vazda formiras diskusije tako.... 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, dragisa рече

@Avocado ceo tekst ukazuje na čudnovatost izbijanja epidemija i upravo takvih virusa (ili funkcija) na kojima laboratorije gotovo takmičarski rade.

to što on pred kraj teksta izjavljuje (posle navođenja svih koincidencija) je u toliko blagoj formi da je stvar kurtuazije. treba sagledati tekst u celini.

Rekoh već da je zanimljiv tekst... i da tvrdi da su obe varijante moguće i obe nedokazane još uvek... samo da daje prednost prirodnoj... nije bilo ok da to nazoveš proizvoljnim tumačenjem...

Mislim da autorova tvrdnja o verovatnosti uopšte nije stvar kurtoazije, već da je svestan da ipak nema "jak slučaj" za tezu o modifikovanju...

Inače, postoje neke stvari u tekstu koje su mi sporne i izazivaju sumnju ali nemam dovoljno znanja i sa druge stane nemam dovoljno vremena da to temeljno istražim kako bih se usudio da "polemišem" sa autorom teksta... ali svakako tekst je na mene uticao tako da dam više mogućnosti da je virus modifikovan, samo šanse su i dalje manje nego da je nastao prirodno...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, haveaniceday рече

Haha pa jesi teoreticarka zavere Rapsodi :D
Ja se nekad zapitam sta ce ti neka misljenja koja imas koja totalno nemaju smisla posebno ona o cipovanju... imas mobilni telefon u dzepu ne mora niko da te cipuje da bi te pratio....

Хахаха, нисам занала до сада :smeh1:

пре 35 минута, cloudking рече

I onda dodju zaverolozi da propovedaju kako neko oce da nas cipuje da bi nas- pratio :D :D :D

Чипови се понајмање користе за праћење (и за то да )права намена им није праћење , а ви питајте гугл  или читајте Откровење Јованово за информацију Свише :D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Супермени (у преводу киборзи, или како их још називају ...људи роботи ) наравно да постоје ...ЦИА одавно у својим лабораторијама ради на њима (користиће их )или их већ користи за ратне услове. Супер војници са невероватним моћима .  

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Рапсоди рече

Супермени (у преводу киборзи, или како их још називају ...људи роботи ) наравно да постоје ...ЦИА одавно у својим лабораторијама ради на њима (користиће их )или их већ користи за ратне услове. Супер војници са невероватним моћима .  

Kakav jeres!

Supermen nije kiborg! Supermen je sa planete Kripton poslat kao beba. 

Vis sta vi zaverolozi radite. Izmastate nesto, ismilite neku glupost i onda sve bazirate oko te izmisljotine...

Cuj supermen je kiborg... Bouzeee kakvo elementarno nepoznavanje! :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Рапсоди рече

Хахаха, нисам занала до сада :smeh1:

Чипови се понајмање користе за праћење (и за то да )права намена им није праћење , а ви питајте гугл  или читајте Откровење Јованово за информацију Свише :D

Google kaze da se koriste za identifikaciju, placanje i tako te stvari. Jel to tacno? 

Pitam tebe jer zvucis kao neko ko je iscrpno informisan.

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Рапсоди рече

Супермени (у преводу киборзи, или како их још називају ...људи роботи ) наравно да постоје ...ЦИА одавно у својим лабораторијама ради на њима (користиће их )или их већ користи за ратне услове. Супер војници са невероватним моћима .  

'de da se prijavim?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, haveaniceday рече

p.s. @Avocado i opet po starom.. kada sam napisao "tebe vise brine" mislio sam u kontekstu ove konverzacije, a ne ovako generalno.. u ovoj konverzaciji jasno je gde ti je fokus.... je je spomenuto i da je on cenzurisana, a ti si odgovorio samo na pitanje da li je ona u pravu ili ne, komentar o cenzuri si ignorisao.

Jebemliga ako je pogresno da sam procenio da ti je fokus na njenim misljenjima a da te ne zanima preterano cenzura u kontekstu ove konverzacije jebiga izvini.

Nikada nisam podržavao cenzuru bilo koje vrste... čak i to što je Main Kampf zabranjen u nekim zemljama smatram za glupost... a ne brisanje klipova neke dileje sa YT... ali ne moram valjda to da ističem u svakoj poruci?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

Nikada nisam podržavao cenzuru bilo koje vrste... čak i to što je Main Kampf zabranjen u nekim zemljama smatram za glupost... a ne brisanje klipova neke dileje sa YT... ali ne moram valjda to da ističem u svakoj poruci?

Pa dobro rekoh, izvini.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Avocado рече

Rekoh već da je zanimljiv tekst... i da tvrdi da su obe varijante moguće i obe nedokazane još uvek... samo da daje prednost prirodnoj... nije bilo ok da to nazoveš proizvoljnim tumačenjem...

namerno sam upotrebi izraz "proizvoljno tumačenje" kako bi zainteresovao ljude da iščitaju tekst i sami dođu do tumačenja pošto tok diskusije ovde na forumu olako prelazi preko i pored ovog prilično interesantnog a ujedno vrlo stručnog teksta.

što se tiče toga da li je termin "ok"...i dalje mislim da treba uzeti u obzir širu sliku: lične aspekte pisca onog teksta (hrabrost kao i potencijane opasnosti koje tumačenje nosi), zatim vrlo čeasto pominjanje "koincidencija" koje nisu omiljeni termin u tekstu ovakvog ranga, kao i sam uvod koji eksplicitno naglašava promenu prethodnog piščevog stava... u tom smislu kažem da je kraj teksta više kurtuazne prirode u odnosu na ono što ceo tekst govori...

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, haveaniceday рече

'de da se prijavim?

Како где...па у циаЕјјј  :ani_biggrin:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...