Jump to content

Moji su klubovi biseri rasuti po celom svetu


Avocado

Препоручена порука

пре 6 минута, Avocado рече

između Koste Čavoškog

Хеј, па мсм, немој сад тако, да испада да сам ја нека површна... Ћирило је супер дечко, али се разилазмо по духовним циљевима - он нема добра кола и одлучио се за моногамију, то је све. :)

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Страле рече

Је л то оанј четник са ножем у зубима?

Не, то је овај овде, острашћени :)

пре 47 минута, Ћириличар рече

Klub mrtvih atejista je najbolji klub u istoriji klubova. CINJENICA!

 

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Avocado рече

A šta ćeš...  @Juanito je taki čoek... da ne kažem ništarija...

Doduše, šta fali Ćirilu... ne znam lično čoeka, ali deluje kao pravi catch... nešto između Koste Čavoškog i Leonarda Di Kaprija...

Обожавам како сам за националисте највећи Чеда, а за ненационалисте сам Коста Чавошки :D

А ја сам само обични књишки мољац...

1 hour ago, Страле рече

Је л то оанј четник са ножем у зубима?

Јок, него ја, партизански четник.

пре 1 сат, Џуманџи рече

Ма, не знају ни да постојимо :D

Лоше, Хуан ме невиђено саботира (и то не само за модовање!) причајући дасмо Ћирило и ја у шеми. :cmizdrenje:

Хоћеш рећи да сам ти ја само терет и да те спутавам у твојој каријери?

Све ми је јасно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Џуманџи рече

Хеј, па мсм, немој сад тако, да испада да сам ја нека површна... Ћирило је супер дечко, али се разилазмо по духовним циљевима - он нема добра кола и одлучио се за моногамију, то је све. :)

Серијску моногамију*

Не заборави да сам ја ипак серијски моногамиста.

А чекај само да инсталирам Сан Андреас па да видиш какве ћу звјерке возити.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Ћириличар рече

Обожавам како сам за националисте највећи Чеда, а за ненационалисте сам Коста Чавошки :D

Obožavam kako si u poređenju sa Leonardom Di Kaprijem i Kostom Čavoškim ovo drugo našao za problematično...

:tongue::))

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Avocado рече

Obožavam kako si u poređenju sa Leonardom Di Kaprijem i Kostom Čavoškim ovo drugo našao za problematično...

:tongue::))

 Коста ме је ојадио у првој години својим Уводом у право, па није чудо :tongue:

Ако си икад чуо за језик филма као израза спецификума, таква му је била књига.

И да си рекао Џорџ Клуни, па да ти и прогледам кроз прсте :coolio:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 44 минута, Џуманџи рече

Хеј, па мсм, немој сад тако, да испада да сам ја нека површна... Ћирило је супер дечко, али се разилазмо по духовним циљевима - он нема добра кола и одлучио се за моногамију, то је све. :)

Pa dobro... to samo znači da je odličan "Projekat" za tebe, a žene samo "Projekte" i biraju... da nema šta da se radi na njemu, tek onda ti ne bi bio interesantan...

("Avocadova teorija o izvoru frustracija u romantičnim odnosima"TM)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Avocado рече

Pa dobro... to samo znači da je odličan "Projekat" za tebe, a žene samo "Projekte" i biraju... da nema šta da se radi na njemu, tek onda ti ne bi bio interesantan...

("Avocadova teorija o izvoru frustracija u romantičnim odnosima"TM)

Prije ce biti sto se ne dam preoblikovati, jer sam neodoljiv-neumoljiv.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Avocado рече

Mislim da je ovo @GeniusAtWork ili @obi-wan ili @WiseMan u krupnom planu ali nisam siguran.

...

Za nji` dvojicu ne znam, al` ja jesam...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mir s vama, gospodo bezbožnici.

Želim da se ne zahvalim gospodinu @Avocado što mi je preporučio da se pridružim, ovom bezbožničkom, prostačkom klubu. 

1. Osnovao sam ga kako bi oni koji planiraju da se oprobaju u svetu Informacionih Tehnologija, lakše dođu do informacija, šta i kako. Mi smo tu da im pomognemo.

  • Ne peremo mi nikakav novac jer ne znamo da koristimo veš mašinu, a i taj fidget spinner nam treba, jer mi naš stres izbacujemo tako što se takmičimo ko će bolje da napiše računarski kod.

2. Dalji planovi ovog kluba su... šta je to plan?

3. Da, zabrinjava nas, jer mi mislimo da žene baš i treba da se više uključe u Informacione Tehnologije, jer su nekad pametnije od muškaraca i često donose bolje odluke od muškaraca (for real). 

  • Naravno da se slažem da devojka treba odmah da dobije i više od 3 lajka makar i da je napisala "Hello Klub", pratioce na Instagram, Snapchat kao i ponudu za brak, jer kao što sam rekao, u svetu Informacionih Tehnologija žena je i dalje malo, a naravno da je lepo provesti život sa nekim ko je dosta sličan tebi.

4. Na ovakvo pitanje nnnne mogu da ti odgovor, jer mi na našim radnim mestima često volim da đuskamo, da igramo video igre i nosimo kostime dinosaursa, tako da to može biti bilo ko u svakom trenutku.

200_OK.jpg

Mornië alantië

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Avocado рече

a žene samo "Projekte" i biraju... da nema šta da se radi na njemu, tek onda ti ne bi bio interesantan...

("Avocadova teorija

:0222_shocked:

Држала сам да си рационалан.

Напуштам клуб еда би ми ти остао у лепом сећању. :cmizdrenje:

Измењено од Џуманџи

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Џуманџи рече

:0222_shocked:

Држала сам да си рационалан.

Напуштам клуб еда би ми ти остао у лепом сећању. :cmizdrenje:

Sudeći po onom članku kojeg si postavila na onoj drugoj temi, izgleda da se baš baš ozbiljno nismo razumeli... niđe veze... pa da pojasnim: ako od 1-10 skaliramo koliko ti neko odgovara kao partner (skroz druga stvar u odnosu na to koliko je lep, koliko te privlači i slično i skroz subjektivna stvar, nečija 10a je za nekog drugog 1), "Projekat" je osmica ili devetka... tip koji je baš super i ako bi samo promenio "par sitnica", bio bi desetka... poenta onoga što napisah (a žene samo "Projekte" i biraju... da nema šta da se radi na njemu, tek onda ti ne bi bio interesantan...) je da vas iz nekog razloga (koji je beyond my understanding) desetke ne privlače... nikad nisam čuo ni jednu drugaricu da kaže: e ništa ja na njemu ne bih menjala, samo da ostane takav kakav je... a s obzirom da je to koliko ti neko odgovara sasvim subjektivna stvar i koliko ima različitih ljudi, statistički je prilično neverovatno da baš ni jedna nikad ne naleti na nekog ko joj skroz odgovara baš takav kakav je...

Nije to kompletna teorija... ima i deo o nama...  :)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Која си тиии навлакуша, ја неверуем. :D

Него: 1. немам појма (памћење златне рибице) о ком чланку причаш, то би морао да ми линкујеш. :D

пре 9 минута, Avocado рече

"Projekat" je osmica ili devetka... tip koji je baš super i ako bi samo promenio "par sitnica", bio bi desetka... 

Хм, али ја сам сконтала да ти говориш о почетним стадијумима, а тада не можеш ни да детектујеш тих "пар ситница" (то крене као мала грудва низбрдо, па... :D ).

пре 9 минута, Avocado рече

poenta onoga što napisah (a žene samo "Projekte" i biraju... da nema šta da se radi na njemu, tek onda ti ne bi bio interesantan...) je da vas iz nekog razloga (koji je beyond my understanding) desetke ne privlače... nikad nisam čuo ni jednu drugaricu da kaže: e ništa ja na njemu ne bih menjala, samo da ostane takav kakav je... a s obzirom da je to koliko ti neko odgovara sasvim subjektivna stvar i koliko ima različitih ljudi, statistički je prilično neverovatno da baš ni jedna nikad ne naleti na nekog ko joj skroz odgovara baš takav kakav je...

:)) Где нађе статистику на жене да примењујеш?? :D

пре 9 минута, Avocado рече

Nije to kompletna teorija... ima i deo o nama...  :)

Било би лепо чути (прочитати) ако и кад будеш имао времена. Али мислим да сам те разумела сада, све је то дивно и красно, али ја имам друге "осмице" и "деветке" на којима вредно радим :ani_biggrin: , фала.

  • Волим 1

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То би можда била валидна хипотеза само у случају да има далеко више мушкараца који су тим истим женама десетке... Моја хипотеза је да жене просто не наилазе на десетке, па рачунају да неће ни осмица да се баци уз неки upgrade :smeh1:

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Paradoksologija рече

То би можда била валидна хипотеза само у случају да има далеко више мушкараца који су тим истим женама десетке... Моја хипотеза је да жене просто не наилазе на десетке, па рачунају да неће ни осмица да се баци уз неки upgrade :smeh1:

Ne. Dovoljno je da ih ima i u malom broju samo da taj broj nije baš previše mali... uopšte ne mora da ih bude daleko više...

Tu su procenti i statistika često ljudima kontraintuitivni... vidi npr. ovo

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...