Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 14 минута, Justin Waters рече

Na planeti Zemlji prvi put vidimo da betakorono virusi,koji su stotinama hiljada godina cirkulisali iskljucivo medju zivotinjama (na primer slepim misevima),u relativno kratkom vremenskom roku od 17 godina, prirodnom mutacijom, dobiju novo "znanje" tako da sada prepoznaju ljudske celije u respiratornom sistemu,na koje ciljaju

Pa nije dobio "novo znanje"  "prirodnom mutacijom" već je napravljen u laboratoriji.

 

1584881001331.thumb.png.630e8b9c1773c805b30b42e4516ae72e.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Потрајаће ово много дуже него што људи могу да трпе. Видећемо колико овај трапави систем изолације може да издржи. Вероватно ћемо на крају ипак морати да пркосимо овом вирусу.

Мучени Италијани већ лагано попуштају:

Umorni, gladni, bez posla i novca: NAPADI na supermarkete u Italiji (VIDEO)

WWW.BIZLIFE.RS

Pored i dalje velikog broja ljudi koji na dnevnom nivou umire u Italiji od posledica koronavirusa, ova zemlja se nalazi u situaciji da oni koji su zdravi više ne mogu da izdrže posledice mera koje …

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Tumaralo. рече

imageproxy.php?img=&key=b8fa97d452b73217imageproxy.php?img=&key=b8fa97d452b73217

Pa nije dobio "novo znanje"  "prirodnom mutacijom" već je napravljen u laboratoriji.

 

1584881001331.thumb.png.630e8b9c1773c805b30b42e4516ae72e.png

Čova tvrdi da ovo ne može da se stvori u laboratoriji sa nivoom tehnologije kojeg posjedujemo danas, a radi u tom polju

Sa fejsbuk zida od ovog Vladana Vuckovica

Vladan Vuckovic Vladimir Klasan Danasnji nivo tehnologije ne omogucava da se ovako nesto uradi genetskim inzinjeringom. Ipak,veliki broj mutacija u zadnjih nekoliko decenija,koji omogucava opasnim virusima da polako migriraju iz zivotinjskih rezervoara ka ljudima ukazuje na delovanje nekog jos nepoznatog faktora.

 Virus je mutirao, po njemu iz nekog nepoznatog faktora, kojeg tok treba da se utvrdi.

  • Зачуђен 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Event 201 and.... other misinformation.

In October 2019, the Johns Hopkins Center for Health SecurityWikipedia's W.svg hosted a high-level pandemic exercise called Event 201.[57] Players in the exercise were presented with a scenario where a fictional coronavirus (i.e., not SARS-CoV-2) started in pig farms in Brazil, and then spread around the world, leading to a (fictional) 65 million deaths. Naturally, since Bill Gates (being a huge supporter of global health initiatives) was also involved with this simulation, this morphed into sites like Infowars putting up alarmist headlines like "BILL AND MELINDA GATES FOUNDATION & OTHERS PREDICTED UP TO 65 MILLION DEATHS VIA CORONAVIRUS — IN SIMULATION RAN 3 MONTHS AGO!"[58]

 

 

***

WWW.FACTCHECK.ORG

A conspiracy theory website distorted the facts about an emergency preparedness exercise to suggest that the "GATES FOUNDATION & OTHERS PREDICTED UP TO 65 MILLION...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Натан рече

Потрајаће ово много дуже него што људи могу да трпе. Видећемо колико овај трапави систем изолације може да издржи. Вероватно ћемо на крају ипак морати да пркосимо овом вирусу.

Nije sistem izolacije trapav. Zašto Kinezi nisu lipsali? Zašto su J.Korejanci odamh krenuli u akciju, nečekavši ništa? Trapavi su bili Italijani, trapav je čitav zapadni svijet. 

Italijani su se sprdali, politačari ismjevali, prvi slučaj su detektovali još 31 januara, dopustili su da napučena Sjeverna Italija fluktuiše sa kinsekim turistima i ljudima koji su pokušili virus ko zna odakle, a Atalanta Valensija je skandalozno odigrana 10 marta pred punim stadionom!! Austrijska skijališta prikrivali naglo širenje da ne bi ispaštala sezona...i gomilu propusta. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Dimitrije рече

@Justin Waters znači ipak su mutirali prirodnim putem?

Pa to je što ovaj kaže, samo nejasno je kako i pod kojim uslovima za tako kratko vrijeme...jer kako ga razumjem Sars 2 je mutacija Sarsa 1. 

Samo ova tvrdnja baca na marginu sve mogućnosti da je stvoren laboratorijskim putem, ali isto tako odbacuje tezu da su ljudi krivi što su konzumirali divlje životinje.  

Prema klasičnoj darvinoj teoriji, za ove mutacije da bi se desile potrebno je mnogo miliona godina..e sad nisam skroz upućen, savrmena molekularna i evoluciona biliogija čini mi se barataju sa znanjem da je moguće i mnogo kraće vrijeme, ali je pitanje šta sve tome prethodi...da li je nasumična mutacija ili nasumična na neki način pokrenuta spoljnim faktorom...dali mutacija nastaje nakon niza prethodnih akunuliranih događaja...očigledno je da ima neki faktor za sad nepoznat što tjera tranziciju tih virusa sa životinje na ljude. I on se može desiti bilo kada i bilo gdje ne mora samo na tržnici. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Justin Waters рече
Цитат

Ono sto me izuzetno iznenadilo je otkrice da na mestu na kome SARS ima “blanko” gene (zaokruzeno zelenim na prilozenoj slici),novi virus ima furin-like sekvencu (12 nukleotida) u svom S-proteinu (zaokruzeno crvenim pravouganikom). To znaci,da novi virus prepoznaje humani protein furin,koji se u visokoj koncetraciji nalazi upravo u epitelnim celijama pluca/organa za disanje! Na planeti Zemlji prvi put vidimo da betakorono virusi,koji su stotinama hiljada godina cirkulisali iskljucivo medju zivotinjama (na primer slepim misevima),u relativno kratkom vremenskom roku od 17 godina, prirodnom mutacijom, dobiju novo "znanje" tako da sada prepoznaju ljudske celije u respiratornom sistemu,na koje ciljaju.

 

 

пре 6 минута, Justin Waters рече

Čova tvrdi da ovo ne može da se stvori u laboratoriji sa nivoom tehnologije kojeg posjedujemo danas, a radi u tom polju

Sa fejsbuk zida od ovog Vladana Vuckovica

Vladan Vuckovic Vladimir Klasan Danasnji nivo tehnologije ne omogucava da se ovako nesto uradi genetskim inzinjeringom. Ipak,veliki broj mutacija u zadnjih nekoliko decenija,koji omogucava opasnim virusima da polako migriraju iz zivotinjskih rezervoara ka ljudima ukazuje na delovanje nekog jos nepoznatog faktora.

 Virus je mutirao, po njemu iz nekog nepoznatog faktora, kojeg tok treba da se utvrdi.

И сада се од мене као лаика очекује да прихватим ово јер би у супротном био етикетиран као неко ко подржава теорије завере које ме иначе ич не занимају. Не постављам теби питање него наглас размишљам. 

Ноуп... 

Ако је сасвим природно да за 17 година овај "интелигентни" примитивни створ лагааано докучи где треба да удари хоста, онда ћемо имати озбиљних проблема у будуће а мислим и драстичних промена у приступу свакодневном животу. Пада ми на памате и честе појаве сличних епидемија\пандемија... Ово може значити доста хаотичну будућност.

Ближе ми је да прихватим да постоји технологија/техника која још није доступна широј "маси" а барата тим пољем .

Али испливаће једног дана шта је по среди свега. Поплава обично избаци све на површину и очисти терен.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, kopitar рече

Jel ovaj čovjek bolestan..

Човек је прави мелем за душу.

Ако неко нема стрпљења да саслуша и разуме суштину и контекст свега, макар не би требало да мрзи саму личност човека.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, Milan Nikolic said:

Човек је прави мелем за душу.

Ако неко нема стрпљења да саслуша и разуме суштину и контекст свега, макар не би требало да мрзи саму личност човека.

Tog čovjeka nemoš ni mrziti on je jednostavno jadan čojek, čak jadnji i od one naše bivše  Koli.

Šešelj je za njega tatamata po svemu a i vrijedan nečije mržnje ,inteligentan i zabavan.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:D

Полицајци зауставили баку у центру Београда и питали је где иде, имала је занимљив одговор

https://www.instagram.com/p/B-VAcwxn-Z5/?utm_source=ig_web_copy_link

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Trampovnje

Tviter objave:

Jan. 22: “We have it totally under control. It’s one person coming in from China. We have it under control. It’s going to be just fine.” — Trump in a CNBC interview.

Jan. 30: “We think we have it very well under control. We have very little problem in this country at this moment — five — and those people are all recuperating successfully. But we’re working very closely with China and other countries, and we think it’s going to have a very good ending for us … that I can assure you.” — Trump in a speech in Michigan.

Feb. 26: “Because of all we’ve done, the risk to the American people remains very low. … When you have 15 people, and the 15 within a couple of days is going to be down to close to zero. That’s a pretty good job we’ve done.”

Itd. itd...šarlatanske izjave su nepregledne da bi na kraju:

Trump concedes US coronavirus death toll could be 100,000 or more

Ne znam, budući da u američkim kategorijama 500.000 mrtvih u iraku nije neki problem, bilo je vrijedno agresije...možda i 100.000 potpada pod "remains very low". 

Neka i bude kako im bude, samo niski pokušaji da svoj neuspjeh svale na Kinu, nakon hvalospjeva da je sve pod kontrolom, a koja je na vrijeme dala sve potrebne informacije u vezi prirode virusa..neće proći. 

 

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...