Jump to content

Kako ste sreli svoju zenu/muza? Ispricajte na vasu pricu!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Vladan3 рече

Јоој па не знам ја шта је њима фалило... Нека од вас је на другој теми данас рекла да је женска ћуд чудна работа... ;)

ПоЈента је што им ништ  фалило није....

Да, то је реко женски Његош,  лејди Годива ...:)

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 259
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 2 минута, Рапсоди рече

Да украду тако борбене као ти....ал би био роман деценије...:smeh1:

Nasilje nad ženama nije baš za zezanje. 

Bilo je slučajeva da se mlada krade po dogovoru kod sirotinje, da izbegnu svadbu, pa da "pukne bruka", ali stvarna krađa devojke pa jos i vezivanje...zaj**i me 50 nijansi sive na seoski način, nisam sado-mazo tip.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1998. upoznala sam mog bivšeg muža u Ohrid, bio je tamo sa rodbinom na letovanje, njegovi rođaci su moje komšije. I tako jurio me svih 10 dana, jurio i nije odustajao:D posle pola godine i zaprosio. 2000. godine sam se udala, posle 7 godina smo se i razveli, ostali smo u dobrim odnosima, imamo našu divnu Dunju i brinemo o njoj oboje, ja malo više povučem teret, jer sam sa njom ali trudi se i on. Nije hepi end...ali bolje, dobar razvod nego loš brak. :) 

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Nasilje nad ženama nije baš za zezanje. 

Bilo je slučajeva da se mlada krade po dogovoru kod sirotinje, da izbegnu svadbu, pa da "pukne bruka", ali stvarna krađa devojke pa jos i vezivanje...zaj**i me 50 nijansi sive na seoski način, nisam sado-mazo tip.

Ама ништа неће да ти фали биће све као у романима и песмама и холивудксим филмовима... ;)

пре 4 минута, Рапсоди рече

ПоЈента је што им ништ  фалило није....

Да, то је реко женски Његош,  лејди Годива ...:)

Иначе ја много волим авантуре и хепи ендове али што би рекао Ђоле Балашевић "малчице је друкчије у пракси" joooj

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Рапсоди рече

ПоЈента је што им ништ  фалило није....

A i da im je falilo, gde je smela da pisne :sossos:. Kod oca da se vrati-bruka, sama da opstane-nema odakle, ćuti i trpi, to ti je što ti je.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vladan3 рече

Ама ништа неће да ти фали биће све као у романима и песмама и холивудксим филмовима... ;)

Da da, život u stilu japanske erotske fantazije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

A i da im je falilo, gde je smela da pisne :sossos:. Kod oca da se vrati-bruka, sama da opstane-nema odakle, ćuti i trpi, to ti je što ti je.

Поента је да увек нешто фали, па и када добровољно пристанеш. И поента је што су то за мене жене хероји. Нашим генерацијама су несхватљиве све те наше епско јуначке бабе и прабабе...:D 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Рапсоди рече

И поента је што су то за мене жене хероји

Što? Takvo vreme bilo, za oba pola. Ćuti, radi i ne kukaj. Suroviji uslovi, pa im se prilagodi i to je cela mudrost. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vladan3 рече

Немој бре жено у сред поста да ковеш са тим сугестијама аман... joooj

Praštaj :smeh1:.

Đedovi Japanci :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Војвода7 brate nemoj da plačeš, mi smo mnogo više srećniji, ispunjeni i mirniji u duši, nego većina koja živi u zajednici a su živi nesrećni. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Свиђа ми се 1

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

Što? Takvo vreme bilo, za oba pola. Ćuti, radi i ne kukaj. Suroviji uslovi, pa im se prilagodi i to je cela mudrost. 

Да, да , сурови услови јесу, слажем се . Али поред, ћути и  ради стајало је и оно " певај да те цело село чује "...а певало се , није да није....

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Рапсоди рече

Шта је фалило Неди из романа '' Грех њене маме "',  па Хајкуни, оћу рећи Анђелији када ју је делија мали Радојица крајичком ока прострелио....  

Ово прво не знам, ово друго је очигледно било по њеној вољи.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...