Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 13 часа, Аурор рече

O Trampovom tvitovanju.

О Трамповом твитовању "што рече неки мим"? Као да његови твитови не говоре довољно 12:smeha:

Он топик: 

https://i.imgur.com/Prv1Ay2.mp4 

https://imgur.com/Prv1Ay2

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Коме још увек није јасно да је овај човек тотални лудак и психо, ево два твита која је објавио један за другим:

”Русијо, спреми се, стижу лепе, нове и паметне ракете!”

”Наши односи с Русијом никада нису били гори. Нема разлога за то. Руској економији треба наша помоћ. Наше нације треба да сарађују. Да прекинемо трку у наоружању?”

tIgPsxK.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Juanito рече

Коме још увек није јасно да је овај човек тотални лудак и психо,

Ma jok... on je toliki genije da obični smrtnici teško mogu da ga shvate...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Muramasa рече

Svaka mu se dala. Dok većina mojih kolega fantazira o CERN-u kao vrhuncu karijere, moja želja je uglavnjivanje u military industrial complex, da sve bude lepo i pametno (potpuno autonomno). :D

Значи сањаш о државној сиси и то убедљиво највећој на планети...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Muramasa рече

Privatna korporacija. :)

Аха. Приватна корпорација којој преко 90% посла обезбеђује држава и то на најнеморалнији могући начин. Према њима му фамозни српски бизМисмени дођу скоро либертаријанци. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Juanito рече

Коме још увек није јасно да је овај човек тотални лудак и психо, ево два твита која је објавио један за другим:

”Русијо, спреми се, стижу лепе, нове и паметне ракете!”

”Наши односи с Русијом никада нису били гори. Нема разлога за то. Руској економији треба наша помоћ. Наше нације треба да сарађују. Да прекинемо трку у наоружању?”

tIgPsxK.jpg

Пусти ти Трумпоњу, него погледај колико му је овај ратоборнији твит популарнији. Скоро па дупло.

Како оно бијеше? "Није Слоба крив! Ми смо *****!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Kim Jong-un i Trump spremaju senzaciju - denuklearizaciju...

“Primirje koje se vuče već 65 godina trebalo bi završiti”, rekao je Moon Jae-in, predsjednik Južne Koreje, oprezno izražavajući nadu da je mirovni sporazum moguć. Pojasnio je ipak - kako se ne bismo veselili unaprijed - da će mirovni sporazum ovisiti o spremnosti Sjeverne Koreje na denuklearizaciju. “Sjeverna Koreja izražava želju za potpunom denuklearizacijom”, rekao je Moon, no treba pričekati, kako bi rekli sportski reporteri, “posljednji sučev zvižduk”.

https://www.24sata.hr/news/kim-jong-un-i-trump-spremaju-senzaciju-denuklearizaciju-569917

1.jpg.d686b9c322be2a1f13c648f275528361.jpg

Kim Jong Un: North Korea no longer needs nuclear tests, state-run media reports

https://edition.cnn.com/2018/04/20/asia/north-korea-closes-nuclear-site/index.html

Is this the real life?

:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...