Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

Управо сада, GeniusAtWork рече

Аутоматска пушка обично може да побије и рани много више људи у одређеном временском периоду него пиштољ. А ти лудаци одлично знају да имају кратко време да изврше то што су наумили, пре него што се самоубију или их ликвидира полиција. Па нормално да ће увек пре изабрати пушку.

Нико од њих не користи аутоматске пушке.

Аутоматске пушке су забрањене у САД и веома тешко се долази до њих.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 8 минута, Grizzly Adams рече

И даље ми ниси објаснио разлику између "assault rifle", тј. "јуришне" и "обичне" пушке. Шта је практична разлика?

Је л  са овом другом не можеш да "јуришаш"? Јер л разлика техничка, другачије функционише? Или је убојитија?

Uopšte ne mislim da je potrebno da se upuštam u objašnjavanje ostalih razlika pored ovih koje sam naveo...

A u pogledu NRA argumenta koji verovatno sledi, a po kojem su neke obične puške ubojitije od nekih jurišnih, npr. AR-15, bez ikakvih problema bih i njih zabranio ili stavio pod poseban režim, kao što se uostalom i radi u civilizovanim državama koje su rešile ovaj problem...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

Uopšte ne mislim da je potrebno da se upuštam u objašnjavanje ostalih razlika poredovih koje sam naveo...

Па ниси навео ништа... :)

Зато што нема никакве разлике осим што једна "изгледа страшно", а друга "обично". Разликују се по боји.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Аурор рече

Јел имаш неки доказ да би то смањило број убистава?

Наравно да нема. Све су то чисте емоције, нема никаквог упоришта у реалности.

Али нико не прича о томе да је полиција годинама знала за тог лудака и није урадила ништа. Мислим да је привођен по неколико пута годишње, ђаци су знали да је луд и плашили се да ће да то уради, неки лик га је пријавио у FBI скоро због коментара на интернету да ће то да уради... И нико није урадио ништа.

Али је важно свим нормалним људима одузети пушке које "изгледају опасно".

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Grizzly Adams рече

Наравно да нема. Све су то чисте емоције, нема никаквог упоришта у реалности.

Али нико не прича о томе да је полиција годинама знала за тог лудака и није урадила ништа. Мислим да је привођен по неколико пута годишње, ђаци су знали да је луд и плашили се да ће да то уради, неки лик га је пријавио у FBI скоро због коментара на интернету да ће то да уради... И нико није урадио ништа.

Али је важно свим нормалним људима одузети пушке које "изгледају опасно".

Не капирам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 53 минута, Аурор рече

Јел имаш неки доказ да би то смањило број убистава?

Ne, jer ni ne pričamo o ukupnom broju svih ubistava koliko god pokušavao da prebaciš priču na to.

Imamo veoma jasne indicije tj. "dokaze" da bi to smanjilo broj ovakvih masovnih pucnjava... jedna reč je dovoljna: Australija.

 

пре 53 минута, Аурор рече

Ево погледај ово:

 

Kakve veze ima broj ukupnih ubistava sa onim o čemu pričamo?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Grizzly Adams рече

Који део?

Ово са полицијом итд. односи се на овог последњег убицу из Флориде.

Ма не капирам њих што тако :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

Ne, jer ni ne pričamo o ukupnom broju svih ubistava koliko god pokušavao da prebaciš priču na to.

Imamo veoma jasne indicije tj. "dokaze" da bi to smanjilo broj ovakvih masovnih pucnjava... jedna reč je dovoljna: Australija

Само треба да се уради шта?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Аурор рече

Само треба да се уради шта?

https://en.wikipedia.org/wiki/National_Firearms_Agreement

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Avocado рече

Може и мас шутинг са овим новим пиштољима такође, само понесеш два и доста шанжера... A можеш и да газиш камионом као муслимани.

Можда треба да забранимо "assault trucks" :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Аурор рече

Можда треба да забранимо "assault trucks" :)

Potpuno promašena dosetka. Kamion, viljuška, automobil... sve to može da se iskoristi kao "ubojito oružje". Ali ništa od toga nije pravljeno sa ciljem da posluži kao ubojito oružje. Za razliku od pravog naoružanja, čiji je jedini zadatak da ubije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Аурор рече

Може и мас шутинг са овим новим пиштољима такође, само понесеш два и доста шанжера... A можеш и да газиш камионом као муслимани.

Можда треба да забранимо "assault trucks" :)

A kakve to ima veze sa okolnošću da si tražio dokaz za to da država u kojoj se dešavaju masovne pucnjave može zakonskom kontrolom posedovanja automatskog i polu-automatskog oružja da spreči da se dešavaju masovne pucnjave i dobio upravo dokaz za to?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...