Jump to content

Moji su klubovi biseri rasuti po celom svetu


Avocado

Препоручена порука

пре 1 сат, Paradoksologija рече

То би можда била валидна хипотеза само у случају да има далеко више мушкараца који су тим истим женама десетке... Моја хипотеза је да жене просто не наилазе на десетке, па рачунају да неће ни осмица да се баци уз неки upgrade :smeh1:

Каже чика Питерсон како су у једном експерименту дали мушкарцима да оцјњују жене од 1-10, и женама да оцјењују мушкарце. Занимљиво је то што су жене окаратктерисале 85% мушкараца "исподпросјечно лијепим".

И послије се љутите кад кажемо да нисте потпуно у винклу :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Џуманџи рече

Која си тиии навлакуша, ја неверуем. :D

:)))

 

Цитат

Него: 1. немам појма (памћење златне рибице) о ком чланку причаш, то би морао да ми линкујеш. :D

Poruka:

https://pouke.org/forum/topic/41777-mало-шале-на-рачун-форумаша-гифови-поскочице-пошалице-асоцијације/?page=111&tab=comments#comment-1644791

i članak ispod slike...

Mada sad kontam da je članak možda stavljen samo kao izvor za sliku?

 

Цитат

Хм, али ја сам сконтала да ти говориш о почетним стадијумима, а тада не можеш ни да детектујеш тих "пар ситница" (то крене као мала грудва низбрдо, па... :D ).

 

Ne o baš prvom stadijumu... ali da o početnim stadijumima...
 

Цитат

:)) Где нађе статистику на жене да примењујеш?? :D

 

:D

 

Цитат

 

Било би лепо чути (прочитати) ако и кад будеш имао времена. Али мислим да сам те разумела сада, све је то дивно и красно, али ја имам друге "осмице" и "деветке" на којима вредно радим :ani_biggrin: , фала.

 

Pišem čim nađem vremena za to...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

О, да, оно је био д сорс. :D

Можда да најпре ово појасниш:

пре 2 часа, Avocado рече

pa da pojasnim: ako od 1-10 skaliramo koliko ti neko odgovara kao partner (skroz druga stvar u odnosu na to koliko je lep, koliko te privlači i slično i skroz subjektivna stvar, nečija 10a je za nekog drugog 1), "Projekat" je osmica ili devetka... tip koji je baš super i ako bi samo promenio "par sitnica", bio bi desetka...

(цитирах читав део, да не изгледа као да вадим из контекста, али болд је суштинско питање) - немам појма како ти (или мушкарци иначе) скалирате то колико вам неко одговара као партнер.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Џуманџи рече

О, да, оно је био д сорс. :D

Можда да најпре ово појасниш:

(цитирах читав део, да не изгледа као да вадим из контекста, али болд је суштинско питање) - немам појма како ти (или мушкарци иначе) скалирате то колико вам неко одговара као партнер.

Јесам ли срећан са њом? Јесам? Одговара ми као партнер.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Џуманџи рече

(цитирах читав део, да не изгледа као да вадим из контекста, али болд је суштинско питање) - немам појма како ти (или мушкарци иначе) скалирате то колико вам неко одговара као партнер.

Mislim da tu nema neke podele mi i vi... i da je baš individualno... tj. svako ima neku svoju specifičnu kombinaciju osobina koja mu najviše odgovara kod partnera...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

Mislim da tu nema neke podele mi i vi... i da je baš individualno... tj. svako ima neku svoju specifičnu kombinaciju osobina koja mu najviše odgovara kod partnera...

Е, код мене није тако, зато и пиатх. :D

И свесно и подсвесно детектујем то какав је и колико је он партнер самоме себи. (а пошто нико није савршен - нема 10ки, те је Пари у праву :D )

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Убише ме ршћани са богатством. :D

Него, више сам питањем циљала на то како анализирате ниво компатибилности, али ми је свакако нејасно како и у вашим случајевима могу постојати 10ке. Барем је ово што сте написали мени недоживљено - када је скалирање у питању.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Џуманџи рече

Убише ме ршћани са богатством. :D

Него, више сам питањем циљала на то како анализирате ниво компатибилности, али ми је свакако нејасно како и у вашим случајевима могу постојати 10ке. Барем је ово што сте написали мени недоживљено - када је скалирање у питању.

Ti li si? :D

 

  • Волим 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 44 минута, Avocado рече

Ti li si? :D

Не, мислим да је болесно одређивати компатибилност на основу особина (и то не из личносно-спасноносно-онтолошко-бићетворне перспективе :D ), већ зато што није природно, ни наш мозак не функционише тако. Увек тражим оно што "одудара" од његовог "свакодневног ја", кроз ситнице се показује како (ће да) се носи са инцидентима које му живот приређује и сл.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Ћириличар рече

Каже чика Питерсон како су у једном експерименту дали мушкарцима да оцјњују жене од 1-10, и женама да оцјењују мушкарце. Занимљиво је то што су жене окаратктерисале 85% мушкараца "исподпросјечно лијепим".

И послије се љутите кад кажемо да нисте потпуно у винклу :smeh1:

Znači da im mediji baš lepo ispiraju mozak,holivudski.:smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vodič za klabing na ŽRU  s01e04

EKSKLUZIVNO - Novi Mistični Klub

Dragi čitaoci, imamo ekskluzivne vesti o otvaranju novog kluba. Klub je potpuno mističan i potpuno zatvorenog tipa (da l' sekta, da l' striptiz-klub još se ne zna) ali je vlasnik kluba @Лазар Нешић primećen da se šunja po drugim klubovima pokušavajući da pokrade ideje ili posetioce. Šta će od svega toga da ispadne, videćemo u sledećoj epizodi. Do tada, uživajte u klabingu.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Драго ми је да сам се прикључио овом дивном клубу атеиста, овде су најсвежије авангардне идеје на форуму ... дођите у мој клуб, нећете се покајати! Само мистично!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Џуманџи рече

Шта казасмо о срећи, како је скалираш? :)))

Па може мени бити фино са њом и зато што је преслатка. А ружно ако је к'о  Смигл. Конташ? :tongue:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...