Jump to content

Мајкама са 3 и више деце бенифицирани радни стаж и плата 600е

Оцени ову тему


Препоручена порука

Људи драги свашта сте ви овде писали, али суштину нисте.

Прво мајке које могу да не раде бар до дететове 5. године, идеално ако отац може да заради за све.

Друго ако мајке морају да раде, нека раде, битна је љубав и заједница те породице.

Од љубави се живи и преживи, она надахњује и даје снагу а Бог шаље кад је и колико потребно..... новац није неопходан, може али и не мора.

Ја сам имала милион пута искушења како без новца...и није ме болела глава као искушење како без љубави.....

Тако да, чист промашај....мајке ништа не траже, као ни љубав....далеко сте отишли...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Grizzly Adams рече

Ма не траже мајке него овај Флојд оће да се жени са наше паре... :dry:

Ganula ga neka sa više dece :smeh1:. Još ako su mešani autori, pa pala neka tužna priča...a on saker :smeh1:.

Dobro, šala mala...nije mi namera da ismevam bilo koga.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да али....далеко сте, како год....са Флојдом или без њега....нека се жени, он је човек најмање крив.

Мајка не тражи ништа ако је мајка. Исто као и љубав, ако је љубав. Људи су се волели кроз све епохе и цивилизације, и права љубав је увек била изнад материјалих добара....

Људи су се волели...немојте да кварите младима сан о срећи, није срећа новац.

Ова цивилизација може да нестане преко ноћи...а љубав остаје....њу нико не може укинути....тако да лаку ноћ људи драги....волите се, волите своје ближње...пустите законе и лову....парче папира или вила не може испунити срце као љубав.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

Важи бре, неће вам дирамо љубав. А ви нама не дирајте паре.

Договорено. Мени не треба ничији новац. Ни мој.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Istopljeni kamen рече

Договорено. Мени не треба ничији новац. Ни мој.

Daj ga meni, valjaće za đecu :smeh1:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svako se bori za život kako zna i ume.

Sposoban i produktivan čovek radi, zarađuje i hoće da plati što manji porez.

Nesposoban i neproduktivan čovek hoće da uzme što više od ovog prvog, kroz porez - u slučaju ekvilibrijuma ili putem terora, u suprotnom slučaju.

Konrektna društveno-ekonomska situacija je rezultanta ovih sila u jednom momentu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Istopljeni kamen рече

Јел хоћеш да ти дам?

Opušteno Istopljena, ima kome je potrebniji. Samo ni smešno, nekad se pitam je l si punoletna ili si trol.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

Opušteno Istopljena, ima kome je potrebniji. Samo ni smešno, nekad se pitam je l si punoletna ili si trol.

Опуштено и ти, имам ја лепих годиница и животног искуства и озбиљно су сви претерали...па наравно да не живимо у каменом добу у пећини, али неки кодекс се мора поштовати, бар кад је такав наслов.

Мене је заболело иживљавање оних са новцем.... е па друже не можеш ме купити.

Никад!

И дај Боже да то фаце схвате и дај Боже да љубав победи! И да младе девојке знају шта је приоритет!

Свакако, лова није!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Srela sam jednog neobicnog lika u Svajcarskoj koji obozava africku muziku. Ziveo je u jednom trejleru ili ne znam kako se to ovde zove, kao neki veci kombi adaptiran da sluzi za kucicu. Inace radio je nesto kao dj., poprilicno i sam siromasan. Putujuci po Africi i Istrazujuci njuhivu muziku, upoznao je jedno africko siromasno selo i odlucio da im pomogne.

Uglavnom, prica se zavrsila tako sto je celo selo pocelo da proizvodi namestaj mislim od neke vrste trske koje je on uvozio i prodavao u Svajcarskoj tj. verovatno nasao nekoga posto tesko da je sam bio sposoban toliko u kontinuitetu biti sa ljudima ?. Uglavnom, koliko znam preko prijatelja, on i dalje zivi isto i pusta africku muziku po Svajcarskoj... Naravno, takav zivot u Svajcarskoj je stvar izbora a ne nuzde ali opet... nekako cesto se setim coveka iako kada ga upoznate deluje dosta odbojno i ne bas filanyropski raspolozen...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Istopljeni kamen рече

Свакако, лова није!

Uf, ne znam šta bih rekla. Pre 10 i više godina bih se složila sa tobom bez razmišljanja. Sad imam malo dete i iako se ne bahatimo, sve to bogami košta. Ništa fensi, samo normalno. Naravno, mali je pažen i mažen i sve je to lepo, ali treba para. Mada imaš i ti dece, šta ja to tebi da pričam.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, florenntina рече

celo selo pocelo da proizvodi namestaj mislim od neke vrste trske koje je on uvozio i prodavao u Svajcarskoj

Našao jeftinu radnu snagu :smeh1:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...