Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 4 минута, Justin Waters рече

ljevicarskih ideja poput slobode govora, i vecih prava za zene, vecih radnickih prava

Па то нису левичарске идеје. Левичари су по правилу увек за ограничење слободе говора. А о радничким и женским правима само причају, у пракси их сведу на најниже гране.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

Треба да будемо поносни на то и треба да бранимо те идеје свом снагом.

Тако што ћемо да постављамо слике белих пуританских породица које су једине оличење тих идеја и да пишемо ”стоп дегенерацији”!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Juanito рече

Тако што ћемо да постављамо слике белих пуританских породица које су једине оличење тих идеја и да пишемо ”стоп дегенерацији”!

FAMILY-ROMNEY.jpg

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Grizzly Adams рече

Па то нису левичарске идеје. Левичари су по правилу увек за ограничење слободе говора. А о радничким и женским правима само причају, у пракси их сведу на најниже гране.

Ma jasta, da nisu mozda desnicari i konzervativci ti koji su za slobodu govora? 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Juanito рече

Тако што ћемо да постављамо слике белих пуританских породица које су једине оличење тих идеја и да пишемо ”стоп дегенерацији”!

То мораш са аутором да разјасниш... ;)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Аурор рече

Ja nisam mislio na to...

Nisam ni rekao ništa ovako, verovatno nikad. 

:))

Значи овако иде твој алгоритам: 1) помислиш А и хоћеш то да објавиш на форуму; 2) одеш на насумичну алт-рајт страницу и одабереш насумичну слику која нема никакве везе са А, а проблематична је из више углова; 3) напишеш  стоп дегенерацији, живео А и поставиш ту слику чисто као украс поста.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Juanito рече

:))

Значи овако иде твој алгоритам: 1) помислиш А и хоћеш то да објавиш на форуму; 2) одеш на насумичну алт-рајт страницу и одабереш насумичну слику која нема никакве везе са А, а проблематична је из више углова; 3) напишеш  стоп дегенерацији, живео А и поставиш ту слику чисто као украс поста.

Покај се Ауроре! :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Grizzly Adams рече

Левичари свакако нису.

Aha dobro, nemoj onda Skandinavce i Francuze zvati ljevicarima vise u nikakvim diskusijama. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

Мислим да је овде поента управо да релативизација коју фурају модерни прогресивци или шта су већ. Они не само да нису свесни колико су те идеје битне за цивилизацију и овај леп живот који данас имамо, него их још негирају, фантазирају о некаквој "кривици" па смо ми ваљда по тој причи криви што смо цивилизовани, а неко други није. Ко да неко брани другима да прихвате те идеје. А прихватају људи све више у свету, виде шта је добро. Свет се трансформисао, сиромаштво се искорењује муњевитом брзином, људи све боље живе... Осим ових зеленокосих феми-наци-прогресиваца код нас. Који су само алави и не знају шта оће.

Треба да будемо поносни на то и треба да бранимо те идеје свом снагом.

Bravo brate Grizli, vrhunska artikulacija. 

Sto se tice siromastva, apsolutno, u 21 veku se desilo najmasovnije iskorenjenje gladi u istorjiji planete, ubedljivo. 

A sta rade Srbi? Bave se apokalipticnim teorijama zavere u ogromnoj meri ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Juanito рече

Они ме и не занимају претерано, већ француске собарице попут тебе. ;) 

Ту смо исте вере - собарица је мила ма које нације-боје-вере-расе била! :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...