Jump to content

Зоран Ђуровић: Преегзистенција Исуса Христа

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 8.1k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1409

  • Volim_Sina_Bozjeg

    1106

  • Zoran Đurović

    1107

  • Bokisd

    697

пре 3 минута, Zoran Đurović рече

Alle ore 22.43 di oggi è stata avvertita una scossa di terremoto M 3.7 a Colonna (RM), ipocentro 9 km: il sisma è stato avvertito nettamnte in tutta la capitale e in diverse province circostanti.

Dio è arrabbiato..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Juanito рече

Ето, одлично. То може да се преведе као силовито, ал никако као насилно. Баш би било потпуно погрешно. 

S tim što sam ja, sad se sećam samog početka čitave rasprave, tu reč koristila samo potencijalno za nekog zamišljenog Gospoda koji bi - potpuno slobodan od silovitosti prirode - ipak pribegao tome... a u blagosti svojoj, verujem da je namerno tu prirodu nadišao, inače bih Njega i mogla nazvati nasilnim da nije, ukoliko je izbor postojao, kao što mi taj izbor u tim prirodnim momentima nemamo. Ja ne znam da li ti mene uopšte razumeš.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Paradoksologija рече

S tim što sam ja, sad se sećam samog početka čitave rasprave, tu reč koristila samo potencijalno za nekog zamišljenog Gospoda koji bi - potpuno slobodan od silovitosti prirode - ipak pribegao tome... a u blagosti svojoj, verujem da je namerno tu prirodu nadišao, inače bih Njega i mogla nazvati nasilnim da nije, ukoliko je izbor postojao, kao što mi taj izbor u tim prirodnim momentima nemamo. Ja ne znam da li ti mene uopšte razumeš.

Lepo.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Zoran Đurović рече

Лепо је и што си нам се ти врнуо!

Morao sam posle one tvoje teme o zbivanju u crnoj gori.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Volim_Sina_Bozjeg рече

Morao sam posle one tvoje teme o zbivanju u crnoj gori.

Ja tu temu i dalje ne razumem u potpunosti, a kad bih rekla zbog čega sam ja lično jedino imala probleme s Amfilohijevim javnim nastupima, to bi tek bilo sablažnjivo na kub, pa ćutim...

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Paradoksologija рече

Ja tu temu i dalje ne razumem u potpunosti, a kad bih rekla zbog čega sam ja lično jedino imala probleme s Amfilohijevim javnim nastupima, to bi tek bilo sablažnjivo na kub, pa ćutim...

Ništa bolje infomisan nisam ali sam hteo da Zoran ne bude sam. (Iako nije)

Pratio sam na fb. 

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Zoran Đurović рече

Наводио сам негде Гр Богослова, не знам да ли си испратио, где објашњава зашто је по Постању жена потчињена мужу: То је зато, одговара он, што је мушкарац писао Библију!

А ко би звоцао повазда, да је другачије :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, dragisa рече

vladan prebacio na zorana

zoran prebacio na xy teme

znači nemate odgovor oko "preplitanja" a ujedno i "kontinuiteta"

odnosno zašto devstvenost ostaje nenarušena

пре 14 часа, dragisa рече

:sunce::sunce::sunce:

Било би добро да ме тагујеш када пишеш о мени.

Ја сам те на Зорана пребацио што се тиче Благовести и двери а остало ти је објашњено.

После видим да си одговор(е) нашао код св. Симеона, то је одлично, мање посла за све нас. А и мени "хвала" што нисам џаба исцимао @Лазар Нешић-а да преведе текст :) 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Vladan :::. рече

А и мени "хвала" што нисам џаба исцимао @Лазар Нешић-а да преведе текст :) 

Давно је он то превео. Он је стари перверзњак!:))12:smeha::))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Zoran Đurović рече

Давно је он то превео. Он је стари перверзњак!:))12:smeha::))

А па онда да га замолимо да постави још неку (вансерисјку) химну... :0205_whistling:
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Vladan :::. рече

а остало ти је објашњено.

jes baš je objašnjeno

ni vama samima nije jasno a kamo li drugome da objasnite

vi samo imate trip ideju, kada vas neko konkretno pita kako hiimen ostaje samo se ogradite već je objašnjeno ili kako Đ kaže:

пре 15 часа, Zoran Đurović рече

Ствар је објашњења колико ми је могуће

:)):navijanje::algabacaju:

  • Хахаха 1

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, ana čarnojević рече

izaci ce knjiga uskoro, ako je ne zabrane pre toga. 

vidis da je lik kao Drqagisa morao da farba u tri boje neutralne delove, da se zabasure socnid etalji. prosto me stra sta je jos Nesic smislio 1324_womens

ti mlada damo da dođeš na upoznavanje ....pa da čitamo Simeona 

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...