Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 2 минута, Bokisd рече

Pa. mutacija po prevashodstvu ne donosi nista novo, nego se gubi,....i, zmija izgubila noge, ...nije dobila krila i poletela,... :D

ја сам ти већ рекао да је твоје и попово постојање живи доказ да нема ИД!:uraaaaaa: (Да барем оваако скакућем кад не могу физички). Ниси приметио како се поп у свом безумљу смеје и каже како је авлијанер отишо у воду, изгубио ноге и постао кит? Исто се десило (да се сада прецизно не изражавам) и са змијама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 8 минута, Bokisd рече

Pa. mutacija po prevashodstvu ne donosi nista novo, nego se gubi,....i, zmija izgubila noge, ...nije dobila krila i poletela,... :D

пре 5 минута, о.Горан рече

Баш тако. 

dumb-and-dumber.jpg

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, cloudking рече

Ovo nije tacno a ako ti je to bio jedini argument onda da racunamo da si promenila misljenje?

Не признајем оне што мажу лешеве оним средством ( не могу сЕ сетим како се зове ) што КИнези  третирају гардеробу да не трули. У Индонезији ( не знам тачно које место) ако читате Националну географију , постојји локални обичај  мазања лешева тим неким средством, за даље вам нећу рећи шта раде са тим мртвацима....читајте Н.Г.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

ја сам ти већ рекао да је твоје и попово постојање живи доказ да нема ИД!:uraaaaaa: (Да барем оваако скакућем кад не могу физички). Ниси приметио како се поп у свом безумљу смеје и каже како је авлијанер отишо у воду, изгубио ноге и постао кит? Исто се десило (да се сада прецизно не изражавам) и са змијама.

Pa, bila zmija,...sa nogama,....pa, postala zmija,....bez nogu,....zmija tamo i ovamo,... nije postala nesto drugo,... :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, о.Горан рече

Е попе, попе. То је нешто друго. Једно је Божија интервенција, а друго је натуралистичка прича о спонтаности мутација које се дешавају у току милијарди година. Богу нису потребне толике године, Он те ствари ради малтене у трену, капираш. Јер Он их је и створио, мислим на генетику.  

Него лежи тамо боље и иди на неке патролошке теме, не треба ти сад да се једиш поразима.

Ти си 24 сата дневно глуп и просипаш глупости. Ко ти каже да је змија за секунд изгубила ноге? Што Адам и Ева не умреше истог дана? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Рапсоди рече

Не признајем оне што мажу лешеве оним средством ( не могу сЕ сетим како се зове ) што КИнези  третирају гардеробу да не трули. У Индонезији ( не знам тачно које место) ако читате Националну географију , постојји локални обичај  мазања лешева тим неким средством, за дање вам нећу рећи шта раде са тим мртвацима....читајте Н.Г.

Justin i ne prica o mumifikaciji nego o adipoceri i saponifikaciji... imas sve na netu samo treba da pogledas. PoJenta je da netruljenje mostiju nema ama bas nikakve veze  ni sa hriscanstvom ni sa pravoslavljem

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Bokisd рече

Recimo , za netrulezna tela svetitelja vezujemo i cudesa i isceljenja koja se desavaju nad njihovim mostima.

Na volju ti i prema tvojoj vjeri kako ti srce nalaže. Ne sporim ti. 

пре 8 минута, Bokisd рече

U kontekstu nase ranije price, u svakom slucaju, ako postavimo pricu o bakterijama koje izazivaju truljenje i raspadanje, onda na osnovu  svih ovih raznih slucajeva,  moze da postoji situacija kada bakterije koje izazivaju truljenje mogu da bude 'neutralisane' ili pasivne ili nedejstvene na truljenje tela.

Bakterije kod procesa saponifikacije nisu pasivne nego naprotiv aktivne.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

Justin i ne prica o mumifikaciji nego o adipoceri i saponifikaciji... imas sve na netu samo treba da pogledas. PoJenta je da netruljenje mostiju nema ama bas nikakve veze  ni sa hriscanstvom ni sa pravoslavljem

Има има, како нема. Само православне нетрулежне мошти  су целебне. Осталима не верујем, све су балсамизације, и кинеска  средства....:D Тако и ти  по кинеском рецепту  можеш бити очуван  12:smeha:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Bokisd рече

U kontekstu nase ranije price, u svakom slucaju, ako postavimo pricu o bakterijama koje izazivaju truljenje i raspadanje, onda na osnovu  svih ovih raznih slucajeva,  moze da postoji situacija kada bakterije koje izazivaju truljenje mogu da bude 'neutralisane' ili pasivne ili nedejstvene na truljenje tela.

Netrulezne mosti svetitelja ne bi mogle  da postoje da nije bilo bakterija da izvrse taj hemijski proces ...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Рапсоди рече

Има има, како нема. Само православне нетрулежне мошти  су целебне. Осталима не верујем, све су балсамизације, и кинеска  средства....:D Тако ити  по кинеском рецепту  можеш бити очуван  12:smeha:

E pa dobro, ako je bandoglavost tvoj nacin gledanja na svet onda nek  ti je pravo... u zdravlju i veselju bila!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

Netrulezne mosti svetitelja ne bi mogle  da postoje da nije bilo bakterija da izvrse taj hemijski proces ...

Сто посто тачно, али уз садејство Божије благодати. 

  • Свиђа ми се 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

E pa dobro, ako je bandoglavost tvoj nacin gledanja na svet onda nek  ti je pravo... u zdravlju i veselju bila!

И ти у здрављу и весељу био....само да ти кажем да си бандоглавији од мене...

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Justin Waters рече
пре 15 минута, Bokisd рече

Recimo , za netrulezna tela svetitelja vezujemo i cudesa i isceljenja koja se desavaju nad njihovim mostima.

Na volju ti i prema tvojoj vjeri kako ti srce nalaže. Ne sporim ti.

Dobro.

Nasa vera je i poznata kao vera u kojoj se desavaju mnoga cudesa i isceljenja.

пре 3 минута, Justin Waters рече
пре 17 минута, Bokisd рече

U kontekstu nase ranije price, u svakom slucaju, ako postavimo pricu o bakterijama koje izazivaju truljenje i raspadanje, onda na osnovu  svih ovih raznih slucajeva,  moze da postoji situacija kada bakterije koje izazivaju truljenje mogu da bude 'neutralisane' ili pasivne ili nedejstvene na truljenje tela.

Bakterije kod procesa saponifikacije nisu pasivne nego naprotiv aktivne.

Ali, pricamo, kako bakterije u vecini slucajeva vrse proces truljenja i raspadanja i kako se sad, zbog cega odjedanput desava suprotno.

To kao, da bakterije malo izbaguju i krenu da rade suprotno od onoga sto u 99% slucajeva rade u procesu truljenja. :D

Zbog toga i imamo blagodat i osvecenje koje daju da kroz netrulezna tela svetitelja deluje sila Bozija.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, о.Горан рече

Него лежи тамо боље и иди на неке патролошке теме

бавим се патолошким темама - тобом.:)) Дакле, елаборирали смо оно што ТЕ и Писмо деле - примери су делфини, китови и змије. Ти нигде ништа ниси објаснио зашто китови имају даНАс закржљале ноге као и бое. Вероватно је и китове Бог проклео!12:smeha: Делфине је сигурно проклео као содомљане, јер и овик имају хомосексуалне односе!:))  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Рапсоди рече

И ти у здрављу и весељу био....само да ти кажем да си бандоглавији од мене...

ti odbijas druge primere iz drugih zemalja i kultura bez ikakvog ociglednog razloga osim sto si eto resila da njihova netruljenja nisu prava a pravoslavna jesu... meni je to neshvatljivi nivo bandoglavosti...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...