Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

koja ruzna podvala.. kao da neko hoce da vraca decu od 6-7 godina... i kao da oni cine neki bitan procenat u tim migrantima..

Ustvari ljudi hoce da zaustave budale koji ce mozda da ugroze tu decu sutra dan svojom propagandom i kamionima kojima sire religiju mira.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 18 минута, cloudking рече

 

 

PS. Ne znam sto kacim ove slike... nikakve poente nema jer srpski hrisacni ne poseduju osecaj empatije... jeste, to je cista predrasuda ali koliko vidim "predrasude su neophodne"... pa da se pripremimo za to vreme slobodnih predrasuda koje nam dolazi... trebace nam da izlazimo na kraj sa zatucanim vernicima i pedofilnim pravoslavnim svestenicima.

 

Znam ja zasto kacis. Kacis zato sto hoces da siris laznu propagandu da je neko protiv migriranja dece u evropu, jer smo za kontrolu migracija.  Tako je najlakse da napravis emocionalni argument - suprotna strana ne valja jer nece da migriraju deca koja su zrtve rata, koja je ruzna podvala, neistina i glupost.

Suprotna strana hoce samo kontrolu migracija. Da primi tu decu ali da ne prima ljude koji su potencijalni teroristi. 
Dok tvoja strana hoce suprotno, da prima sve, bez ikakvih papira, provera, bilo cega drugog, cak hoce i da ih NE DEPORTUJU kada ucine zlocin u zemlji. 

Mada ja mislim da ti nisi kriv za to, to uverenje ti stvaraju Noah i Oliver koje previse gledas bez da uneses balans malo da cujes i tu drugu stranu sta ima da kaze, ali onako intelektualno iskreno da je cujes, argumente, stavove, da pricas sa tim ljudima. 

koja tvoja deca dece tu ima 0.1 %, kada bi primio sve decu sa roditeljima, i homoseksualce i one koji su stvarno ugrozeni opet bi morao da vratis 90 % ljudi koji su cisti ekonomski migranti 100 % bez ikakve dileme. 

I na kraju, imas li ti empatije za evropljane i njihovu decu? 
Imas li empatije za ljude pobijene u prizu, na eagles od death metal, u nici, u berlinu, u londonu, na ariana grande, u moskvi.

Da imas, ne bi protivnickoj strani podvaljivao "sirijsku decu" nego bi reko, ok a sto ne primite decu, a oni bi ti odgovorili hocemo da primamo decu ali necemo da primamo odrasle konje koji veruju da imaju vlast nad zenama i nisu pismeni ni na svom jeziku. Sto je i stav svakog anti-imigracionog aktiviste.


 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Млађони рече

Znam ja zasto kacis. Kacis zato sto hoces da siris laznu propagandu da je neko protiv migriranja dece u evropu, jer smo za kontrolu migracija.

 

Sve vreme pricamo na temu teksta koji sam postavio u kome gradjani Sida ne dozvojlavaju deci migrantima da pohadjaju nastavu. Meni je iz tvojih komentara na tu vest jasno sta mislis  i to sam  i napisao.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Млађони рече

Kacis zato sto hoces da siris laznu propagandu da je neko protiv migriranja dece u evropu

Sta je lazno u tome da roditelji ne dozvoljavaju deci migrantima da pohadjaju nastavu?

пре 8 минута, Млађони рече

Suprotna strana hoce samo kontrolu migracija.

I da deca sto manje imaju kontakte sa cistim superiornim zapadnim stanovnistvom... kao u Sidu na primer?

 

пре 9 минута, Млађони рече

Mada ja mislim da ti nisi kriv za to, to uverenje ti stvaraju Noah i Oliver koje previse gledas bez da uneses balans malo da cujes i tu drugu stranu sta ima da kaze, ali onako intelektualno iskreno da je cujes, argumente, stavove, da pricas sa tim ljudima. 

Druga strana  se uglavnom bavi propagandom i generalno su vrlo losi ljudi koji lazu 90% onoga sto izgovore... zasto bih takvoj strani davao svoje vreme?

пре 10 минута, Млађони рече

a oni bi ti odgovorili hocemo da primamo decu ali necemo da primamo odrasle

Jaooo koko ste fiiini....! Moze deca al bez rodtielja!

 

пре 11 минута, Млађони рече

ali necemo da primamo odrasle konje koji veruju da imaju vlast nad zenama

Libertarijanski materijal :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, cloudking рече

 

Sve vreme pricamo na temu teksta koji sam postavio u kome gradjani Sida ne dozvojlavaju deci migrantima da pohadjaju nastavu. Meni je iz tvojih komentara na tu vest jasno sta mislis  i to sam  i napisao.

To je izmedju ostlaog zato sto migranti masovno lazu za godine. Ljudi od po 20 30 godina tvrde da imaju 15-16-17 i idu sa devojcicama tih godina u skolu. 
Eto, zato ne zele.  Imao si skandale te prirode svud gde imas i migranata.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3422000/Just-old-think-migrant-children-Alarming-pictures-shed-light-growing-scandal-amid-asylum-crisis.html
evo ga jedno "dete od 10 godina" koje trci sa drugom decom od 10 godina i sa njima ide u skolu:

30AB3CE200000578-0-image-a-20_1454027860

I sve to imas odgovoreno i objasnjeno samo kad bi malo slusao drugu stranu. 

e sad zamisli da u srbiju dodju migranti i da sa tvojom decom (zenskom) u skolu krene neki konj od 30 godina koji tvrdi da ima 14-15 i jos krene da spopada devojcice po toj skoli.

Jel bi ti zeleo migrantsku "decu" u svojim skolama? 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, cloudking рече

Jaooo koko ste fiiini....! Moze deca al bez rodtielja!

Opet podmetanje. I da primis njihove roditelje opet imas manje od 99 % migranata koji ostaju i da primis homoskesualce opet imas manje od 90 % migranata.

90 % migranata nisu tu kao zrtve, kao izbeglice vec kao oportunisti.

 

Цитат

Druga strana  se uglavnom bavi propagandom i generalno su vrlo losi ljudi koji lazu 90% onoga sto izgovore... zasto bih takvoj strani davao svoje vreme?



Slazem se, ovi sa cnna lazu kao psi Evo ti pogledaj ovde sto ih zovemo fake news. 
U video imas snimak koji je cnn pokazao (isecen) 
I kompletan snimak (sta je zapravo osoba rekla) 

Pa sam uporedi... 
 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, cloudking рече

b210f73b1998e0c04e3540a96b684224.jpg

Ovo nisu ovi migranti.

Ova slika je slika dece iz Južnog Sudana, izgleda da tamo ima milion dece izbeglica, a njih niko i ne spominje. Ni ja nisam znao.

http://antenam.net/svijet/36109-alarmantni-podaci-milion-djece-pobjeglo-od-rata-u-juznom-sudanu

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Млађони рече

To je izmedju ostlaog zato sto migranti masovno lazu za godine. Ljudi od po 20 30 godina tvrde da imaju 15-16-17 i idu sa devojcicama tih godina u skolu. 
Eto, zato ne zele.  Imao si skandale te prirode svud gde imas i migranata.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3422000/Just-old-think-migrant-children-Alarming-pictures-shed-light-growing-scandal-amid-asylum-crisis.html
evo ga jedno "dete od 10 godina" koje trci sa drugom decom od 10 godina i sa njima ide u skolu:

30AB3CE200000578-0-image-a-20_1454027860

I sve to imas odgovoreno i objasnjeno samo kad bi malo slusao drugu stranu. 

e sad zamisli da u srbiju dodju migranti i da sa tvojom decom (zenskom) u skolu krene neki konj od 30 godina koji tvrdi da ima 14-15 i jos krene da spopada devojcice po toj skoli.

Jel bi ti zeleo migrantsku "decu" u svojim skolama? 

 

Opet isto... brt, svima je jasno da ne postoji nista ne cemu mozete da gradite zdrave argumente.... zato i izmsiljate non stop, kao masina ste.

ONa ovoj fotografiji se ne nalazi migrant koji laze za godine kako bi bio u istom razredu sa decom... istina je potpuno drugacija, medjutim, kad otvoris google, naci ces otprilike 1000 sajtova koji vicu "EVO STA HOCE MIGRANTI!!!! DA SE PREDSTVLJAJU KAO DESETOGODSINJACIKAKO BI LAKSE USLI U SKOLU DA SILUJU NASE BELE DEVOJCICE" (ono kao, superiorna civilizacija a tolko reatardirana da bi dozvolila nekome ko je VIDNO odrastao da se upise u osnovnu skolu... brate odalle izvlacite vise ove stvari? u stvari znam odkale... provalio @Avocado :D )

A znas koliko sajtova ima na kojima pise realno odakle fotka kako je nastala i sta je na njoj? Dva ili tri... nema mesta za isitnu brate jer ste intoksirali svaki medijski kutak do kojeg ste mogli da se docepate... sirite mrznju i lazete bezocno. 

TI ne lazes... u to sam siguran. Ti su apsolutno ubedjen u to sto pises i to je ono sto je najzalnije... jednog mladog i pametnog coveka su u svojoj propagandnoj masineriji upropastili. Razmisljaj malo svojom glavom, ne slusaj ih LAZU TE! Za tebe jos ima sanse da se izvuces, ti nisi auror...

 

PS. Namerno nisam napisao pravu istinu o fotografiji, voleo bih da i ti a i oni koji ciatju ovu temu a na ivici su oko toga ko je  u pravu, odu na net i izguglaju malo ovu fotku. Neka vas ne beshrabre prvi rezultati jer ce vam izaci 100 sajtova na kojima se ova fotka opisuje ovako kako je opisuje mladjo... budite  uporni, istina je tu. Mladjo voelo bih da napises sta si otkrio.

  • Волим 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

Opet isto... brt, svima je jasno da ne postoji nista ne cemu mozete da gradite zdrave argumente.... zato i izmsiljate non stop, kao masina ste.

Kako oces, mi pobedjujemo u publik domenu, nasa prica vise rezonira sa ljudima i glasacima, jer ti ljudi i glasaci za razliku od tebe i dzon olivera moraju da zive sa tim migrantima. 

ti zivis u srbiji a on na beverli hilsu u kuci koja ima zidine vec nego sto ce tramp ikad da izgrad okruzen naoruzanim cuvarima. :)


niko od vas ne mora da zivi u istom gradu sa tim finim migrantima..... da morate, vi bi ste se slagali sa njima. :)



 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Млађони рече

Kako oces, mi pobedjujemo u publik domenu, nasa prica vise rezonira sa ljudima i glasacima, jer ti ljudi i glasaci za razliku od tebe i dzon olivera moraju da zive sa tim migrantima. 

ti zivis u srbiji a on na beverli hilsu u kuci koja ima zidine vec nego sto ce tramp ikad da izgrad okruzen naoruzanim cuvarima. :)


niko od vas ne mora da zivi u istom gradu sa tim finim migrantima..... da morate, vi bi ste se slagali sa njima. :)



 

Pa evo, zivimo u Sidu s njima. Vi ne dajete njihovoj deci da idu skolu... Ako takav odnos prema ljudima uma vecinsku podrsku onda smo propali kao civilizacija.

 

 

Nusmo zapravo. Sid je na svu srecu jedinstven, izolovan slucaj. Ni jedna druga opstina u srbiji nije imala problem sa upisom migrantske dece u skolu. Tako da bih se zamislio o toj "vecinskoj podrsci" jer mi se sve cini da se radi o balonu od sapunice koji ste sami propagandom napumpali do pucanja... :)

  • Волим 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Аурор рече

Ovo je slika iz Turske, gde se nalazi dva i po miliona (pravih pravcatih) izbeglica iz Sirije...Njih isto niko nigde ne spominje.

Lazu te, to je vecina izbeglica. Sirota decica. NJih zli desnicari nece jer nemaju empatije a ja i ti smo naivni pa im verujemo. 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Млађони рече

Kako oces, mi pobedjujemo u publik domenu, nasa prica vise rezonira sa ljudima i glasacima,

... ta priča naročito rezonira u minhenskim pivarama... one imaju posebnu akustiku...  :D

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, cloudking рече

Pa evo, zivimo u Sidu s njima.

Ti ne živiš u Šidu sa njima...

Ti ništa ne radiš za njih, samo signaliziraš vrlinu po forumu i juriš za rasistima i fašistima.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

... ta priča naročito rezonira u minhenskim pivarama... one imaju posebnu akustiku...  :D

Jedino mesto gde si bezbedan od muslimana, pivara. :P 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...