Jump to content

Наводни наводници о „наводној“ аутокефалији Српске Православне Цркве по Владики западноамеричком Максиму

Оцени ову тему


Препоручена порука

А шта сте учили на агиологији сунце вам пољубим? 

У Цркву су требали да вас воде. :D

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ведран* рече

А шта сте учили на агиологији сунце вам пољубим? 

У Цркву су требали да вас воде. :D

Кад сам ја предавао агиологију, рече један владика: Он не зна шта је Црква... Тог владику пензионисаше. Максим владика рече да сам много безбожан, ерго, кад већ повлачимо паралеле... :D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Zoran Đurović рече

Кад сам ја предавао агиологију, рече један владика: Он не зна шта је Црква... Тог владику пензионисаше. Максим владика рече да сам много безбожан, ерго, кад већ повлачимо паралеле... :D 

Како је то могло бити, да предајеш, кад сви знамо да немаш ни основну школу! 

:))

 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Ведран* рече

Како је то могло бити, да предајеш, кад сви знамо да немаш ни основну школу! 

Шверцовао сам се 3 године док ме нису разоткрили!:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Zoran Đurović рече

Шверцовао сам се 3 године док ме нису разоткрили!:)))

И све је ово значи љубомора? :))

Дошао млађи, који лепше пева и има завршену основну школу, итд. 

Ц ц ц ц 

:D

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Каже мени један добри попа синоћ, дал у шали дал заозбиљно, ти ћеш бити у проблему. 

Рекох, зашто. Вели, зато што превише гласно размишљаш. 

:scratch_head:

А ја рекох ово за Владику. 

On 13.4.2019. at 5:30, Ведран* рече

човек има ваљда право да размишља

 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Милан Ракић рече

Iz agiologije. Ja dobio osmaju

Према мени је био баш благонаклон,добила сам 9 из агиологије:aplauz:Видим да је предмет добио на важности,бар на овом форуму:)

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, Нифада рече

добила сам 9 из агиологије

могла си конкурисати, нарочито ако имаш завршену основну школу. :)))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vladika Maksim napravio celu semiotiku o navodnicima... :D

https://hr.wikipedia.org/wiki/Semiotika

Semiotika (grč. sēmeiōtikós: koji se obazire na znakove) je znanost (teorija) o znakovima i simbolima, odnosno proučavanju načina na koji funkcioniraju znakovni sustavi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Bokisd рече

Vladika Maksim napravio celu semiotiku o navodnicima... :D

"Наводно" јесте. :scratch_head:

  • Хахаха 1

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пошто нас Владика Максим са великом пажњом чита, мада не и уважава, будући да нас сматра безличним људима "колективног мозга", ред је да му и овде данас честитамо његову Крсну Славу.

Преосвећени Владико, желим вам добро здравље и небеску заштиту од Св Лазара четвородневног.

:mahmah:

 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Ведран* рече

Пошто нас Владика Максим са великом пажњом чита, мада не и уважава, будући да нас сматра безличним људима "колективног мозга", ред је да му и овде данас честитамо његову Крсну Славу.

Преосвећени Владико, желим вам добро здравље и небеску заштиту од Св Лазара четвородневног.

:mahmah:

 

Ево, и ја честитам Владики славу, иако би он радије неке друге поклоне од мене примао...:sunce: Но, према свецу и тропар!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...