Jump to content

Сумњам да моја ћерка има дечка


Препоручена порука

пре 11 минута, dragana.mihic рече

Како би одредио блудну везу? Да ли веза пре брака може да не буде блудна? Можда постоји неки компромис за моју ћерку.

Не може. Може али да се само држе за руке. Ако се воле нек се узму, али очигледно се не воле толико, дакле и том логиком долазимо да је блуд у питању.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Војвода7 рече

Не морам бити закинут за искуство да ми се нешто не свиђа...

Нису то лептирићи, то су демони!

Шта да ти рекнем.  Уживај

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Војвода7 рече

Не морам бити закинут за искуство да ми се нешто не свиђа...

Нису то лептирићи, то су демони!

Лебе мекани:))

Демони, хормони... то је све исто.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Precious рече
пре 16 минута, dragana.mihic рече

 

Не може. Може али да се само држе за руке. Ако се воле нек се узму, али очигледно се не воле толико, дакле и том логиком долазимо да је блуд у питању. 

Па како би ти поступио радије, да ли да јој изричито забраним, или да им евентуално дозволим да се љубе?

Још увек ни не знам да ли има дечка, али никада је нисам претерано верски васпитавала, можда је ту моја грешка. Верујем да је добра особа, али то није гарант да не почини грех.

Мада, и ја сам починила грех и имала секс пре брака.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кроз књигу бива да долази благодат. Има књига Једном за цео живот. Заиста је добра. Свака забрана може довести само до контра ефекта. Боље полако, смислено поступити.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, dragana.mihic рече

Помаже Бог!

Сумњам да моја шеснаестогодишња ћерка има дечка. До сада смо имале отворен однос али од своје петнаесте године је постала повучена. Заиста је убаво девојче и излгеда старије но што јесте (љуби је мајка!).

Ја у њеним годинама нисам имала момка и прва веза ми је била на факултету, али морам признати да сам имала однос пре брака, али ми је тада дечко, а сада муж већ 20 година, био први момак и била сам сигуран да је онај прави.

Не знам како да поступим. Који је баш став о средњошколским везама?

Bog ti dobro dao!

Meni je danas ćerka rekla da hoće da se uda za beli džip. Ni ja ne znam šta da radim.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, dragana.mihic рече

Па како би ти поступио радије, да ли да јој изричито забраним, или да им евентуално дозволим да се љубе?

Још увек ни не знам да ли има дечка, али никада је нисам претерано верски васпитавала, можда је ту моја грешка. Верујем да је добра особа, али то није гарант да не почини грех.

Мада, и ја сам починила грех и имала секс пре брака.

Не знам шта да ти кажем, видиш да нам се и цео хришћански форум смеје што се залажемо за хришћански морал, како ли би то тек други схватили. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Lady Godiva рече

Демони, хормони... то је све исто.

Па видиш да су као браћа Демон и Хормон, мислиш да се случајно зову тако...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Precious рече

Не знам шта да ти кажем, видиш да нам се и цео хришћански форум смеје што се залажемо за хришћански морал, како ли би то тек други схватили. 

Не знам шта да кажем, заиста. Очекивала сам озбиљност и корисну помоћ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

СВЕШТЕНИК ПАВЛЕ ГУМЕРОВ

ЖУРИТЕ ДА РАЗГОВАРАТЕ СА ДЕЦОМ!

...Треба  да знамо да су нам деца дата на одређено време, и да ни у ком случају не смемо да штедимо на разговору са дететом! Ми не смемо да испустимо тренутак: до поласка у школу ми их виђамо по цео дан, затим све ређе и ређе, и потом они ступају у самосталан живот. И већ неки други људи имају на њих веома јак и  не увек позитиван утицај. Ако се ти не интересујеш за живот детета, када оно има око десет година, не знаш са ким се оно дружи, онда када оно напуни петнаест година, ти нећеш имати о чему да разговараш са њим, а у двадесет година оно уопште неће причати са тобом, осим за празнике! ...

Лични примјер родитеља је најбољи васпитач.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...