Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

No comment required

52d2c6c328348.jpeg

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 25 минута, Paradoksologija рече

Иронија је можда хтела да су у ствари Индијанци, како многи наводе по интернетима - оно, првобитне жртве илегалних имиграната...

Evo jednog Indijanca koji govori na konferenciji American Renaissance-a.

Dr. Yeagley, the great-great-grandson of Comanche leader Bad Eagle:

 

Evo i kraće. Ovde pominje i Srbe i Kosovo. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Paradoksologija рече

Иронија је можда хтела да су у ствари Индијанци, како многи наводе по интернетима - оно, првобитне жртве илегалних имиграната...

Da su se na vreme setili da deportuju neke strance koji pokazuju srednji prst njihovim totemima, možda ne bi bili...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Juanito рече

Драга Савета, кад смо код тога, приметио сам да је  Београд ових дана пун оркова. Не оних избеглица и других миграната, него породица, углавном са малом децом. Зна ли неко шта је по среди и треба ли да се забринемо? Хвала. 

Veći je diverzitet unutar orkova i unutar elfova, nego što je između različitih vrsta, tako da nemaš čega da se brineš. A miroljubivi orkslam nije ništa kriv zbog BUDALA koje rade neke stvari u njegovo ime, jer njih ima svuda.

Vaša Saveta.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Youtube će ubuduće cenzurisati videose koji, iako ne krše youtbe pravila, budu obeleženi kao "hate-speach" od "dovoljnog broja korisinika". Čak su pozvali i ADL u pomoć!! :D I još petnaestak sličnih NGO....

http://www.breitbart.com/tech/2017/08/01/youtube-will-artificially-limit-reach-non-rulebreaking-videos/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Аурор рече

Veći je diverzitet unutar orkova i unutar elfova, nego što je između različitih vrsta, tako da nemaš čega da se brineš. A miroljubivi orkslam nije ništa kriv zbog BUDALA koje rade neke stvari u njegovo ime, jer njih ima svuda.

Vaša Saveta.

 

E, opet sam ti naso nesto dobro

aoONw52_700b.jpg

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 8/5/2017 at 7:59, cloudking рече

 

 

 

 

Ko bi reko da "circle jerk" moze da ima i formu sarkazma! :D

Треба имати талента за то :smeh1:

#Нолајф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, cloudking рече

 

E, opet sam ti naso nesto dobro

aoONw52_700b.jpg

У, чек, ја сам данас наишао на ово:

НАцисти имају добре мимове, признајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, RYLAH рече

А и подоста исфеминизирани, да будемо искрени :)))

Па обожавају такође римску цивилизацију коју су изградили кротки и фини Римљани који никада никако нису правили оргије и баханалије, геноциде и све остале лијепе ствари :)))

Иначе су вилењаци из Средње земље ( тачније аристократије њихова ) потомци геноцидних братоубица - Нолдора.

Фино.

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, RYLAH рече

Баба деопртована из САД због изборне преваре

http://www.nbcnews.com/politics/immigration/amp/grandmother-deported-voter-fraud-leaves-u-s-tears-n789766

Цитат

LAWRENCE, Kan. — As she held her two-week-old grandson, Margarita Fitzpatrick prepared for a family dinner she'd never forget.

Sounds like they finally got their hands on an Orc(ette) and a little baby Orc.

Цитат

In just hours, Fitzpatrick would have to board a plane to her native Peru at the order of immigration officials.

Peru=Mordor. I knew it!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, GeniusAtWork рече

Sounds like they finally got their hands on an Orc(ette) and a little baby Orc.

Peru=Mordor. I knew it!

Добро брате, ај сад пусти те медијске спинове. Јесте, ухватили је док је давала аутистичној беби млеко јер беба није јела три дана јер су јој зли реднеци узели и бебу и млеко. :))) 

У тексту стоји, иако је прекривено дозом патетике, да је баба лагала за свој статус и тако стекла бирачко право које није смела да има, изашла на изборе на које није смела да изађе, и убацила два пута гласачке листиће у кутију.

Наравно, баба све време прича како није имала појма шта ради па је тако случајно попунила да оће да је зову на изборе, случајно попунила да је грађанин САД-а, случајно изашла два пута на изборе, и случајно убацивала листиће у кутију за гласање. 

Тешко да је све то могло случајно да се деси и тешко да је баба имала интереса да тако нешто уради самостално. То не може случајно да се деси ни у Србији, а не у Америкама.

Свакако да је ово било организовано, па макар у једном случају ове бабе која је депортована. Сад, дал је то имало неких већих размера, немам појма. Дал је тачно да су бирачке услуге мањинама код демократа мењане за легалан статус ил јок то не може да се утврди на основу само овог једног случаја, ал овај један случај, макар био и изолован, се у целу шему уклапа сто посто онако како су причали да шема ради.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...