Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 2 минута, Branka62 рече

Samo što religijska zabrana samoubistva ludake ne sprečava da se samoraznose bombama .

Htedoh reci - sve i da je tacan ovaj mit, to svakako ne znaci da nije bizarno porucivati sve sto isti implicira. I to ne zato sto " povredjuje necija osecanja", nego zato sto je jednako bolesno kao i ono sa razapinjanjem.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

I da dodam jos ovo (nevezano iskljucivo za Trampa i ovaj tvit) : hriscani nikada ne bi trebali da pristanu da daju/potvrdjuju identitet zlu, ma koje zlo da je u pitanju. A ako vec govorimo o ID terorizmu - ovakvi stavovi fanatike mogu samo da ucvrste u fantaziji da su ono sto tvrde i da su "ispravni". Potpuno je besmisleno i kontraproduktivno; zlo i bezumlje kojemu se neki ljudi, nazalost, podrede nemaju ni simbolicku ipostas.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Трампов твит је катастрофа (као и обично, ништа ново од њега :) ). Човек препоручује да се проблем тероризма реши тако што треба терористе стрељати за пример мецима умоченим у свињску крв, а потом у раку где су покопани бацити свињске лешине и изнутрице. Без обзира што није проверио да ли је прича истинита - а није - из твита је јасно да такве методе треба врло озбиљно узети у разматрање.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, GeniusAtWork рече

Трампов твит је катастрофа (као и обично, ништа ново од њега :) ). Човек препоручује да се проблем тероризма реши тако што треба терористе стрељати за пример мецима умоченим у свињску крв, а потом у раку где су покопани бацити свињске лешине и изнутрице. Без обзира што није проверио да ли је прича истинита - а није - из твита је јасно да такве методе треба врло озбиљно узети у разматрање.

Pa hajd, neko bi ti sad zamerio na bukvalnom tumacenju o rekao da je to nemoguce izvesti vazdusnim napadima. Poenta je da raspiruje mrznju prema muslimanima (dajuci identitet zlu i bezumlju, kao sto rekoh).

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет цимање око твита... :smeh1:

Већина људи подржава Трампову поруку без обзира да ли је у питању историјски догађај или митологија. Потпуно небитно. Першинг је био један од највећих и најпоштованијих америчких генерала и тачно је да се са непријатељем обрачунавао безскрупулозно. Док се Њу Јорк Тајмс цима око твита, Трамп сакупља поене. Ништа бре не капирају... Само кажем.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Grizzly Adams рече

Опет цимање око твита... :smeh1:

Већина људи подржава Трампову поруку без обзира да ли је у питању историјски догађај или митологија. Потпуно небитно. Першинг је био један од највећих и најпоштованијих америчких генерала и тачно је да се са непријатељем обрачунавао безскрупулозно. Док се Њу Јорк Тајмс цима око твита, Трамп сакупља поене. Ништа бре не капирају... Само кажем.

 

Ne oko tvita nego oko necega sto je izgovorio predsednik sjedinjenih amercikih drzava. Da u sebi ima zrno drzavnosti ili politikcke promucurnosti on bi merio svoje reci i ponasao bi odgovorno prema cinjenici da postoji ogroman broj ljudi cije raspolozenje zavisi od toga sta je rekao ili uradio POTUS.

Vama je sve ovo super zajebancija, on tvituje gluposti, liberali cupaju kose dok vi uzivate u prizoru... Nacisticko raspolozenje u narodu je skocilo samo time sto je Tramp postao predsednik bez da je on ista uradio po tom pitanju... dakle samo na osnovu uvrezenog misljenja. Tolika je snaga POTUSa i iskreno me cudi da je ne registrujete. Tramp bi mogao jednim tvitom da ubije desetine hiljada ljudi, a vi i dalje cepate pricu "hehe, opet cimanje oko tvita..."

 

To je ona stara prica kad sam bezupseno pokusavao da vam objasnim da nije isto kad obi na nekom forumu napise da su pederi smrad i kad to isto izgovori patrijarh... ljudi, odgovornost za izgovorenu rec mora da postoji, super je ta sloboda govora  i sve, ali malo zrelosti u ponasanju i odogovrnosti prema oziciji na kojoj se nalazi ne bi bilo na odmet.

Vama ovo ne bi trebalo da je zabavno vec zabrinjavajuce. Siguran sam da postoji hjiljade dileja koji jednako kao POTUS dileja nemaju pojma da je prica izmisljena a u njegovim recima su nasli savrsenu validaciju za svoje naci stavove koje ionako gaje sa ili bez trampa...

Ta paralela da je Tram naci i slicni bulsiti nisi bili predvidjeni da se skontaju bukvalno nego da ukazu na to da ce njegova retorika sasvim neosporna da dovede do jacanja antiljduskih pokreta poput nacizma... i sta danas imamo na terenu? Nacisti koji do pre godinu dana nisu smeli nos da pomole sada "ponosno" marsiraju ulicama i dozivljavaju svoju modernu inkarnaciju kroz altrajt...

 

Proslo je vise decenije od IIsv rata, tacno je bilo dovoljno vremena da se zaboravi da sa sovinistickim idejama nema koketovanja... bez izuzetaka.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Grizzly Adams рече

Першинг је био један од највећих и најпоштованијих америчких генерала

Đorđa Petrovića su prozvali Crni Đorđe, odnosno Karađorđe, verovatno je tako i ovaj Black Jack :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Grizzly Adams рече

Першинг је био један од највећих и најпоштованијих америчких генерала

 

пре 4 минута, Аурор рече

Đorđa Petrovića su prozvali Crni Đorđe, odnosno Karađorđe, verovatno je tako i ovaj Black Jack :)

 

Ama sta je taj Persing to radio sto nam danas preporucuje Tramp?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

Ta paralela da je Tram naci i slicni bulsiti nisi bili predvidjeni da se skontaju bukvalno nego da ukazu na to da ce njegova retorika sasvim neosporna da dovede do jacanja antiljduskih pokreta poput nacizma... i sta danas imamo na terenu? Nacisti koji do pre godinu dana nisu smeli nos da pomole sada "ponosno" marsiraju ulicama i dozivljavaju svoju modernu inkarnaciju kroz altrajt...

Трамп је дошао, јер је било време за Трампа. Да није дошао сада, дошао би ускоро неки други, зато што је време зрело за њега. Проблем је што су либерали толико офуцали епитет расисте или нацисте, називајући тако све који не мисле као они, да кад сад неког назовеш нацистом можеш да очекујеш само благи осмејак. Једноставно, људима се смучило. А либерали и даље инсистирају на томе и не капирају да то више не пролази. Да поновим меме који је убо тачно у центар.

 

QyZ35TZ.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...