Jump to content

Игуман Рафаило (Бољевић) о Мирољубу Петровићу и Алену Азарићу: јефтина демонстрација лажних духова

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, АлександраВ рече

Шта бре амин? На речи да је Мирољуб беба јеретик? Па стварно.... Човече, црква каже да је неко секташ, а онда се људи приме да га бране, па онда још и угурају у причу и некакво пинк православље, термин који су измислили верници да би пљујући по другим верницима истицали своју исправност и тврдоћу. Смешно, заиста.

Jes al kao i ovi pinkovci da bi demonstrirali kako su oni prepuni ljubavi,razumevanje i toleracije da preliva...;)

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 235
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 минут, Кратос рече

To je zato što se nisi udala za britku sablju nego za nekog polupanog buzdovana...:tongue::tongue:

Могу да вас упознам па то у очи да му кажеш. Баш би било забавно. Не за тебе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, kordun рече

miroljub promovise neki zdraviji zivot i zdravije vrednosti u drustvu

Мирољуб лаже! Где си ти видео домаћина који иде около и говори како се живи? То је све представа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, kordun рече

poenta tog bastvovansta sto ga nece vise biti za 50 godina jer ce svijet otici u totalno neprirodan nacin zivota, vec smo zaglavili preduboko, nema povratka, miroljub promovise neki zdraviji zivot i zdravije vrednosti u drustvu, mnogi se nece u tome pronaci pa ce se dovatiti njegove teologije da osinu po njemu kompletnom

не знам само како можеш да подржаваш неког ко сам не живи оно што проповеда

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, АлександраВ рече

Шта бре амин? На речи да је Мирољуб беба јеретик? Па стварно.... Човече, црква каже да је неко секташ, а онда се људи приме да га бране, па онда још и угурају у причу и некакво пинк православље, термин који су измислили верници да би пљујући по другим верницима истицали своју исправност и тврдоћу. Смешно, заиста.

Ja sam se mnogo puta raspravljao sa pink stavovima, ali, ljudi su u crkvi, mora malo i izmedju nas samih da bude suceljavanja nekih razlicitih stavova .... Miroljub je po svojim stavovima vrlo verovatno, sada van crkve.

Nije ni problem sto je van crkve, ( ako striktno gledamo ) nego sto prihvata neke anti crkvene stavove protestanske vere i pogresnog gledanja na veru u SZ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Bokisd рече

Nije ni problem sto je van crkve, ( ako striktno gledamo ) nego sto prihvata neke anti crkvene stavove protestanske vere i pogresnog gledanja na veru u SZ.

Није проблем ни што прихвата, воља његова, може да прихвати и сатанизам ако жели. Проблем је што то проповеда, под плаштом православља, и што има подршку на разним странама, чак и тамо где је сулудо да је има.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, kordun рече

poenta tog bastvovansta sto ga nece vise biti za 50 godina jer ce svijet otici u totalno neprirodan nacin zivota, vec smo zaglavili preduboko, nema povratka, miroljub promovise neki zdraviji zivot i zdravije vrednosti u drustvu, mnogi se nece u tome pronaci pa ce se dovatiti njegove teologije da osinu po njemu kompletnom

Slazem se oko izumiranja bastovanstva.

Ali, opet, ( sada mi pade na pamet ), djabe je Kordune briga o telu, kada se dusa zarazi otrovom. ( analogija na Miroljuba )

Prica mi drugar pre neki dan, presao da zivi na selo, kada sadis bastu, pa, ne zalivas biljku dva - tri dana,....sve dobre materije odu u koren biljke i kada posle par dana zalijes biljku, ona se oporavi i procveta zdrava i puna snage da daje zdrav i lep plod. ( jer je koren zdrav i jak i pun hranjivih materija )

Fascinantno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, АлександраВ рече

Могу да вас упознам па то у очи да му кажеш. Баш би било забавно. Не за тебе.

Očigledno si previše opterećena tim čovekom da ni zezanje ne umeš da prepoznaš a to da mi pretiš je smešno ko bioskop...al slobodno....videćemo kome će biti zabavno.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, kordun рече

poenta tog bastvovansta sto ga nece vise biti za 50 godina jer ce svijet otici u totalno neprirodan nacin zivota, vec smo zaglavili preduboko, nema povratka

Како се сади лук и кромпир можеш да научиш у неком манастиру.

Нема повратка а то парадајз неће зауставити.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Кратос рече

Očigledno si previše opterećena tim čovekom da ni zezanje ne umeš da prepoznaš a to da mi pretiš je smešno ko bioskop...al slobodno....videćemo kome će biti zabavno.

Извини, пренаглила сам. Нисам оптерећена Мирољубом, али јесам уморна. Одох да спавам. Извини још једном.

Можда сам преосетљива када ми неко мужа помене, биће да је то.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Вилер Текс рече

Нема каубоја? Стварно? Мора да сам ја један дивљи Американац, због тога што користим име једног стрип јунака.

Него кад си тако традиционалан и родољубив што хрватским писмом пишеш јуначе?

Лупаш мајкане све у шес с тим Мирољубом. Нема он ни петљу нит је управу. Он је тровач кога пуштају да трује а сви ви што га браните "јер једном рекао нешто лепо" са ђаволом тикве садите. Исто ко и ови што се ложе на "људска права", љууууубааав и толернацију. Из крајности у крајност а на обе седи ћаво и вуче за нос.

poco si lupetati, izabrao si tu ime nekog imaginarnog americkog kauboja a sprdas se sa tradicijom o kojoj prica miroljub petrovic, meni je to neozbiljno, zato sam ti to i rekao. sto se tice latinice, ja pisem srpski jezik, engleskom latinicom jer sam tako u mogucnosti, da imam nasu tastaturu pisao bi cirilicopm, ovako mi je na americkom rasporedu tastera to jako tesko, a bitan mi je taj raspored zbog posla.  sto se same latinice tice ona je takodjer srpsko pismo i nemoj da degradiras srpsku kulturu, srbi imaju dva pisma, informisi se ako ti je to nepoznato, sram da te bude, tako je bilo i debila koji pod srbe ubrajaju samo one koji pricaju ekavicom

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Вилер Текс рече

Како се сади лук и кромпир можеш да научиш у неком манастиру.

Нема повратка а то парадајз неће зауставити.

 

ne radi se o tome kako se sadi luk, nego se radi o promovisanju takvog nacina zivota, gubis na koncentraciji, ne citas sta pisem. to da gubis koncentraciju ti je par stranica unatrag ides lajkujes komentar sa onom slikom amin gdje se kritikuje da nije receno kako je miroljub jeretik, a receno je u prvoj recenici, dakle ne znate dje udarate koliko ste puni jeda, e moji pravoslavci

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, АлександраВ рече

Извини, пренаглила сам. Нисам оптерећена Мирољубом, али јесам уморна. Одох да спавам. Извини још једном.

Можда сам преосетљива када ми неко мужа помене, биће да је то.

jesi prenaglila, treba vise mira da imas u sebi, pogotovo jer si zena, zenska priroda je njeznija od muske, ti da si musko bila bi gora od mene sto se tice impulsivnosti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, kordun рече

poco si lupetati, izabrao si tu ime nekog imaginarnog americkog kauboja a sprdas se sa tradicijom o kojoj prica miroljub petrovic, meni je to neozbiljno, zato sam ti to i rekao. sto se tice latinice, ja pisem srpski jezik, engleskom latinicom jer sam tako u mogucnosti, da imam nasu tastaturu pisao bi cirilicopm, ovako mi je na americkom rasporedu tastera to jako tesko, a bitan mi je taj raspored zbog posla.  sto se same latinice tice ona je takodjer srpsko pismo i nemoj da degradiras srpsku kulturu, srbi imaju dva pisma, informisi se ako ti je to nepoznato, sram da te bude, tako je bilo i debila koji pod srbe ubrajaju samo one koji pricaju ekavicom

Та традиција о којој Мирољуб прича може слободно да нестане јер иза ње нема ни Христа ни Цркве. И нисам луд да ме један такав безбожник учи било чему.

Писмо које коритиш нема везе са тастатуром, лако се дода нови језик на компијутеру. Добро то су техеничке ствари

Прво латиница није српско писмо. Јесте али по комунистичким и вучићевским аршинима. Друго то нема везе са ијекавицом и екавицом јер су оба српска наречја. И нема чега да ме буде срам. 

Жив био и лаку ноћ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...