Jump to content

Проф. др Момир Булатовић: ,,Невидљиви ланци модерног ропства“ / СОЗ Архиепископије београдско-карловачке


Препоручена порука

Фотографија корисника Светосавска омладинска заједница Архиепископије београдско-карловачке

Позивамо вас, да у понедељак, 19. јуна 2017. године, у 19 часова, у великој сали парохијског дома Храма Св. Саве на Врачару (Крушедолска 2/А) присуствујете предавању на тему „Невидљиви ланци модерног ропства“.

О овој теми говориће:

проф. др Момир Булатовић (бивши премијер СРЈ и некадашњи председник Црне Горе)


Трибина се одржава у организацији Храма Св. Саве на Врачару и Светосавске омладинске заједнице Архиепископије београдско-карловачке.


Улаз је слободан.

https://www.facebook.com/events/483810035291363

http://sozbg.rs/dogadjaj/prof-dr-momir-bulatovic-nevidljivi-lanci-modernog-ropstva/

  • Волим 1

Ἐν ἀρχῇ ἦν ὁ λόγος, καὶ ὁ λόγος ἦν πρὸς τὸν θεόν, καὶ θεὸς ἦν ὁ λόγος. (Јн 1,1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Докле ће ова гамад више да вршља по Србији?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Некад се у знак покајања одлазило у манастире да вас нико не види и не чује. Данас се држе "покајна" предавања да вас сви виде и чују...

Кво вадис, Србине?

 

 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Покајно у смислу "жао ми што не истрајасмо у борби" :)

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Momir Bulatovic, hahahahaha 12:smeha:, i to jos u parohijskom domu. Pa ove starjesine crkvene su dibidus posandrcali confused1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Desiderius Erasmus рече

Pa, on se savršeno uklapa u priču koju slušamo od 2012. godine, da su nam, naime, do 5. oktobra 2000. cvetale ruže, a onda su došle te zle "dosmanlije" i sve pokvarile...

Морао сам, због неких разлога да погледам последње гостовање тог свата у емисји "Ћирилица" (зато кажем морао сам-иначе не гледам то, па ма ко год да је гост). И управо та моћ да у два сата представи злочиначки режим у којем је играо једну од већих улога, као безмало спаситеље Србије и српског народа... К`о Дмитровић синоћ код Пановића у "Пресији" који представи крајишке Србе и њихово војнополитичко вођство као дивљаке неке...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам на којој смо фази "градње".:)

Ал чини ми се да је почело са онима што су у Првом рату продавали брашно помешано са песком, о којима пише Рајс.

Е то је била куповина плаца. Онда 1945. године је почело копање темеља и копали су их доста дубоко и дуго.

СПС је онда добро налио темље и почео да гради.

2000. године нови неимари наставише дело вајно а 2012. године генијалци одлучише да ставе све под кров...

Како ће вила Промаја на крају изгледати видећемо. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим свега тога не би било да смо ми као народ били мало јачи и мало мање наивни.

Ал нема везе, од промаје се у суштини не умире. Живећемо!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Дарко рече

у великој сали парохијског дома Храма Св. Саве на Врачару

проф. др Момир Булатовић (бивши премијер СРЈ и некадашњи председник Црне Горе)

Трибина се одржава у организацији Храма Св. Саве на Врачару и Светосавске омладинске заједнице Архиепископије београдско-карловачке.

А кад вам дође св. Сава како ће да лети перје...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Милан Ракић рече

Докле ће ова гамад више да вршља по Србији?

Да не поверујеш... Да л` је све ово нека морбидна скривена камера ил нешто?

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што сте бре људи таки, пустите чоека да се јавно покаје и исповеди. Што да Срби живе у уверењу да није на нашој страни. 

Е баш ћу да идем да чујем шта има да каже. Ионако у то време пут ме наводи на ту страну....

Па ћу вам пренесем  како је започео јавну исповест...:ani_biggrin:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свашта јесмо доживели од свих гарнитура, које смо ми као народ подржавали у своје време, али би требали да пазимо да не постанемо осветољубиви.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Занимљиво је да се Момир изјашњавао по питању вероисповести као православни атеиста

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

QQ, iz koje li je rupe sad ovaj izgmazao?...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...