Jump to content

Помозимо опстанак и развој највећег православног сајта у Србији - Поуке.орг

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ne radi link "Помозимо Поуке" sa stranice https://pouke.org/forum/index.php?forum? 


Kada kliknem na "Donate now" odvede me na neku stranicu gdje se ne mogu ulogovati sa svojim Pay pal nalogom. (navodno pogrešan juzernejm i lozinka!?)
Onda moram ići baš direktnio na Pay Pal, pa kad se ulogujem (sa istim kredencijalima koje ovdje normalno prepoznaje kao ispravne) mogu da regularno obavim transakciju.

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Поштовани админи,

Колико износи месечни трошак закупа сервера код Хецнера или где је већ смештен сајт? Желим да помогнем Поукама колико могу.

 

Поздрав,
Марко

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Послао сам вам преко Пејпала бар нешто средстава, надам се да може да вам покрије следећи месец за сервер.

 

Поздрав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Марко Цвијић рече

Послао сам вам преко Пејпала бар нешто средстава, надам се да може да вам покрије следећи месец за сервер.

 

Поздрав

Хвала Вам пуно

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

Nisam u mogućnosti jer tako sam u mogućnosti... ali vam besplatno poklanjam apgrejdovanu verziju teksta koji nam iskače u notifikacijama

 

Цитат

Молимо вас да, ако сте у могућности, и овог месеца помогнете одржавање сајта у вези са плаћањем хостинга. Хвала.

 

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 5 weeks later...
  • 3 months later...

Драги пријатељи, уколико сте вољни а имате могућности, веома би значила свака помоћ у смислу донација за одржавање сајта као и донација за плаћање чувања архиве сајта, на годишњем нивоу. О томе се пуно писало на форуму Поука, и људи са форума и Црква нета су се укључили у акцију месечних донација, а сада, поново имамо потребу да замолимо за помоћ. Након великог "пада" сајта, мислим да су многи схватили колико воле све што пројекат Поука представља и колико би био велики губитак готово деценијског рада, архиве и свега што представља и даје наша највећа православна друштвена мрежа.

Свако ко има могућности да помогне, веома је добродошао.

Хвала вам.

Упутство за донације:

https://pouke.org/forum/index.php?/announcement/19-подржимо-рад-сајта-поуке-донацијом-за-одржавање-кликните-на-обавештење/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...