Jump to content

Епископ крушевачки др Давид: Две представке Светом Архијерејском Сабору

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 7 часа, Vladan :::. рече

Да ли е. Максим хоће да каже да се слаже са фанарском еклисиологијом али (тренутно) није спреман ни вољан да је усвоји (и спроводи у дело) или се са њом не слаже (у ком случају нема ни потребе да уопште и говори о спремности и вољи (да усвоји нешто са чим се не слаже))?

Утисак који ми даје мој подсвесни нос ми каже да ће пре бити оно прво (јер ко би помислио да би владика некада био спреман да усвоји нешто са чим се не слаже).
 

И опет кажем, теби стварно није добро... Ово што радиш је или болест или безобразлук.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Александар Милојков рече

Теби стварно није добро....

Управо сада, Александар Милојков рече

И опет кажем, теби стварно није добро... Ово што радиш је или болест или безобразлук.

Надам се само да си свестан брате Александре да си са ова два ад хоминема (а укупно три на моја питања) јавно признао да не знаш или не смеш да одговориш на пристојна и рационална питања. У другом слоју на прво питање си дао потврдан одговор а на друго питање си потврдио моје мишљење. Хвала :) 

Да сам е. Максим последња ствар која би ми сада требала би било да ме неко са таквим "интегритетом" брани.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Александар Милојков рече

Искључујем се из даље дискусије, нема смисла више...

То си већ неколико пута рекао али ти је сада баш паметно јер

Управо сада, Vladan :::. рече

Да сам е. Максим последња ствар која би ми сада требала би било да ме неко са таквим "интегритетом" брани.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Vladan :::. рече
пре 8 минута, Александар Милојков рече

И опет кажем, теби стварно није добро... Ово што радиш је или болест или безобразлук.

Надам се само да си свестан брате Александре да си са ова два ад хоминема (а укупно три на моја питања)

Радујсја Владане, и паки реку радујсја! 

:)

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Vedran Да верујем у реинкарнацију заклео  бих се да си у прошлом животу био инквизитор. Јер толика психоза насилног сваљивања кривице на другог, изнуђивања признања по сваку цену, виђена је само у средњовековној инквизицији. Твој циљ је исти - изнудити признање, по сваку цену. Само ти је метод другачији. Другачији само због тога што на твоју жалсот не можеш људе да стављаш на справу за мучење, па си зато прибегао овим бесмисленим учитавањем својих небулоза у туђе речи. Можеш тиме да забављаш малоумнике, али мени више ниси занимљив.

Збогом драги форумаши

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Александар Милојков рече

@Vladan :::. Да верујем у реинкарнацију заклео  бих се да си у прошлом животу био инквизитор. Јер толика психоза насилног сваљивања кривице на другог, изнуђивања признања по сваку цену, виђена је само у средњовековној инквизицији. Твој метод је исти - изнудити признање, по сваку цену. Само ти је метод другачији. Другачији само због тога што на твоју жалсот не можеш људе да стављаш на справу за мучење, па си зато прибегао овим бесмисленим учитавањем својих небулоза у туђе речи. Можеш тиме да забављаш малоумнике, али мени више ниси занимљив.

Збогом драги форумаши

Упорно радиш у корист своје штете и закопаваш свој интегритет све дубље у ад хоминем рупу јер си и остале овде са којима се не слажеш назвао малоумницима...
Туга.

И, наравно, још једном, се опрашташ и враћаш...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, farisejski.bukvojed рече

Ode.

Ako se vrati neka mi objasni da li je metod isti ili drugaicji. A moze i neko drugi, ako razume i 'oce da mi objasni.

Само имаш такав утисак. 12:smeha:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Александар Милојков рече

Искључујем се из даље дискусије, нема смисла више...

Драги Аво, ја и ти се видимо ускоро, ако Бог да....

(ovo nije u redu, ne znam sta ova poruka znaci, ... da li smo i mi svi 'dragi' ili nismo,..... jer smo na istoj talasnoj duzini sa Zokijem povodom cele price i oko Ukrajine i VP i oko e.Maksima,... a i Zoki je ostar na recima na svoj nacin preme e.Maksimu, kao sto su i drugi ostri na recima na svoje nacine....)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ведран* рече

12:smeha:

Шта се смејеш? Па теби је рекао да си луди инквизитор а не мени, види горе, исправио, опет... :)) 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, farisejski.bukvojed рече

Ode.

Ako se vrati neka mi objasni da li je metod isti ili drugaicji. A moze i neko drugi, ako razume i 'oce da mi objasni.

Исправљено, хвала. Циљ је исти, само је метод другачији. Уморан сам и од ове бесмислене полемике, а и малопре дођох са арбајта...

 

Одох сад,

 

Поздрав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Bokisd рече

(ovo nije u redu, ne znam sta ova poruka znaci, ... da li smo i mi svi 'dragi' ili nismo,..... jer smo na istoj talasnoj duzini sa Zokijem povodom cele price i oko Ukrajine i VP i oko e.Maksima,... a i Zoki je ostar na recima na svoj nacin preme e.Maksimu, kao sto su i drugi ostri na recima na svoje nacine....)

Ништа ниси научио. :)) Слушај Максимов интервју. :D

Ми смо безлични и немамо "личносни" однос према томе не можемо бити ни драги. 

:laie_14:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, farisejski.bukvojed рече

Jos samo da utvrdimo da li je poruka bila upucena Vladanu ili Vedranu. A mozda nije ni bitno.@Vladan :::. 

Порука је упућена малоумницима са форума а што каже др Ад Хоминем: то није његов проблем ко се ту пронађе сам је крив...
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...