Jump to content

Шлаг на црногорској ЕУ торти

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

  • Гости
18342616_10211518483813504_4849776466656
 

ДОНКО РАКОЧЕВИЋ:

Стварно ми није јасно зашто се ноћас Црногорци ишчуђавају овим сликама??? Па за ово су гласали, за ово је већина грађана Црне Горе . то није нимало спорно… Свако ко је за Европску Унију за ово је …

И ово је потпуно безазлена појава, какви су уџбеници у школама, каква је државна телевизија, какве су црногорске „културне институције“…

Зато свима који су за ЕУ предлажем да уоквире и на зид, централно, поставе ове слике… умјесто Његоша којег су скинули… а поред Мила!

 

http://www.sedmica.me/fb-status-slag-na-crnogorskoj-eu-torti/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:))

12:smeha:

Добићу напад блама

п.с. можда је за плакање не за подсмех

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То беше онај за кога нико осим неколико Црногораца не зна ко је, а који се дичио фејсбуком како су га пустили на авион преко реда јер је 'уважена личност'?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...