Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

Liberalna prsotina

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

Одлична порука за Обаму и његов одлазак на сметлиште историје! 
........................................................................................
Емир Кустурица бацио "А-бомбу" на Барака Обаму!

Након што је амерички предсједник Барак Обама рекао у једној емисији на америчком тржишту да Американци никад неће разумјети Русе, зато што они практикују православље, православље је секта, огласио се и Кустурица.

Како су пренијели поједини портали Кустурица је Обами (одлазећем предсједнику САД) послао малу, кратку али јасну поруку. Поруку преносимо у цјелости:

„ДРАГИ, Обама. Чуо сам да си православље назвао сектом. Да си све православце а поготово Русе упоредио са сатанистима. Рекао си да ти је тешко замислити да се дружиш са неким, само зато што је православац. Па, да ти кажем нешто, одлазећи предсједниче Западног свијета. Православље је старије од твоје земље, православље није секта, већ унија вјере која уништава секте које ти и теби слични стварате по читавом свијету. Можда је за тебе православље секта, али за мене и милионе православних вјерника ти личиш на мајмуна.“

Фотографија корисника Евроазијска Унија

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Иван ♪♫ рече

Viđao si sigurno nekad na ulici decu kad krenu da vrište i urlaju na roditelje jer im nešto nije po ćefu. E to je to

 

Razmaženo derište koje nije dobilo ono šta je telo.:D Ovo je bre brate slučaj za psihijatriju.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Kratos рече

Razmaženo derište koje nije dobilo ono šta je telo.:D Ovo je bre brate slučaj za psihijatriju.

Suočavanje sa realnošću i da ista nije kako mali car 'oće jer pravi lek :) To su porođajne muke njegove zrelosti, do koje će, nadamo se, doći

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Kratos рече

Liberalna prsotina

 

:unbelieveble:

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Kratos рече

Liberalna prsotina

 

 

The Simpsons live

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Kratos рече

Можда је за тебе православље секта, али за мене и милионе православних вјерника ти личиш на мајмуна.

Куста опет испао џибер :)  Могу да се кладим да је вест измишљена, јер чак и да Обама то стварно мисли не би био толико ретардиран да то јавно изјави. А и да је стварно изјавио, овај само показује да је већи џибер од њега...да не помињемо да мисли да има право да говори у име "милиона православних верника".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Kratos рече

Након што је амерички предсједник Барак Обама рекао у једној емисији на америчком тржишту да Американци никад неће разумјети Русе, зато што они практикују православље, православље је секта, огласио се и Кустурица

Ovo cu da prekopiram u stvarikojesenisudogodile.txt  :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, GeniusAtWork рече

 не би био толико ретардиран да то јавно изјави.

Precenjuješ Obamu.:smeh1: Ne znam,moguće da je lažna priča.Al mislim da je Kusta u pravu za ovu majmunsku percepciju i da ona nadilazi pravoslavne narode.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Аурор рече

Ako je taj majmun izjavio ovo, onda je to rasisticki ispad.

Obama ono nije rekao 99.99%.

Ne to je onda verska netolerancija i širenje verske mržnje.Bilt je imao neku sličnu izjavu svojevremeno.Mada i ja lično ne verujem da je rekao ovo iako jeste majmoon.:D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...