Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 9 минута, Ћириличар рече

 превише су дували па се истрошило.

To je bio ubedljivo najefektivniji nacin da se ljudi koji imaju 0.2 grama mozga u glavi definitivno za svagda odluce za bojkot levice i levicarskih ideja. Vise koristi smo imali od tog autodestruktivnog narativa levice nego od svih Mizesovih knjiga zajedno.

Sto je najludje mislim da je levica itekako svesna ove pojave, do sada su puno puta demonstrirali da su intuitivno veoma izostreni da osete puls sirokih narodnih masa, ali mislim da je to jednostavno jace od njih, ne mogu da prestanu da koriste te izandjale termine

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Аурор рече

Sendvičićem ću te, sendvičićem ćeš me.

Нема, Јеремић нам је задња нада :babuska: Да све остане исто :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, uros рече

To je bio ubedljivo najefektivniji nacin da se ljudi koji imaju 0.2 grama mozga u glavi definitivno za svagda odluce za bojkot levice i levicarskih ideja. Vise koristi smo imali od tog autodestruktivnog narativa levice nego od svih Mizesovih knjiga zajedno.

Сада само треба обратити пажњу на десницу која ће почети то исто да ради. Имаће своје термине и етикете пуне небулозе. Типа "ЈУ АРЕ ОЛ ГЕРБЕЛС!"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Ћириличар рече

Сада само треба обратити пажњу на десницу која ће почети то исто да ради. Имаће своје термине и етикете пуне небулозе. Типа "ЈУ АРЕ ОЛ ГЕРБЕЛС!"

Pa ima. Libtard, SJW isl.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 8/3/2017 at 1:11, Ћириличар рече

СКонтао сам шта више значи "расистички". Оно што је прије било "bigot" сада је "расиста". Само су узели ту ријеч јер има јачи призвук. Али превише су дували у прдаљку, па се истрошило.

 

On 8/3/2017 at 1:13, Аурор рече

Pa da...

"Rasizam" je univerzalna reč za nešto što im se ne dopada.

 

On 8/3/2017 at 1:16, Ћириличар рече

Кругдвојкашу сендвичарски.

 

On 8/3/2017 at 1:18, Аурор рече

Sendvičićem ću te, sendvičićem ćeš me.

 

Ko bi reko da "circle jerk" moze da ima i formu sarkazma! :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A sto se tice Trampa, jel prati jos neko vesti osim mene? :D

U toku prosle nedelje je:

- Odrzao skandalozan govor pred decacima izvidjacima. Kad su ga prozvali za taj govor on je rekao da je to najbolji govor ikada i da ga je predsednik izvidjaca zvao samo da mu kaze kako je govor bio neverovatan... Naravno, lagao je... ne samo da je predsednik izvidjaca momentalno negirao da je ikada zvao Trampa, nego su izvidjaci objavili zvanicno sopstenje u kome zale zbog toga sto je ih je tramp iskoristio za politiziranje! :D:D:D 

- Objavljeni su transkritpi telefonskih razgovora izmedju Trampa i meksickog predsednika kao i izmedju trampa i australijskog premijera... I naravno iz njih vidimo da je tramp opet lagao... al aj sto je lagao nego to je otvoreno savetoavo meksickom predsedniku da laze narod jer je tako najbolje.

- Takodje je lagao kada je nakon razgovora sa meksikom pobedonosno objavio rezultat tog razgovora kao -"oni ce platiti zid"... iz transkroipta vidimo da se to NIKADA nije desilo i da je meksicki predsednik cak vrlo kategoricno ponovio da je njigv cvrst stav da meksiko nece imati nista sa tim zidom.

Evo 7 meseci je na poziciji i svi i dalje cekamo da tramp izgovori  makar jednu jedinu izjavnu recenicu koja ili nije notorna laz ili egoisticni trip... :D:D:D 

 

PS. Bring Israel back to middle east!!!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ајде ово остало, треба лагати све оне који су гласали за такве идеје (и таквог) Спаситеља-Васкрситеља УСофА, али: 

пре 4 часа, cloudking рече

- Odrzao skandalozan govor pred decacima izvidjacima. Kad su ga prozvali za taj govor on je rekao da je to najbolji govor ikada i da ga je predsednik izvidjaca zvao samo da mu kaze kako je govor bio neverovatan... Naravno, lagao je... ne samo da je predsednik izvidjaca momentalno negirao da je ikada zvao Trampa, nego su izvidjaci objavili zvanicno sopstenje u kome zale zbog toga sto je ih je tramp iskoristio za politiziranje! :D:D:D 

 

12:smeha:12:smeha:12:smeha: 

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...