Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 46 минута, cloudking рече

Stim sto sam ja  bio zgrozen i nacistima u sarlotsvilu... dok tebi bas nesto i nije bilo mnogo muka...

Pa i ja sam bio zgrožen tim nacistima, ali razumem da ih je šaka jada i da nisu prvi bili nasilni tada.

S druge strane su bili isti ljudi i to nije bio neki problem...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 17 минута, Аурор рече

Pa i ja sam bio zgrožen tim nacistima, ali razumem da ih je šaka jada i da nisu prvi bili nasilni tada.

S druge strane su bili isti ljudi i to nije bio neki problem...

Pa i u Sarliju ima desetak ljudi maksimum, tako da ono, budi dosledan pa i njih gledaj kroz libertarijanske oci sloboda... nemoj da si selektivan.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Grizzly Adams рече

Што бре, баш лепа слика... :)

Savršena je. Zato sam je i postavila. :D.

Nego me podsetila na ono što Juan ima običaj da kaže:

- Tramp je moron.

- Nije moron.

- Moron sam.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Branka62 рече

Mislim da, ipak, moraš biti moron da bi se ovako slikao

 

jok, samo douchebag sto mogu da se slozim, trump je iskreno egomanijak i douche. Ali da je "glup" - slabije.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, cloudking рече

Bogoljub Karic

Oces jos? :D:D:D 

Covek vuce 20 godina srbiju i srpske vlasti za nos. Ocigledno da je inteligentan.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, cloudking рече

... ali, njihovo je pravo da to rade zar ne

citajuci tebe sticem utisak da je njihovo pravo da to rade sve dok to ne rade muslimanima....

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Branka62 рече

Glup je samo jedno od značenja reči "moron".

Ne znam meni su onda obama i sanders mnogo veci moroni nego tramp. 
Likovi kupuju glasove tako sto drugim ljudima obecavaju tudje pare. 
Trump makar to ne radi sto ga cini svetlosnim godinama ispred ove dvojice. 

A o hitlary necu ni da pricam, zena je olicenje svega sto ne valja. 

Inace trump je pobedio bas zato sto je douche, jer je ljudima muka od lazno "finih" ljudi..... 

jedan konzervativni autor je predvideo da ce trump da dodje, naravno nije znao da ce to biti bash trump ali je znao da ce biti neka kontraverzna licnost iz pop kulture: 
 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Branka62 рече

Ali kakve veze ovo ima sa Trampom?

Sa time sto trump ne postoji u vakuumu nego u poredjenju sa drugim politicarima. 
Ja politcarima ne sudim po mom imaginarnom idealu (ronu paulu  hahah) nego po trenutnim opcijama. 
Makar pricam iz svoje perspektive podrske trampa i zasto podrzavam tako ocitog "egomanijaka" 
 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Млађони рече

Sa time sto trump ne postoji u vakuumu nego u poredjenju sa drugim politicarima. 
Ja politcarima ne sudim po mom imaginarnom idealu (ronu paulu  hahah) nego po trenutnim opcijama. 
Makar pricam iz svoje perspektive podrske trampa i zasto podrzavam tako ocitog "egomanijaka" 
 

Samo što to, i dalje, nema nikakve veze sa tim da li je on moron ili ne.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Branka62 рече

Samo što to, i dalje, nema nikakve veze sa tim da li je on moron ili ne.

 

Kako nema, pa mora da imamo reference neke? Moron u odnosu na koga? U odnosu na ljudski prosek, u odnosu na ideal u odnosu na sta? 
Nista ne postoji bez relacije u odnosu na nesto/nekog. 

Trump nije uopste "nadprosecno" moron, moron je koliko i prosecni ljudi vise-manje... samo sto su na njega kamere i mediji upereni 24/7, pa sve znamo...

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...