Jump to content

Ко је сатаниста Београђанин "Alexandar Thorn" - сајт Свето краљевство магије?

Оцени ову тему


PredragVId

Препоручена порука

Управо сада, Милан Ракић рече

:POPOcorn1:

Ja taman mislila da zamolim za smirivanje strasti, a glavni admin uzeo kokice... :0205_whistling:

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, PredragVId рече

Отворени и јавни сатанизам

Да ли је могуће да нешто овако постоји у сред Србије и да то нико не санкционише?

 

Зна ли неко више о овом човеку, отвореном сатанисти са Новог Београда из блока 71 који се представља под псеудонимом "Alexandar Thorn"? У питању је сајт https://alexanthorn.okultopedija.com/linkovi.htm

а ово су његови подаци са сајта мобилни телефон, адреса на Новом Београду и др. https://alexanthorn.okultopedija.com/kontakt.htm

фотографије, очигледно сатанистичке https://alexanthorn.okultopedija.com/galerija.htm

биографија https://alexanthorn.okultopedija.com/alexanthorn.htm

чак у оквиру сајта функционише и сатанистички радио https://alexanthorn.okultopedija.com/psyradio.htm

Упозорење: Ко је слабијег духовног здравља боље нека не улази на линкове!!

 

Мислим да им  уопште не треба давати он лине  простора и трошити време на такве ствари. Они то управо и хоће, траже простор на вебу како би се рекламирали за регртутовање нових следбеника. Оваквим темама они добијају рекламу какву су и пожелели. 

Тренутно живимо у доба интернета и комуникација и те ствари су доступне на пар кликова од нас  и баш због тога морамо да их игноришемо и да им не дајемо простора за саморекламирање. Ми смо секуларна држава и они се држе тога и сигурни су са те стране  у оквиру закона су што им је најбитније. 

У средњем веку се то решавало на свима познат начин, наравно и сада постоји решење а то је склонити их са интернета обарати им сајтове онако културно јер је и хаковање врста преступа.

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Paradoksologija рече

Ja taman mislila da zamolim za smirivanje strasti, a glavni admin uzeo kokice... :0205_whistling:

Шта фали, ово дође к`о масленица. ионако се ближи пост

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Paradoksologija рече

Ja taman mislila da zamolim za smirivanje strasti, a glavni admin uzeo kokice... :0205_whistling:

Kojih strasti čoveče, lepo učestvujemo i došla mama da brani dete. Ja se ne molim Bogu, pazi Boga ti.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Рапсоди рече

Нарвно ако му неко дирне жену има да пљуште минуси сем тако...:smeh1: Већ објасних...:)))

Blago vama... a kako se ja ne sjetih, pa da angažujem djecu moju, niko mi ne bi smio protivurječiti :coolio:
Šala mala, naravno. I ja dok sam bila sa dragim ovdje, branili smo se skupa, pa je to vidio @Nebojš.a, i tako mu odgovorio da mi je dragi  udario zabran da ga branim. Naravno, tu su postojale i druge taktike i tehnike, ali... da vas ne odajem. :sunce:

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Mali Marko рече

Мислим да им  уопште не треба давати он лине  простора и трошити време на такве ствари. Они то управо и хоће, траже простор на вебу како би се рекламирали за регртутовање нових следбеника. Оваквим темама они добијају рекламу какву су и пожелели. 

 

S tim što ovo nisu ni "oni", ovo je izgleda jedna budala u jednom davnom periodu života... A skroz si u pravu da je davanje medijskog prostora budalama sasvim bespredmetno.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Милан Ракић рече

Шта фали, ово дође к`о масленица. ионако се ближи пост

A sta ako su sa puterom?  ;) 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Милан Ракић рече

Шта фали, ово дође к`о масленица. ионако се ближи пост

Da guglam ili ćeš živopisnije od interneta da mi objasniš šta je to? 

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Рапсоди рече

Нарвно ако му неко дирне жену има да пљуште минуси сем тако...:smeh1: Већ објасних...:)))

Ma sve OK, samo malo bezveze kad neko lupi minus na tvrdnju da je odrastao čovek...

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ayla рече

kako se ja ne sjetih, pa da angažujem djecu moju, niko mi ne bi smio protivurječiti :coolio:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Paradoksologija рече

S tim što ovo nisu ni "oni", ovo je izgleda jedna budala u jednom davnom periodu života... A skroz si u pravu da je davanje medijskog prostora budalama sasvim bespredmetno.

И изгледа да је Панарет у праву. Тај лик је изгледа умро. А сад сам баш звао онај телефон да проверим јел` жив и добијем поруку од телекома да изабрани број није више у функцији

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

 

:navijanje::navijanje::navijanje:12:smeha:12:smeha:12:smeha:

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Paradoksologija рече

Ma sve OK, samo malo bezveze kad neko lupi minus na tvrdnju da je odrastao čovek...

I još ispadnem da se ne molim Bogu, pazi molim te. Njemu stvarno treba neko kao ona. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Paradoksologija рече

S tim što ovo nisu ni "oni", ovo je izgleda jedna budala u jednom davnom periodu života... A skroz si u pravu da je davanje medijskog prostora budalama sasvim bespredmetno.

Без обзира дал су он или они треба их сасећи у корену,одакле знаш да та лабилна личност није на овом сајту и смеје нам се како му дижемо рејтинг и водимо расправе ? Ја идем можда и толико далеко да би им обарао сајтове али закон каже другачије и то се не сме.

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...