Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

                                Geoffrey-Young-with-wife.jpg

 

https://www.instagram.com/p/CTAQyF5l1oN/

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 23.10.2021. at 20:34, Bernard рече

Brojke su izvađene ovde. Nego, nešto me drugo zanima, zašto vax fanatik ekipa bar neki put ne objavi neke rezultate, analize, broj obolelih, vakcinisanih, umrlih.....iz Rusije i Kine, mene to tako zanima, a oni se ućutali, samo su objavljivali neke članke iz Alo, Informer, Blic, FB, :aplauz::))...... Jel si sad ti njihov kolovođa? :smeh1: Ako ti možda znaš za neki dobar ruski naučni sajt napiši ga pa da malo čitam, ništa ne znam šta se u Rusiji događa.

A što malo ne prokomentarišeš podatke iz Rusije o procentu vakcinisanih u bolnicama koje sam postavio? Sve što se ne uklapa u vaše fantazije vi jednostavno preskočite i terate dalje...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Bernard рече

Naši forumski eksperti ne prate najnovija naučna dostignuća! :))12:smeha:

Aspirin lowers risk of COVID: New findings support preliminary Israeli trial

The treatment reduced the risk of reaching mechanical ventilation by 44%. ICU admissions were lower by 43%, and an overall in-hospital mortality saw a 47% decrease.

                             Shaare Zedek hospital team members wearing safety gear work in the Coronavirus ward of Shaare Zedek hospital in Jerusalem on September 23, 2021.  (photo credit: YONATAN SINDEL/FLASH90)

 

WWW.JPOST.COM

The treatment reduced the risk of reaching mechanical ventilation by 44%. ICU admissions were lower by 43%, and an overall in-hospital mortality saw a 47% decrease.

 

ovo je super vest i deluje legitimna studija i boga mi ima ih

 

https://journals.lww.com/anesthesia-analgesia/fulltext/2021/04000/aspirin_use_is_associated_with_decreased.2.aspx

WWW.WEBMD.COM

It's taken by millions to help ward off heart issues, and now preliminary research hints that daily low-dose aspirin might also cut your odds of getting COVID-19.
PUBMED.NCBI.NLM.NIH.GOV

Acetylsalicylic acid (aspirin) is commonly used for primary and secondary prevention of cardiovascular diseases. Aspirin use is associated with better outcomes among COVID-19 positive...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Tumaralo. рече

Mrtvi lemmuse, jel su te to reanimirali maskom preko lica? Link

Do juče si negirao da Veliki reset uopšte postoji (ili da je "teorija zavere") a sada si već ekspert koji tačno zna šta Veliki reset podrazumeva.

Toliko si siguran u sebe, zar ne?

Kao što rekoh, mrmoti izgleda imaju ozbiljan problem sa memorijom... tačnije višak mašte... o Velikom resetu sam ti i onda pričao isto ovo što ti i sad pričam...

 

пре 6 часа, Tumaralo. рече

Šta kažeš, plandemija, poremećaj u lancima snabdevanja, poskupljenja, medical apartheid, masovni nadzor, povezivanje biometrijskih podataka sa internetom, to nema nikakve veze sa Velikim resetom? Ne postoji nikakav razlog da to povežemo sa Agendom organizacijom koju finansira 1000 najvećih korporacija na svetu? 

Mnogo glupo je kad počneš odgovor sa "šta kažeš" i onda nabrojiš svašta nešto što uopšte nisam rekao... jer nemaš šta da odgovoriš na ono što jesam rekao... 

Da ponovim... drugim rečima ali istu suštinu - suprotno tvojim delusional tvrdnjama da gluposti koje pišeš neki zli overlordi govore javno, u klipu kojeg si postavio kao dokaz navedene tvrdnje, ljudi koji govore ne govore ništa novo niti naročito problematično... već uobičajne priče modernih levi centar političara... a ono na čemu jesu insistirali u klipu (da se stimulusi usmere ka zelenim tehnologijama) se nije ostvarilo...

Znači ako ti kad pustiš onaj klip (ili pročotaš moju prethodnu poruku) čuješ "plandemija, poremećaj u lancima snabdevanja, poskupljenja, medical apartheid, masovni nadzor, povezivanje biometrijskih podataka sa internetom," onda si mnogo luđi nego što sam mislio... 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Justin Waters рече

То просто не одговара реалности, а поготово је бесмислено такво нешто претпостављати за вакцине које свијет очајнички треба, гдје нема потребе ни за каквим прогуривањем, него је потребно само урадити истраживање по псу да би ти лијек био прихваћен. 

Па ево хипотетички баш зато су могли да кажу нешто типа, хм, озбиљне нуспојаве се јављају у занемарљиво малом броју случајева, стога се колатерална штета исплати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

... "Затим Валерије изведе преда се светог Папилу, и стаде га испитивати као да га први пут види: Каквог си порекла, одакле си и каквог си занимања? – Теби је већ познато, одговори светитељ, да сам рођен од високородних родитеља у граду Пергаму; a no занимању сам лекар, но моје лекарство не зависи од биља што расте на земљи, него ми се оно даје одозго од Бога; то лекарство лечи не само тело него исцељује и душевне бољке. – На то судија рече: Лекарске вештине не може бити без изучавања онога што су написали Галин и Ипократ, којима знање лекарства би дато од богова. – Папила одговори: Галин, Ипократ и њихови ученици могу излечити болесника само када Христос мој, по неисказаном милосрђу Свом, благоволи дати коме Своје лекарство. Без тога, узалуд је лекарско знање, некорисна је опитност у лекарском звању."

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Avocado рече

Znači ako ti kad pustiš onaj klip (ili pročotaš moju prethodnu poruku) čuješ "plandemija, poremećaj u lancima snabdevanja, poskupljenja, medical apartheid, masovni nadzor, povezivanje biometrijskih podataka sa internetom," onda si mnogo luđi nego što sam mislio... 

To se sagledava u širem kontekstu imajući u vidu da na tu temu postujem ovde u poslednjih 6 meseci.

Sad pokušavaš da stvoris utisak kao da si ti sve vreme bio dosledan i u pravu, dok je samo potrebno strpljivo prelistati ono sto si pisao za to vreme. To je zato što si profesionalni obmanjivač. 

Pored toga si dumb lemming fucktard koji nas sa svojom hordom glodara vodi u propast. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сви ће да помру од вируса ако се не вакцинишемо 3 пута дневно. Ујутро пре доручка изаћи пред зграду, скинути ап пре тога, принети раме аутомату и - цврц! После тога ко није вакцинисан не може у градски превоз, нити ауто хоће да пали. ЕПЛ дале повољности, ко корити њихов ап добиће вредносни купон да купи бурек са 10% попуста. Мада се очекује да Андроид да попуст на ћевапе. Бурегџинице и ћевабџинице које се не умреже на ап-продавнице  губе дозволе.

Посебан попуст на синтетичко месо и сокове од измета! Могућа бесплатна уградња мјерач дисања, ко буде дисао спорије и тако чувао животну околину може да користи бесплатно градски клозет...

 

Грин, грин, грин...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Tumaralo. рече

To se sagledava u širem kontekstu imajući u vidu da na tu temu postujem ovde u poslednjih 6 meseci.

Sad pokušavaš da stvoris utisak kao da si ti sve vreme bio dosledan i u pravu, dok je samo potrebno strpljivo prelistati ono sto si pisao za to vreme. To je zato što si profesionalni obmanjivač. 

Pored toga si dumb lemming fucktard koji nas sa svojom hordom glodara vodi u propast. 

Naravno da se sa tvojim modelom razmišljanja i ponašanja mnogo više uklapa da bubneš prvu glupost koja ti padne na pamet umesto da potražiš istinu, ali eto forum ima search opciju pa nije uopšte teško naći šta je ko i kad tvrdio na forumu...

Evo ti  ovde (od pre skoro 8 meseci), kao i u ovoj poruci (iz maja) sve isto to što ti pričam i sada... svaki put kada samo pričali o tome sam ti isto rekao... i eto, kao i obično, nije problem demonstrirati da ti lupetaš i lažeš...

Ne samo to, nego ti je hipoteza mnogo bre glupa... zašto bi bilo ko negirao da postoji agenda Veliki Reset kada je u pitanju javno dostupna agenda i lako proverljiva tvrdnja?

Ono oko čega se ne slažemo i na šta sam ti sve vreme ukazivao je da li u toj agendi piše ono što ti tvrdiš da piše i da li ti ljudi govore ono što ti tvrdiš da govore... evo i sad radiš "backpedaling" i menjaš prvobitnu tvrdnju time što kao "treba da se sagledava u širem kontekstu" (zaboravio si svoj stari hit o "čitanju između redova")... ali nisi to tvrdio u onoj prethodnoj poruci, već da oni javno i otvoreno iznose svoje planove i da to mogu da rade jer većina ljudi (koje nazivaš lemingsima) znaju samo ono što mu saopšte neki mediji:

On 25.10.2021. at 12:18, Tumaralo. рече

Leming zna samo ono što mu kazu na N1, RTS i Pinku. Samo ovlašćeni kanali televizijskog programiranja imaju ključeve od glodarske lobanje. 

Zato overlordi mogu slobodno da diskutuju i izlažu svoje planove (jer se ionako nalaze izvan radara lemmusa maloumnih). 

A kada ti se jasno demonstrira da u tom klipu niko ne iznosi nikakve planove i da ono što predlažu da države urade se ne ostvaruje (iz čega je jasno da ti ljudi nemaju kapacitet da sprovedu ono što govore) onda kreneš u "backpedaling" o sagledavanju u širem kontekstu i sličnim crap pričama...

Da pokušam da ti nacrtam... postoji ogromna razlika između sledeće dve tvrdnje:

(a) JA na ovoj random zagoretini na parčetu tosta VIDIM Isusov lik i VERUJEM da je to Isusov lik

i

(b) Pravi Isusov lik se zaista ocrtao na ovom zagorelom tostu

Tvrdnja (a) je tvrdnja o tvom stanju svesti i tvojoj pareidoliji... dok je tvrdnja (b) tvrdnja o objektivnom stanju realnosti.

Samo za tvrdnju (b) je drugima relevantno da li je istinita ili nije, dok je tvrdnja (a) nešto što se tiče samo tebe (i eventualno tvog psihologa)...

Stoga, okolnost da ti u relativno benignim i politički tipičnim izjavama nekih ljudi čuješ i vidiš nešto što oni objektivno ne govore je samo tvoja stvar ali kada to predstaviš kao da oni govore ono što objektivno ne govore (nego ti haluciniraš povodom govora), onda iznosiš neistinu...

Najproblematičnije je što to radiš u pokušaju da se distanciraš od ostalih blesavih teoretičara zavere, jer šatro ove tvoje teorije nisu tajne nego se otvoreno pričaju... problematično je jer to što radiš je mnogo luđe... lik koji veruje da NASA zaverološki prikriva "istinu" o tome da je Zemlja ravna jeste blesav, ali je mnogo normalniji od lika koji tvrdi da NASA otvoreno govori o tome da je Zemlja ravna i može im se da to rade budući da lemingsi veruju samo nekim medijima... jer ovaj drugi lik pored blesave ideje još i halucinira...

"Lemingsi" ne dele tvoje doživljaje ili halucinacije, ne zato što znaju samo ono što im mediji serviraju, već zato što je mala verovatnoća da će neko imati identičan doživljaj ili halucinaciju kao i ti...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

In the U.K., similar breakthrough surges were observed. A report by the UK Health Security Agency (UKHSA) noted that most British COVID-19 deaths were also among the fully vaccinated, as were the hospitalizations.

Between September 6 and October 3, 70 percent of deadly COVID cases occurred in fully vaccinated individuals. There were 2,281 deaths in vaccinated individuals compared to the 611 in unvaccinated within 28 days of a positive test.

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tresla se gora rodio se miš.
Od 5.1 miliona vakcinisanih Izraelaca čitavih 136 je imalo najozbiljnije nezeljeno dejstvo - miokarditis, od čega 129 lakih sličajeva.
To je „jako učestalo“ nezeljeno dejstvo. Rizik od čitavih 0.00267% ili čitavih 27 slučajeva na milion vakcinisanih.
Poumiraćemo ljudi!!! Šta nam rade!!!
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nevakcinisani Izraelci činili su više od 75 odsto novih slučajeva zaraze koronavirusom tokom protekle nedelje, pokazali su objavljeni podaci ministarstva zdravlja.

Od ukupno zabeleženih 5.084 slučaja u proteklih sedam dana 3.902 su bili nevakcinisani Izraelci, koji čine 15 procenata populacije koja može da se imunizuje, ali to još nije učinila.

RS.N1INFO.COM

Nevakcinisani Izraelci činili su više od 75 odsto novih slučajeva zaraze koronavirusom tokom protekle nedelje, pokazali su objavljeni podaci ministarstva zdravlja.

 

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ažurirani podaci iz Izraela.
Buster radi, bez ikakve sumnje!

Crvena (prazna baterija): nevakcinisani
Svetlo zelena (pola baterije): vaksinisani sa 2 doze ( bez bustera )
Zelena (puna baterija): vakcinisani 3. dozom ( buster )

FCmK6KgXoAYPJY4?format=jpg&name=large

https://twitter.com/feldman_gil/status/1452845319251767299

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...