Jump to content

Ко је сатаниста Београђанин "Alexandar Thorn" - сајт Свето краљевство магије?

Оцени ову тему


PredragVId

Препоручена порука

Управо сада, PredragVId рече

Па ако сви ћутимо и кријемо се где нам је ту вера? Где нам је Христос? Он човек, заправо НЕЧОВЕК, јавно ставља своју адресу, број мобилног телефона, и мејл... Јеси ли видела сајт?

Па јес га звао? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Natasa. рече

Je l nije?

Kao jeste... na papiru... u praksi u velikom broju slučajeva (po mom mišljenju) nije, tj. ta odredba Ustava se rutinski krši...

Prosto, teza da je Srbija sekularna država u sebi implicira da je Srbija pravna država u kojoj se poštuje njen Ustav... ;)

Ali nemoj molim te da ponovo raspravljam o tome sa nekim... ima na forumu sijaset rasprava o tome i posebnih tema samo o tome...

Elem, poenta je da ako Aca Srbin proceni da će da dobije neke glasove povodom toga i da neće drugari iz inostranstva da mu to zabrane, ima čas posla da bude zabranjen satanizam... šta god da piše u Ustavu... pa mi ta teza da to ne može jer je Srbija po Ustavu sekularna država malo smešno zvuči... ne zameri...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, PredragVId рече

Испаде да је сатанизам са благословом државе и православне цркве?

Ne ispada.

Nije sve što nije zabranjeno pod "blagoslovom" države i pravoslavne crkve.

 

Цитат

Али ипак, и сатанизам мора бити обухваћен законским санкцијама!

Pod "satanizam" se svašta može podvući... lično mislim da bi trebalo na neki način zabraniti destruktivne verske zajednice, (ne zbog toga šta pričaju, nego zbog toga šta rade), samo je problem kako ih definisati, a da ne zakačiš i normalne verske zajednice... i kako da se to ne zloupotrebi...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Kao jeste... na papiru... u praksi u velikom broju slučajeva (po mom mišljenju) nije, tj. ta odredba Ustava se rutinski krši...

Prosto, teza da se Srbija sekularna država u sebi implicira da je Srbija pravna država u kojoj se poštuje njen Ustav... ;)

Ali nemoj molim te da ponovo raspravljam o tome sa nekim... ima na forumu sijaset rasprava o tome i posebnih tema samo o tome...

Elem, poenta je da ako Aca Srbin proceni da će da dobije neke glasove povodom toga i da neće drugari iz inostranstva da mu to zabrane, ima čas posla da bude zabranjen satanizam... šta god da piše u Ustavu...

Тешко да ће то да се деси. Човек је вешто убацио причу о масонерији, новом светском поретку, тајним друштвима. Видиш и Ракић га је брзо зготивио. :) Мада та друштва у својој основи и имају оваква магијска учења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, PredragVId рече

Тешко да ће то да се деси. Човек је вешто убацио причу о масонерији, новом светском поретку, тајним друштвима. Видиш и Ракић га је брзо зготивио. :) Мада та друштва у својој основи и имају оваква магијска учења.

Па да.  Ето баш сад кренух ка НБГ да га упознам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, PredragVId рече

Све што није оцрњено није ни забрањено.

Pa ako je nešto ocrnjeno, to je satanizam... nećeš sigurno naći ni jedan izvor iz Crkve ili države koji će da kaže: deco budite satanisti, to je baš lepo.

Ali prosto neki ljudi se lože na to, imaju taj kvrc u glavi... i možeš ti da propisuješ kakve god zakone želiš, i da pričaš šta hoćeš, to ove ljude neće sprečiti da se lože na okultizam.

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, PredragVId рече

Па ако сви ћутимо и кријемо се где нам је ту вера? Где нам је Христос? Он човек, заправо НЕЧОВЕК, јавно ставља своју адресу, број мобилног телефона, и мејл... Јеси ли видела сајт?

Jesam, deluje kao neko gej seljače. I šta ćeš sad? Imaš neki konkretan plan kako to da zaustaviš?

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Avocado рече

Kao jeste... na papiru...

Dok god ti ne leti glava jer kršiš neka verska pravila-good enough. Zamisli da se u Saudijskoj Arabiji javno deklarišeš kao ateista i kritikuješ veru :0212_rolleyes:. Ćuti, super smo prošli.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Natasa. рече

Dok god ti ne leti glava jer kršiš neka verska pravila-good enough. Zamisli da se u Saudijskoj Arabiji javno deklarišeš kao ateista i kritikuješ veru :0212_rolleyes:. Ćuti, super smo prošli.

U poređenju sa Saudijskom Arabijom i Vatikan je sekularna država...  ;)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Natasa. рече

Jesam, deluje kao neko gej seljače.

002.jpg

Ко је бре геј! Видиш да има сатански "Епитрахиљ, патерицу, "краљево ново одело", своје сатанско Свето писмо". Шта би ти више!

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Alexandar Thorn

Autor Portala Sveto Kraljevstvo Magije

 

 

Alexanthorn je magijsko inicijacijsko ime, autora Portala Sveto Kraljevstvo Magije, izvedeno iz imena Aleksandar, koje u grčkom korenu reči znači "čuvar ljudi", zatim, naziva staroegipatske relikvije Ankh koja znači život i engleske reči thorn koja znači bodlja ili trn, a potiče od nordijskog korena tor koji znači munja ili iskra. Alex-An-Thorn (Čuvar Iskre Života), kasnije prerasta u posvećeni pseudonim Alexandar Thorn pod kojim radi i stvara.

Rođen je u centralnoj Srbiji, 1969. godine, kao dete nepoznatog ili "nepostojećeg" oca i četrnaestogodišnje devojčice. Sticajem okolnosti, odrasta sa prababom, u to vreme viđenom šumadijskom vračarom, poznatom travarkom i ženom koja "zna". Poznata je bila i po opasivanju, podvezivanju, gašenju ugljevlja, pucanju olova, salivanju strave i gledanju u karte.

Sasvim je logično da se u ovakvim okolnostima odrastanja razvija i sklonost ka "onostranom". Sa šesnaest godina samostalno i "odvažno" kreće u svoju prvu avanturu, u potragu za "Stazom Znanja" kada upoznaje svog prvog "učitelja", sa kojim će ostati u kontaktu punih petnaest godina, sve do njegove "smrti" ili "samoiščezavanja iz pojavnog u Onostrano.

Godine 1988. prelazi u Beograd, gde do 2001. godine radi kao novinar u više redakcija. Studirao je Psihologiju na Filozofskom fakultetu i Bogoslovski fakultet SPC, tada još ne reformisan i van Beogradskog Univerziteta. Petnaest godina je profesionalno radio kao astrolog. Od 2002. do 2008. godine radi u "ne vladinom sektoru", nakon čega se povlači iz svih javnih poslova i posvećuje "magijskom radu".

Autor je šest knjiga "Magijska Spoznaja" i tematske enciklopedije astrologije u trinaest tomova "Summa Astrologiae", kao i velikog broja članaka i studija.

Živi i radi u Beogradu.

 

https://alexanthorn.okultopedija.com/alexanthorn.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, PredragVId рече

Ко је бре геј! Видиш да има сатански "Епитрахиљ, патерицу, "краљево ново одело", своје сатанско Свето писмо". Шта би ти више!

Ne reče kakvi su ti planovi da ga sprečiš?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...