Jump to content

Шта заиста дугујемо држави?


Препоручена порука

пре 31 минута, Mиљан Л. рече

Капитализам (100% богатих, 1% prebogatih).

 

ispravi osam ti ovu brojku, kapitalizam ti je kada imas 100 % bogatih a 1 % prebogatih. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 49
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 10 часа, Mиљан Л. рече

Што је песимиста тај Ниче. Тачно хоће да нас стави у једну од својих интелектуалних кутија и смеје се у паклу0703_read

Саркастичан си, или...?

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, Џуманџи рече

Саркастичан си, или...?

Јесам саркастичан за пакао, али нисам за његов карактеристичан песимизам јер смара. Сматрам да је пут од његових речи до плода истих јако дуг и "посебан". Јер је један људски живот прекратак да би се бавио тим бесмислицама, има толико непознатих и неосвојених ствари за сваког од нас. рецимо бесмртност је један од идеала а он хоће бирократију на месту или шта ти ја знам неку филозофску вагу која бира власт у некој земљи. 

Али када причамо о држави мислим да би могао да опише неку нашу ситуацију и оно како је народ доживљава у задње време, пустио бих га ја да оде у скупштину Србије да њима објасни пар ствари:))).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
×
×
  • Креирај ново...