Jump to content

Упознајмо се - представимо се

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ja sam vjerovatno ovdje najmlađa.

Zovem se Radovanka, imam 17 godina i živim u malom gradu u Bosni.

(Zahvalna sam ovom forumu jer u mom okruženju i nemam baš veliku mogućnost da "napredujem" u pravcu vjere.)

 

Добродошла малена. Надам се искрено да ћеш овде наћи одговоре на питања која те интересују.  victory78

 Док год волимо некога због његових врлина, то није ништа озбиљно. Али кад га почнемо љубити због његових мана, онда је то љубав.  srcee

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог, 
ја сам Никола, из Бачке Тополе. 
Имам седамнаест година и ученик сам Гимназије. 
За овај форум сам чуо преко странице Не псуј БОГА, регистрован сам одавно, али сам тек сада постао активан на форуму.
Свако добро од Господа желим свима, и надам се да ћемо се лепо дружити. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само да поздравим и подржим све који су скоро дошли-добро нам дошли, још боље се снашли!

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja sam vladimir ... imam 21 godinu . pisem poeziju .trenutno sam malo kako da kazem izgubljen i trebam bilo kakvu pomoc.

vec godinu dana sam na putu upoznavanja svoje vere ,ako sam se dobro izrazio i plasim se da mi ne ide . poz svima .

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam Katarina iz Obrenovca,poz. svima imam trideset  i kusur god., pratim forum odavno, mislim za pouke da je najlepši pravoslavni sajt .smesko.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог!

 

Прочитаавши негде овде, да је пожељно да користимо своја лична имена ја сам написао моје пуно име и презиме, од јуче сам овде па сам зато и ставио своју слику из најранијух дана :). Двадесетпрва ми је година. Од петнаесте године се се посебно занимам верским темама и са уживањем пратим све што је тог карактера од литературе и тв емисија па тако даље. Не мислим да сам велики верник јер је правих мало, али ме је до сада уздање у Господа неколико пута извлачило из којекаквих невољних прилика. Жеља ми је била да пођем на Богословски Факултет, али је мој отац био за другачије решење, тако да тренутно студирам у Бечу, Мада моја жеља за Богопознањем, ако смем тако да кажем, сеже много раније у моје детинство. Још кад сам имао пет шест година, када нас је отац водио у цркву недељом, добро се сећам са каквим сам одушевљењем пратио литургију иако нисам много разумено, и увек сам се питао, шта ли је то тамо иза иконостаса, и имао сам велику жељу да се и ја прикључим онима који тамо улазе. Овај Форум пратим већ неко време и доста сам занимљивих текстова овдде прочитао.

 

Можда преопширно пишем, и неко ће рећи:,,Ко бре ово да чита!" али нмојте да ми замерите то ми је ,,стечени рефлекс" од писања, јер се у слободно време и кад имам времена, играм својом маштом, па измишљам и пишем епску фантастику. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добродошли и Бог вам помогао! :)

 

Никола, ми много волимо епску фантастику! Када будеш имао нешто спремно и ако желиш да поделиш, имаћеш овде пуно читалаца. :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I ja cu takodje da se predstavim, ali na zalost sa velikim zakasnjenjem. Nadam se da ce mi clanovi foruma oprostiti.

Moje ime je Neven Ivanisevic. Imam 30 godina i rodjen sam u Ogulinu (Hrvatska). Tu sam zivio sa familijom do 1993 godine i zbog rata smo morali da se selimo. Zivili smo u Vrbasu (Srbija) do 2000 godine kada smo dosli u Kanadu.

U Kanadi sam zavrsio srednju skolu a poslje toga posebnu skolu za medikalnu laboratoriju.

U svoje slobodno vreme, kojega ima vrlo malo, ja citam knjige, odlazim u Crkvu kada mogu, redovno  se molim Gospodu i provodim vreme sa svojom familijom i prijateljima.

Evo, ja cu da prilozim i linkove za one koji su zainteresirani da upoznaju Crkvu Svetoga Velikomucenika Dimitrija u Windsoru i Crkvu Gracanica koja se takodje nalazi u Windsoru. Nadam se da se Administratori i Moderatori foruma na mene nece naljutiti.

 

http://www.stdimitrije.com/sr//index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

http://www.gracanicachurch.com/

 

Blagoslov od Gospoda i svako dobro svima.


 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Никола, Невене, Каћа и сви остали-добродошли!

И одмах да кажем да сам заиста срећан што се толико младих прикључује слободно, својим правим идентитетом (мада и она варијанта са псеудонимима има своје дражи ;) ). Значи да је ЖРУ препознат као добро место за окупљање. Па да се лепо дружимо и узрастамо у Христу учећи једни од других. Још једном срдачна добродошлица.

П.С. Никола, и ја сам завршио ЕТФ, па ми ништа није фалило да касније упишем ПБФ, никад није касно ;)

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...