Jump to content

Ко је сатаниста Београђанин "Alexandar Thorn" - сајт Свето краљевство магије?

Оцени ову тему


PredragVId

Препоручена порука

Ако може мобинг као психичка тортура у фирмама шефа над запосленим да се третира као кривично дело, може брате мој и ово! Него нема ко то да донесе а још мање ко то у земљи Србији да спроводи!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Trifke рече

Znam da su vidovitu Zorku i jos nekog tipa svojevremeno uhapsili i valjda kaznili zbog toga! No nema veze. Hvala ti. 

Nije krivično delo nego prekršaj po zakonu o javnom redu i miru:

Uznemiravanje građana vračanjem, proricanjem ili sličnim obmanjivanjem

Član 15

Ko se bavi vračanjem, proricanjem sudbine, tumačenjem snova ili sličnim obmanjivanjem na način kojim uznemirava građane ili narušava javni red i mir - kazniće se novčanom kaznom od 10.000 do 50.000 dinara ili radom u javnom interesu od 40 do 120 časova.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, PredragVId рече

Него нема ко то да донесе а још мање ко то у земљи Србији да спроводи!

Ma ko bre da donese i sprovede, ovde bi mu se još i pridružili da misle da će to neku korist da im donese!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Natasa. рече

Ovo je sekularna država,

:laugh1:

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Nije krivično delo nego prekršaj po zakonu o javnom redu i miru:

Uznemiravanje građana vračanjem, proricanjem ili sličnim obmanjivanjem

Član 15

Ko se bavi vračanjem, proricanjem sudbine, tumačenjem snova ili sličnim obmanjivanjem na način kojim uznemirava građane ili narušava javni red i mir - kazniće se novčanom kaznom od 10.000 do 50.000 dinara ili radom u javnom interesu od 40 do 120 časova.

Па то је отприлике цена само једне сеансе! Срамота! Не ради се о парама него о душепогубности нарочито кад је сатанизам у питању!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, PredragVId рече

Па то је отприлике цена само једне сеансе! Срамота!

Meni je bez veze što taj prekršaj uopšte postoji...

 

Цитат

Не ради се о парама него о душепогубности нарочито кад је сатанизам у питању!

Taj prekršaj ne obuhvata satanizam.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овај звучи као неки верници 12:smeha:

Novi svetski poredak se realizuje kao naučni totalitarizam kojim globalitaristi ispunjavaju san naučnika eugeničara koji su svoje teorije razvijali tokom proteklih 200 godina, uglavnom u Engleskoj, Nemačkoj i SAD-u.

Bankarima - baronima pljačke, britanskoj kraljevskoj porodici, industrijalcima u Engleskoj i SAD-u ništa nije moglo odgovarati više od naučne elaboracije njihovih pogleda na svet oličenih u teoriji evolcije Čarlsa Darvina. Neposredno pošto se ova teorija pojavila usledio je nastanak pseudonauke - eugenike, koja je svoju legitimaciju prepoznala u kombinaciji teorija Tomasa Maltusa, Čarlsa Darvina i Herberta Spensera: socijalnom darvinizmu i idejama po kojima samo najsposobniji preživljavaju u svetu gde je podela na superiorne i inferiorne rase, klase, narode i grupe prirodna i u kojem samo supsriorni "preživljavaju" i ulaze u nov evolucioni lanac. Budući da funkcioniše kao modus operandi elite, eugenika se danas implementira u zakonske norme najvećsg broja država u svetu (nametanje GMO, oduzimanje prava na vodu, mandatorna vakcinacija...) Genetika, biometrika, eugenika, kompjuterska nauka, od svojih početaka razvijane su kao sredstva za totalnu kontrolu čovečanstva.

 https://alexanthorn.okultopedija.com/zagkia/vladari/td10.htm

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Познаје ли неко од вас београђана овог сатанисту са Новог Београда из Блока 71?? Или, да ли је неко бар нешто чуо о њему? Овде је уобичајено кад се неко зло догађа да се људи "умире",  савију главу и да сачекају да опасност сама прође! Па да ли је то нормално, да у једном народу нема нико достојан да бар реч каже о томе и да нас посаветује. Макар од вас свештеника и великих богослова?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Natasa. рече

Pa neće valjda Vučić da se brine o nečijoj duši...

Чекај, па ти мислиш да се не брине и о душама и о телима свих нас... :smeh1:

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, PredragVId рече

Познаје ли неко од вас београђана овог сатанисту са Новог Београда из Блока 71?? Или, да ли је неко бар нешто чуо о њему? Овде је уобичајено кад се неко зло догађа да се људи "умире",  савију главу и да сачекају да опасност сама прође! Па да ли је то нормално, да у једном народу нема нико достојан да бар реч каже о томе и да нас посаветује. Макар од вас свештеника и великих богослова?

Što si se ti toliko zabrinuo? Sekte imaš svugde.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

Taj prekršaj ne obuhvata satanizam.

Испаде да је сатанизам са благословом државе и православне цркве? Али ипак, и сатанизам мора бити обухваћен законским санкцијама!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Što si se ti toliko zabrinuo? Sekte imaš svugde.

Па ако сви ћутимо и кријемо се где нам је ту вера? Где нам је Христос? Он човек, заправо НЕЧОВЕК, јавно ставља своју адресу, број мобилног телефона, и мејл... Јеси ли видела сајт?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...