Jump to content

Саопштење Епархије милешевске поводом невремена које је погодило Пријепоље и Прибој

Оцени ову тему


Препоручена порука

У среду, 13. јуна 2018. године, Пријепоље и Прибој је погодило велико невреме праћено кишом и градом што је изазвало огромну штету на њивама и малињацима вредних и честитих људи који свој хлеб једу у труду и зноју лица свог. Тим поводом, Епархија милешевска изражава саосећање са свима њима.
Настављамо да се молимо Оцу небеском да пошаље благо време и погодне кише ради напредовања плодова земље наше, знајући да је Он увек наш добри Отац.
 
Из кабинета Епископа милешевског
 
 
 

Извор: Епархија милешевска


View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...