Jump to content

Kako mogu da nadjem lek preko interneta


JESSY

Препоручена порука

 

 

trenutno trazim lek koji se tesko nalazi, pa sam dosla na ideju da otvorim temu gde mozemo postavljati linkove sajtova na internetu koji nam mogu pomoci u tome...

 

ja sam do skoro imala link super sajta o informacijama vezano za nalazenje lekova, sa imenima apoteka, brojevima telefona i tacnim nazivima lekova (miligraza, doza i sl) kao i koliko je stanje trazenih lekova ( na pr. 1 kutija od 50mg....i sl.), ali su ga ugasili...

 

eto, ako trenutno neko ima adresu nekog sajta, neka postavi ovde link...

takodje mozemo ovde razmenjivati razna iskustva vezano za nabavku lekova, apotekama, cenama itd...

lekovi_620x0.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakva tema. Da Bog da nikom ne zatrebala. 

Ljudi ne kupujte lekove preko Interneta, samo u apotekama. 

E Inace, da li u Srbiji mogu da se kupe svi lekovi bez recepta? 

  • Волим 1

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@JESSY фантастична тема! 

Скоро сам тражила Летрокс, била несташица ( не знам да ли је сада стигао) , једва сам га нашла. И то сам у вибер групи поуке молила ако неко зна где га још има....тако да ми је један брат нашао и купио. 

Одлична тема!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Ekatarina_mala рече

Ljudi ne kupujte lekove preko Interneta, samo u apotekama. 

nisi shvatila poentu teme, a i zbog jos nekih drugih koji eventualno nisu, samo da naglasim, NE KUPUJU SE LEKOVI ONLINE, VEC SE DOBIJAJU INFORMACIJE U KOJIM APOTEKAMA SE MOZE NACI LEK PRILIKOM NESTASICE...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Сања Т. рече

да погледам код нас у апотеци

hvala puno Sannjče, ali čekam da mi jave gde ga mogu trenutno naći...:bighug:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Ekatarina_mala рече

Da Bog da nikom ne zatrebala. 

tako je, ali ja ne poznajem nijednu osobu koja ne pije lekove...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@JESSY јеси ли питала у апотеци "Игор" у Ресавској? Тамо увек може да се нађе што нема у осталим. Али, ићи лично, не преко телефона. 

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, JESSY рече

tako je, ali ja ne poznajem nijednu osobu koja ne pije lekove...

Ima ih, znam više njih, popijem kafetin jedino kad malo više popijem, pa mi nekaj bude teško v glavi. :)

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, JESSY рече

tako je, ali ja ne poznajem nijednu osobu koja ne pije lekove...

Ima ih dosta. Ali cim treba neki retki lek kojeg nema u apoteci, prvo covek ima sansu da ostane poneki dan bez terapije, a drugo, to su onda neki ne po pravilu skupi lekovi, za neke ne po pravilu redjih bilesti koje treba ili ne dodatno placati. Cesto novi, neispitani do kraja. Govorim iz svog iskustva. 

Sve u svemu samo nakladam... jer stvar no mislim da je bolje kad covek ne treba da pije lekove. 

 

 Nego, da li u Srbiji mogu da se kupuju svi lekovi bez recepta?

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ekatarina_mala рече

Ali cim treba neki retki lek kojeg nema u apoteci, prvo covek ima sansu da ostane poneki dan bez terapije, a drugo, to su onda neki ne po pravilu skupi lekovi, za neke ne po pravilu redjih bilesti koje treba ili ne dodatno placati. Cesto novi, neispitani do kraja. Govorim iz svog iskustva. 

mozda moze da bude, ali nije svakako pravilo...na osnovu mog i i iskustva mnogih drugih...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, AnaLaz рече

јеси ли питала у апотеци "Игор" у Ресавској?

hvala ti...:drugarstvo:

  • Свиђа ми се 1

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

evo, nasla sam lek u apoteci OAZA ZDRAVLJA...

oni su jedan veliki lanac apoteka...ima ih dosta u gradu...

https://www.oazazdravlja.rs/

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Ekatarina_mala рече

E Inace, da li u Srbiji mogu da se kupe svi lekovi bez recepta? 

Не могу антибиотици и лекови за смирење. 

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ni svi lekovi za autoimune bolesti.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...