Jump to content

Упознајмо се - представимо се

Оцени ову тему


Препоручена порука

Tih ljudi ukupno u selu ima 48 stanovnika,mahom su svi starci,dece uopste nema...Zive porodice sa 6000 dinara mesecno,niko u selu nema auto,ne postoji gracki autobus...Oni su totalno odseceni od sveta...Zadnjih 20 godina je bio tamo Pop Vlasto,koji im je svojim ponasanjem utero strah u kosti,i njima je sad bolje ovako, nego da ih neko opet pocne maltretirat...zato se ni ne bune..

Ima jedan Pop dolazi ponekad iz susednog sela,kad ima kako,mada Liturgiju ne drzi,zato sto nema gde,u Crkvu je opasno da se ulazi.

Ja nisam ovo pisala zato sto se bojim za njihove duse,to nije moj posao.Ja sam ovo pisala zato sto je steta da jedna takva gradjevina propadne.I zato sto neznam kome da se obratim....izvinjavam se na smetnji i sve naj bolje.

Hvala Tamara na informacijama.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па добро, сад госпођо... не знам како баш то поп може да "малтретира" и "утерује страх у кости"... А Ви бисте то нешто инстант, па мало изокола? Што каже наш народ: "Свађале се јетрве преко свекрве".  А кад им је 

sad bolje ovako, nego da ih neko opet pocne maltretirat...zato se ni ne bune..
, што с' онда Ви буните?

 

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог!

 

Ја сам Срђан из Новог Сада.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог!

 

Ја сам Срђан из Новог Сада.

 

Добродошао на форум  zru . Свако добро!  138999

 Док год волимо некога због његових врлина, то није ништа озбиљно. Али кад га почнемо љубити због његових мана, онда је то љубав.  srcee

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала пуно!

Само да ја похватам како, шта и где, па ћемо се више дружити. За сада само читам, а после ћу и да коментаришем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam vjerovatno ovdje najmlađa.
Zovem se Radovanka, imam 17 godina i živim u malom gradu u Bosni.
(Zahvalna sam ovom forumu jer u mom okruženju i nemam baš veliku mogućnost da "napredujem" u pravcu vjere.)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro nam dosla na forum... :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта да кажем о себи, не знам ... хвалићу форум боље, који је сјајан, данас сам се тек укључио.

Нисам ставио своје право име и презиме, али ник много говори о мени, то је за сада довољно.

Живим у Србији, имам три банке година и пратим дуго форум, веома дуго, од почетка.

Жао ми је што неки људи мало пишу (да их не именујем), надам се да ће се вратити и активирати сад после овог "уозбиљења" форума.

 

Писаћу кад стигнем и надам се на корист.

... пустиња је тамо где боли ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...