Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

RUMBLE.COM

Melissa Strickler, a Christian, recently went public with insider emails showing Pfizer executives wanted to hide the vaccine's connection to aborted-fetal cells. Now, she tells Jim Hale in this...

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пошто је остатак форума замро сем ове теме, ево овде једно лепо предавање топло препоручујем. О устројству живота на Светој Гори говори игуман Хиландара, архимандрит Методије.

Изнеђу осталог на 43:00 кратко и о вакцинама. Преноси речи многопоштованог старца светогорског који је у начелу против вакцина али каже да никако не смемо дозволити да се у Цркви поделимо на оне са маскама и оне без оне вакцинисане и оне не. Подела ће бити наш пораз. То је ето мишљење некога ко не сагледава ситуацију разумом него неким вишим инстанцама бића, па ко хоће нек послуша. Пре свега се надам да међу хришћанима и даље има оних који знају шта је созерцање једног старца духовника, и да може да наткрили све оно до чега људи који само размумом и логиком мисле могу да дођу. И није то неки псеудо старац гуру него многоуважен старац на Светој Гори, између осталог и од самог игумана наше царске лавре Хиландара.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Вукашин рече

Јуче је у Италији умро кошаркаш '89. годиште. Срушио се на сред утакмице. 

STANJESTVARI.COM

Док нисам примио вакцину све је било у реду, сматра амерички кошаркаш Брендон Гудвин

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

METRO.CO.UK

Privacy campaigners say it normalises the use of intrusive technology.

"The company that installed the systems claim they are more Covid-secure and help speed up the queue, with each transaction now taking just five seconds, The Financial Times reporte" 

Digitalni gulag pod okriljem plandemije. CONvid će se koristiti kao izgovor. 

Zbog tupavih leminga postajemo logoraši.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Милошшш рече
STANJESTVARI.COM

Док нисам примио вакцину све је било у реду, сматра амерички кошаркаш Брендон Гудвин

 

WWW.KURIR.RS

Prava drama viđena je na utakmici rukometne Lige šampiona za žene u Ljubljani.Sastali su se Krim i francuske Mec, gošće su slavile golom u poslednjim sekundama meča ...

Moje subjektivno misljenje, dugo pratim sport i nesto se ne secam da je bilo ovoliko problema sa sportistima, bilo je ali cini mi cesce.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Милошшш рече

smrtni-slucajevi-vakcinacija.png?resize=672%2C152&ssl=1

Evo novih podataka iz Velike Britanije... I dalje nevakcinisani mnogo više umiru od vakcinisanih.

"Estimates suggest that 123,100 deaths and 23,915,000 infections have been prevented as a result of the COVID-19 vaccination programme, up to 17 September."

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1019992/Vaccine_surveillance_report_-_week_38.pdf

 

 

1.png

2.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@sampaganini92 Ne mogu da se složim sa njegovim mišljenjem jer činjenice pokazuju da nije u pravu i da vakcine spasavaju živote, tako da njegov stav protiv vakcina nije plod nikakvog sozercanja već revnovanja "ne po razumu". Jedini način da on bude u pravu je da u narednih par godina masovno poumiru milijarde vakcinisanih. Ako se to ne desi svi koji su odvraćali ljude od vakcinisanja nosiće na duši smrt ili teško narušeno zdravlje onih koji su ih poslušali.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, fsa рече

@sampaganini92 Ne mogu da se složim sa njegovim mišljenjem jer činjenice pokazuju da nije u pravu i da vakcine spasavaju živote, tako da njegov stav protiv vakcina nije plod nikakvog sozercanja već revnovanja "ne po razumu". Jedini način da on bude u pravu je da u narednih par godina masovno poumiru milijarde vakcinisanih. Ako se to ne desi svi koji su odvraćali ljude od vakcinisanja nosiće na duši smrt ili teško narušeno zdravlje onih koji su ih poslušali.

 

Па конкретно игуман Методије не одвраћа никог само заговара тезу да не буде подела на ове и оне. Старац Ефтимије заговара слободу избора да ли да се неко вакцинише или не, при чему он неће али не бих рекао да другима брани. Нити говори да је то печат антихриста ил шта већ. 

Нико не спори да вакцина може некоме да сачува живот, а некима и не. Као што непримање вакцине може некоме да угрози живот а исто тако многима и не. Проблем је у свеопштој агресији која се врши на умове и срца људи. Агресија која има за циљ да утера страх у кости, и да страхом влада даљим поделама у друштву. Страхом ћемо да нападамо ближње јер су опасност за нас. Свеопшти колапс љубави у свету је остварен до најситнијих пора као што су породица и Црква. 

Ти си слободан да верујеш ономе што тренутно појавно видиш, ја задржавам право да верујем да светогорски старац који живот проводи у мукотрпном подвигу натапајуњи ум благодаћу Божијом, коме долазе и светогорски игумани види многоструко више од тебе. И зна разлог шта и зашто прича. Сећам се једне приче оца Тихона о страцу Јовану Крестјанкину, када му је дошла нека жена да тражи благослов за неку ситну рутинску операцију катаракте за коју није постојао никакав ризик. Он јој је рекао да почека месец дана па онда да оде, она је инсистирала он је молио да га послуша. На крају је отишла на операцију одмах, добила излив крви у мозак и преминула. Није сваки духовник такав прозорљив старац, али они који јесу знају шта и зашто говоре и када. Некад и упркос чињеницама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, fsa рече

Ako je vakcina najefikasnija u borbi protiv bolesti onda nevakcinisani ugrožavaju zdravlje i živote drugih ljudi, a država takvo ponašanje treba da sprečava i sankcioniše... ali mi imamo "pametnu" vlast kojoj je stalo samo do izbora. Zato su nam gotovo svi bolnički kapaciteti angažovani na lečenju zaraženih kovidom ( koji su većinom nevakcinisani ), a posledice najviše osećaju pacijenti sa drugim bolestima.

Nema tu "srednjeg puta"... ili se epidemija suzbija vakcinacijom i primenom ostalih mera, ili imamo situaciju kakva je sada. Protivljenje nauci koja spasava živote je protivljenje Bogu jer je protiv života i protiv razuma. Srednji put bi bio da se svako ko ne želi da se vakciniše dobrovoljno udalji iz društva i da živi nemajući nikakve kontakte sa drugima.

Trudnice i porodilje koje pominješ umrle su od posledica kovida i sve su bile nevakcinisane. Nije ih ubio porođaj, već antivakserske laži. Dakle, kovid ubija trudnice, a nema nikakvih dokaza da im vakcine štete ( a ni deci koju nose ). 

Потпуно нетачно. То исто раде и вакцинисани јер и они МОГУ ДА ПРЕНОСЕ БОЛЕСТ И ДА СЕ РАЗБОЛЕ.

Невакцинисани ће се разболети и стећи антитела (њих 95% код куће уз лекове, пар % у болници) а неки и страдати (наравно, страдаће више него вакцинисани, али то НИСУ катаклизмичне бројке, аман!!!). Дакле, у нормалном свету се ЈАСНО наводе не само ВАКЦИНИСАНИ  већ и ПРИРОДНО ИМУНИЗОВАНИ (дају се утврдити тестом на антитела).

Што ширите хистерију где не треба? Чему такав тон? 

Овде људи бране право на еутаназију а не дају право на корону!

Свашта!!!

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...