Jump to content

За жене другачији закон него за мушкарце

Оцени ову тему


Препоручена порука

LJUBOMORA U KRUŠEVCU Devojka ubola momka nožem U SRCE jer su je "pogodile njegove reči"

 

Policija u Kruševcu uhapsila je Anitu D. (19) jer je juče ujutru, nakon svađe, nožem izbola momka Vladimira M. (22), saznaje Alo.

 
QZUktkpTURBXy83MWZiZmU0OTcxNDgyOWNmOGVlN
Foto: RAS Srbija

Kako piše ovaj list, njih dvoje su se posvađali i u naletu besa devojka je sa stola uzela kuhinjski nož i nasrnula na Vladimira.

 
 

- Svog dugogodišnjeg momka ubola je u grudni koš i u butinu. On je u stabilnom stanju primljen u bolnicu i nije u životnoj opasnosti. Anita je privedena u policiju i nakon saslušanja je puštena. Njoj je napisana krivična prijava i postupak će ići redovnim putem - kaže izvor Alo.

Ona je, nezvanično, priznala da su je povredile reči njenog momka i da je sve to uradila u afektu.

Kako saznajemo, pritvor joj nije određen jer je mlada i ranije nije dovođena u vezu sa kriminalom.

Policija obavila uviđaj i pronašla nož kojim je napadnut Vladimir.

Nesrećni mladić još nije saslušan i nalazi se u Zdravstvenom centu Kruševac.

http://www.blic.rs/vesti/hronika/ljubomora-u-krusevcu-devojka-ubola-momka-nozem-u-srce-jer-su-je-pogodile-njegove-reci/0lp5zee

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Sasa Vojvoda рече

Убодеш некога ножем у срце, саслушају те и идеш на слободу, нешто не вјерујем да би мушкарац прошао исто.

Једног познаника је наркоман покушао да покраде, а када је он наишао, убо га је у груди. Лекари су рекли да би га убио да је рана била центиметар у лево.

Нападач је био већ осуђиван. У том тренутку се против њега водило око 10-15 поступака за разне крађе. Након сасушања је пуштен да се брани са слободе. 

Ни мени није јасно на коју фору. ne_shvata

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gugl, dve sekunde, na primer:

Ubo ženu kuhinjskim nožem, tužilac ga pustio na slobodu!

  
I. G. (73) iz kladovskog sela Mala Vrbica, kuhjinskim nožem zadao je jedan udarac, s leve strane trbuha, svojoj supruzi D.G. (67), prenosi Telegraf.
Žena je odmah prebačena u kladovsku bolnicu, gde je operisana, a lekari su se izjasnili da je reč o teškim telesnim povredama, opasnim po život.
Po nalogu zamenika osnovnog javnog tužioca, iz Negotina, protiv I. G. je podneta prijava zbog nasilja u porodici, nakon čega je on pušten da se brani sa slobode

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Najs!

U nedostatku gej tema d nekst best ting je muškoVSženska tema :)
A pomislio sam da je tema o potopu apsolutni pobjednik za danas :)

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sasa je prvi poceo :smeh2:

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Desiderius Erasmus рече

Pa, u pritvoru se zadržava ako postoji opasnost da ćeš još nekog da ubodeš, ili da ćeš da utičeš na svedoke, ili da ćeš da pobegneš. Verovatno je procenjeno da ništa od toga nije verovatno kod ove devojke.

Ok, али мало ми је глупо то. Како можеш некога убости у срце и да те пусте на слободу, није то несрећа из нехата него намјеран убод. То би требало одмах у притвор и тамо задржати до пресуде.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Paradoksologija рече

Gugl, dve sekunde, na primer:

Ubo ženu kuhinjskim nožem, tužilac ga pustio na slobodu!

  
I. G. (73) iz kladovskog sela Mala Vrbica, kuhjinskim nožem zadao je jedan udarac, s leve strane trbuha, svojoj supruzi D.G. (67), prenosi Telegraf.
Žena je odmah prebačena u kladovsku bolnicu, gde je operisana, a lekari su se izjasnili da je reč o teškim telesnim povredama, opasnim po život.
Po nalogu zamenika osnovnog javnog tužioca, iz Negotina, protiv I. G. je podneta prijava zbog nasilja u porodici, nakon čega je on pušten da se brani sa slobode

Зар не би требала да буде пријава за покушај убиства, а не пријава због насиља у породици.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 59 минута, Sasa Vojvoda рече

Е јесте неки, ја контам...таман сам убо са темом...кад оно...ништа :). Крвите се мало :D

Los ti je naslov teme. ;)

 

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Таша рече

Los ti je naslov teme. ;)

 

Мени се ббаш учинио као добар, рекох сад ће феминисткиње да ''докажу'' да није тако, па ће се јавити и противници феминизма...кад оно ништа :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...